reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam sie porannie

Asiowo - duuzo zdrowka dla Agatki! Mam nadzieje, ze szybko przejdzie i nie bedzie sie malenstwo bardzo meczyc

Kacha - super, ze sie odezwalas - powodzenia w poszukiwaniach. Trzymam kciuki za upatrzony dom :tak: I za kolejna dzidzie!!! :tak:

Klara - ale Cyprianek silacz, gratki

Kaja - probowalas juz pampkow "5" ? No bo roznica miedzy 5 a 4+ jest taka sama jak miedzy 4 a 4+, czyli znikoma. Kup na probe i przymierz. Ja zaluje, ze tak pozno kupilam te 5... Mam poki co do wykorzastania jeszcze 36 szt 4+ a juz sie ciezko zapinaja, wrrr

Michalek ciagle zachrypniety od tego placzu w nocy ostatnio... teraz to juz nie placze, tylko piszczenie mu wychodzi, biedulek. Martwie sie tym strasznie, powienien juz chyba odzyskac glos, maz mnie uspokaja, ze to tak szybko nie przechodzi... sama nie wiem. Poki co staram sie reagowac na kazde kwikniecie, zeby juz tego gardziolka nie nadwyrezal, ale jak musze mu zrobic jedzenie i go odlozyc, to jest jedna wielka rozpacz :-(

Czytalam ostatnio o zabkowaniu artykul i pisalo, ze marudzenie i placz moze nawet trwac 1-2 miesiace, zanim zabek wyjdzie :szok::confused:

Aaa i jeszcze natknelam sie na jeden o rozszerzaniu diety... Zaczynac (czy na modyf. czy piersi, obojetne) po skonczonym 6 miesiacu i uwaga: kazda nowosc co 4 tygodnie :eek: To zanim sie dojdzie do obiadkow to dziecko bedzie mialo 2 latka :-D:-D:-D

E: melduje, ze frida przezyla, jeszcze raz dzieki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kobitki nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;-) A jakby mi się trafił kolejny synuś to już w ogóle byłabym w siódmym niebie ;-) Zdecydowanie chłopcy są łatwiejsi do wychowywania ;-):-)
teraz mi to mówisz :-D
trzymam kciukasy

Morka to nie to samo dziecko? moja Polcia też długaśna
Agniecha trzymaj się tam a będzie chłop podskakiwał to go w łeb
Asiowo utulaj małą od ciotki
Klara gratulacje dla C, któremu się spieszy no

a ja ma kurde słońce i lecę paaaaa
 
Hello...;-)

Nocka dziś superancka! Natek zasnął przed 21 i spał do 8:30!!! Teraz opowiada z wielkim zapałem co mu się śniło.:-D

Agbar77 u nas to samo! Wczoraj 31 stopni w cieniu i dziś zapowiada się to samo jak nie lepiej...
Asiowo zdrówka dla małej!
Klara mały strongman rośnie??? Gratuluję!:tak:
Kacha Wawa powodzenia w starankach i szukaniu domku! My trafiliśmy na super lanlorda i już 4 roczek mieszkamy w jednym miejscu. Poza tym fajny gościu i często sobie razem grillujemy z jego rodzinką.:-)

Miłego Dnia Życzę Wszystkim!!!:tak::-):tak::-):tak::-)
 
witam!
U mnie słońce też jest i 23 stopnie więc ja czekam az się młoda wymęczy zabawą i lecimy w długą:) wstyd się przyznać, ale wstałyśmy dziś 9:45, bo poszłyśmy spać późno ok. 23 bo o 22 dopiero tatuś nam wrócił z pracy, więc dzidzia dopiero 1,5h urzęduje sobie - także jeszcze pranko wstawię, odkurze i wiśta wio!

Klara: no gratki dla C wielkie i buziak od BB ciotki:)
Agniecha: chłopy mają to do siebie, że im z honoru ubywa jak wyciągną rękę pierwsi, mój se tego uczył jakieś 8 lat i dopiero teraz potrafi przyjść do mnie pierwszy na zgodę:)
Kacha_wawa: no to powodzenia w dzidziusiowaniu i znalezieniu porządnej chałupki co by dzieciaczki miały gdzie szaleć! (PS. Czemu chłopcy łatwiejsi w wychowaniu? Ja tam bym chciała dziewczynke repeat)
Moja córcia też szaleje za tatą - jak wczoraj go w końcu zobaczyła po 2 dniach (bo jak przychodzi z pracy to ona już śpi:()to tak szalała, nogami machała, łapki wyciągała do niego, śmiała się jak nie wiem i gadała gadała gadała. Normalnie dziki szał był, bo tatuś ukochany był! No i niby dzieci nie tęsknią?:)
Minnie: twój nick zawsze mi sie kojarzy z myszką Minnie dziewczyną Mikiego a ona taka urocza:) no a wracając - jak człowiek ochrypnie to też kilka dni mu głos wraca - biedaczek - musiał się nieźle zedrzeć - tulaski dla was, żeby głosik wrócił szybko i żeby już płaczu takiego nie było!
Nadarienne, Kaja: się nie obrażę jak już wpadniecie w rytm jak i u mnie okna wymyjecie;)

Jak piszecie o tych zębach to dostaję dreszczy na kręgosłupie, że ja z moim aniołkiem mam to przejść - masakra jakaś.

A i jeszcze chciałąm napisać, że wczoraj miałam dzień słabości - robiłam ciasto z Michasią w kuchni i obierłam jabuszka i mówię a co tam dam dziecku łyżeczkę - poszłam po łyżeckę, bo jeszcze nieodpakowana leży, wyparzyłam i szukam szukam szukam tarki i dupa nie znalazłam - alem się wnerwiła, jak już człowiek chce coś dziecku dać, to nie może bo tarki do musu nie ma, a blender rozwaliła mi ostatnio moja mama na chrzcie - nie wiem jak jej to wyszło, ale rozwaliła i jeszcze nie miałam kiedy kupić, a raczej brak nadwyżek finansowych mnie wstrzymuje..no i tyle wyszło z dawania dziecku jabuszka. No nic 24 dni i jedziemy z koksem deserkowo-warzywnym, więc do tego czasu się zmobilizuję i kupię co trzeba!
 
Witam i ja

Dziecko pierwszza drzemke zalicza a ja sniadanie.
U nas dla odmiany pogoda sie spartoliła.
Odstawiam witamine d, moze czasem podam bo jak mi Kaja powiedziała o nadmiarze i tych zzebrach to mi cos mowi zeby odstawic:sorry2:

kacha powodzenia w szukaniu domku no i w staraniach;-)
Klara no prosze jaki siłacz:-)

O i mój siłacz sie obudził....
Miłego dnia
 
AGAGSM Michasia nie musi tak przeżywac wychodzenie ząbków np.mój Dominiś późno dostał ząbki(9 miesiac o ile nie pomyliłam się) a nie miał problemów z tym tylko sobie po kolei rosły:happy2:miał niekeidy humorki(ale czy my ich nie mamy) a i mówiono że czym później tym mocniejsze dziąsła i gorzej z wychodzeniem to znowu mówie ze nie prawada:-p
 
kurde czy Wasze spacerówki też są taki twarde?????
ja tu na całego w spacerówce chciałam poleść pasy skurczyłam ale to jej siedzisko takie twarde okropnie??
 
Bry.
Że się kobiety rozpisały.

Kacha_wawa, wspaniale, że się odezwałaś! Mocno trzymam kciuki za kolejnego bobasa (ciężka praca, co :-D) i znalezienie Waszego wymarzonego miejsca do życia.
 
reklama
Nadineczka ja nie używałam i nie używam na siedzisko nic. Miałam już 6 różnych wózków i w żadnym nie było potrzeby. Zarówno Ksawek jak i Natuś zadowoleni więc nic nie ulepszałam. ;-)

A moje maleństwo od rana nic nie spało. Kilka godzinek na powietrzu i teraz zasnął jak aniołek na... BRZUSZKU!!! :szok::szok::szok: Aż nie wierzę! Do tej pory to była pozycja znienawidzona... A dziś aż miło popatrzeć:-):tak::-D
 
Do góry