reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam sie i ja juz teraz bo pozniej nie bede miała czasu bo zaczynam sie pakowac , bo jedziemy do Mikołajek, tzn chyba bo bardzo pozarłam sie z M i nie przyszedł na noc:szok:

Takze humor do dupy
Miłego dnia
 
reklama
Witam!u nas zaświeciło słońce!szok!
Malwina a twojemu M to często zdarza się nie wracać na noc,przyznam się,że u mnie tak nigdy nie było i nie wyobrażam sobie żeby gdzieś indziej spał niż w domu.
 
Witam,

...zajrzałam do lodówki i nie mam mleka.... ;-( - z czym ja teraz kawy sie napije.... ;-(

Pasibrzuch - jak Ci tak farba odłazi to trza było wcześniej umyć ściany mydłem malarskim i zagruntować. Możesz przyjąć tez inną taktykę ;-) maluj i niech odłazi - będziesz mówić, że zrobiłaś sobie taki specjalny tynk "strukturalny" ;-)
 
WITAM:-)
PASIBRZUCH zawsze najpierw przeszlifowac trzeba ściane potem zagruntowc i na koniec malować;-)
MALWINA pakuj się pakuj miał swój wieczór to ty teraz Mikołajki;-)

Alanek też sobie gada śpiewa hehe i racja te usteczka hehe są wtedy takie słodziachne:-D
 
I ja się witam!:-)

Oczy dziś mam na zapałki! Przechwaliłam chyba synusia... Zasnął dopiero po 23 i to ululany na rękach bo inaczej nie dało rady! Do tego chyba milion pobudek w nocy.:-:)-:)-(A teraz gada sobie i się chichra jak gdyby nigdy nic...;-) Z tego wszystkiego tatko zaspał do pracy...:tak: Obudził go kolega co stał pod domem ( razem jeżdżą do pracy)!:-)
 
Witam

U nas znowu nocka przespana pieknie:-) Aż się obudziłam rano i pytalam T czy dawał butle, a ten nie i ani razu nie wtawalem, az sie erducho raduje:tak:
Za oknem widze słoneczny dzien wiec malo mnie tu dzisiaj bedzie.
Milego dzionka
 
Witam się serdecznie w tą okropną pogodę, leje u nas i leje, nawet z psem nie chce mi się iść na spacer, a jak rano z nim wyszłam, zrobił wszystko sybko co trzeba już chciał iść do domu :)

Witam sie i ja juz teraz bo pozniej nie bede miała czasu bo zaczynam sie pakowac , bo jedziemy do Mikołajek, tzn chyba bo bardzo pozarłam sie z M i nie przyszedł na noc:szok:

Takze humor do dupy
Miłego dnia

Malwina, musi byc Ci smutno jak nie wraca na noc. A wiesz chociaż gdzie nocował? Ja bym go chyba zabiła

Cześć kobiety!
JA nie nadrabiam bo nie dam rady ..u mnie ciąg dalszy akcji 'sesja'
rattttuuuunkuuuuu !!!!
Ale nie jest źle - póki co wszystko zaliczone :) ale jeszcze pare zaliczeń i 3 giga egzaminy i bedzie juz po
3majcie kciuki :))))

Rany Julek jutro mam roczek do przodu :szok:
zawsze w czerwcu był upał a teraz masakra jakaś


dziewczynki !!!
Dużo słonka Wam życzę :)))))

gratuluje zaliczeń :), oby tak dalej, ale już chyba nie duzo zostało?

Moje dzieck ostatnio coraz wcześniej wstaje, kiedyś spał do 7, potem przez jakis czas do 6, a teraz już chwilę po 5 zaczyna gadać i się cieszyć w łóżeczku. Potem o 7 zasypia znowu ale wtedy to ja już jestem rozbudzona i po kawie. Ostatnio to już wogóle chodze spać jak dziecko, o 22 już zazwyczaj jestem w łóżku :)
 
Ostatnia edycja:
Heloł.
Malwina, niech mąż jedzie do Mikołajek, a nie Ty z dzieckiem. Nakop mu od całego bb, to nie będzie mógł usiąść. ;-)
Roxeen, kciuki oczywiście trzymam.
Jolcia, kawa z mlekiem - to takie normalne. Spróbuj z musztardą, keczupem... ;-)
Nadineczka, jak coś dają za free, to nie ważne, czy dla kotów czy ludzi. Brać. :-D

U nas nocka wyjątkowo do bani. :-( Trudno. Na szczęście słońce mamy. Wczoraj cały dzień lało, myślałam, że będę się chlastać.
 
ano pogoda u nas w koncu ladna tyko ja sie pytam! czemu zawsze jak przychopdzi weekend albo dluzszy weekend to jest do d pogoda?!?!?!
a jak zaczyna sie tydzien i maz do pracy lezie i jechac nie mozna pozwiedzac to sie piekne sloneczko robi....skandallo normalnie.
Na szczescie jest jeszcze ogrodek.
ide kawke sobie zrobic...moze z musztarda sprobuje? :) albo z majonezem w koncu tez bialy nie? moze nie bedzie tak zle :)
 
reklama
macy - no dobra spróbuje z musztarda - sarepską ;-) ;-) ;-)

.. mam jeszcze mleko ryżowe.... bleeeee - ale nie mam wyjścia
 
Do góry