reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam :-)

I MY ŻYCZYMY WSZYSTKIM DZIECIACZKOM, TYM MAŁYM I DUŻYM WSZYSTKIEGO, CO NAJLEPSZE !!!

Sorki dziewczynki, że rzadko zaglądam, ale ostatnio większość weekendów mamy wyjazdowych i potem w tygodniu z niczym nadążyć nie mogę ...
a teraz znów długi weekend będzie i na 4 dni wyjeżdżamy ... nawet torby nie chowam, bo się nie opłaca :-p

Wczoraj 6 godz buszowałyśmy z małą i mamą po mieście ... trochę wzbogaciłyśmy sobie garderobę i zaliczyłyśmy lody i pączki ;-) a dzisiaj deszcz, więc się kisimy :eek:

Klara, cierpliwości życzę !!!
Asiax, bardzo się cieszę, że chrzciny udane !!! Gratulujemy zęboli :-):-):-) i proboszcza, że potrafi coś więcej zorganizować a nie tylko kasę zebrać i wyżej przekazać, żeby widzieli jak się 'stara' :tak:

agniecha, trzymaj się kochana !!! może to ząbki ???


Co do pocenia, to Zuzu najbardziej się poci przy jedzeniu ... łepetyna cała mokra :tak: W drugim miesiącu dostawała dodatkowo wit D, bo mocno się pociła, ale teraz już normalna dawka, 1 kapsułka dziennie :tak:
A stopy, jak tylko chwilę są bez skarpet, to zimne, mokre i cuchnące ... a mimo to tak cudne, że można by było zjeść :-)

zmykam do mojej królewny, bo się obudziła i domaga się towarzystwa :tak:

Pytanko mam do Was dziewczyny ???

Od jakiegoś czasu strasznie cierpną mi ręce podczas snu ... i to w każdej pozycji a nie tylko jak się źle ułożę ... obawiam się, że mi się ciężar mojego dzidziola na kręgosłup rzuca ... macie może coś podobnego :confused::confused::confused:
 
Miki też ma głowę mokrą po jedzeniu, a mnie bolą mięśnie przy kręgosłupie i ręka w nadgarstku i przedramieniu, właśnie chyba od noszenia, jakby nie było to już ponad 7 kilo, a przez te zęby to ciągle muszę go nosić, bolą go tak że aż zanosi się płaczem, nieraz jak już nie może wytrzymać z bólu to daję mu Nurofen przeciwbólowy i na kilka godzin pomaga, bo żel na ząbki to tylko przynosi ulgę na 15 min.
 
Cześć mamuśki!!
Ja też mam taki problem z moim Frankiem. I jescze się dość mocno poci czasami ale nie jest przegrzewany. Mam nadzieje, że to nie problem z wit. D3 bo podaje regularnie ale może to być niedobór albo nadmiar.
Jak ktoś coś wie na ten temat to proszę o poradę.

a ja tu widzę znajomą duszę nie dość, że z miasta to jeszcze z tego samego dnia dzieciaczki chyba żeśmy się mijały na korytarzu w szpitalu:tak:


Klara u mnie to samo siedzi w domu chłop przez tydzień, a pożytku żadnego:-p
JoL my tu już wiemy czemu Ty czasu nie masz ... :cool2::-p

sto latek dla naszych bączków
 
DZIEN DOBRY:-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W DNIU DZIECKA!




kto-ma-pomysl-co-robic-na-dzien-dziecka.gif



Witam przy porannej kawce. My po chrzcinach, Miki był grzeczniutki, tylko zapłakał przy polewaniu głowy, wszystko fajnie się udało.
W sobotę zauważyłam ząbek, w niedzielę moja siostra drugi, a zastanawiałam się czemu Miki taki marudny.:-):-):-)
Wczoraj byłam w pracy i załatwiłam urlop do 11.06., potem pojechałam do Biedronki po zakupy, bo nasz proboszcz wymyślił że będziemy zbierać dary dla powodzian, jeden z księży pojedzie na zwiady i pomożemy konkretnej wiosce, bo duże miejscowości są nagłośnione przez media i tam pomoc płynie, a są miejscowości o których wszyscy zapomnieli, uważam że to fajny pomysł, mąż z Hubertem pojechali zawieść to co kupiłam i mówił że jest już tego bardzo dużo, także ludzie się zmobilizowali.

Lecę troszkę ponadrabiać jak się uda.
gratuluje ząbków:-)

No i my też już wstaliśmy...:-)
Natuś już chyba powolutku wraca do swojej formy bo dziś w nocy budził się tylko 2 razy!:tak: Chciałam iść dziś z brzdącami na spacerek ale chyba nic z tego! Pogoda okropiczna!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zimno, pochmurnie i ten wiatr przeklęty...
bardzo się ciesze ze jest lepiej:tak:
Dzień doberek :-)
A ja nawet nie wiem, czy basen jest ozonowany, czy chlorowany, al;e chloru nie czułam. To jest taki specjalny basenik służący też do rehabilitacji. Przede wszystkim są zajęcia w grupach wiekowych, więc na naszych zajęciach były maluszki od jakichś 3 miesięcy do 2 lat (tak mi się wydaje). No i woda musi być ciepła.
Niestety już powitałam się dzisiaj z kibelkiem :wściekła/y:
Idę męczyć męża, szkoda mi go, przyszedł padnięty po nocce, ja jeszcze spałam, a on zasnął w ciuchach w poprzek łóżka :-( Ale o 13.00 przywożą nową kanapę, więc musimy rozebrać im wywalić starą.
Jak któraś chce się powyżywać na mężu, pogodzie itp. to zapraszam z siekierą, tasakiem... :-D
fajnie tak na basenie:-)
 
Pasibrzuch, mam nadzieję, że będziesz zadowolona z przemeblowania. :-)
ASIAX, gratuluję udanych chrzcin i dwóch ząbków. :-)
Tysiolek, gratuluję udanej imprezy.

Wszystkim dzieciaczkom życzę udanego dnia.

Ja dziś dostałam prezent od mojej córeczki, bo obudziła się tylko dwa razy! Jestem wyspana jak nigdy. :-D
 
ASIAX gratulacje ząbków!!!
Klara, cierpliwości do chłopa i może jednak fajnie wspólnie spędzonego czasu :)

Mój malec już po drzemce. Spał prawie 2 godziny, więc i ja nadrobiłam BB.
Cieszę się, bo Bartuś zaczyna w końcu porządkować swój dzień. Do tej pory żyliśmy w chaosie i nie wiedziałam, kiedy czego się spodziewać.
Teraz wstajemy ok 7. Potem drzemka około 9 i 14 i nocne spanko od 20.
 
reklama
Dzień doberek!
Zepsułam sobie kabel od zasilacza do laptopa, więc pilnie potrzebuję prezentu od męża na dzień dziecka - myśłicie że się kwalifikuję?;)

Poza tym gratulekszyn dla wszystkich mam, co ochrzciły nasze poganki i poganinów!
ASIAX: brawo dla Mikiego - dwa ząbki od razu to i marudził mamusi zrozumiałe!

Kręgosłup tez mnie boli w odcinku krzyżowym jak kąpie (bo 3-4 razy w tygodniu sama to robię - m w pracy)- na noszenie po domu to się nie piszę - ale pewnie nie uniknione będzie przy ząbkach.. na razie macam i macam i pustka, więc moje piersi skaczą z radości :)

Klara: mój jak ma wolne wstaje o 9 i o 12 już by się spac położył - potrafi iść w niedzielę spać razme z Misią:)

Miłego dnia - uciekam, bo mam dużo roboty!

Wszystkiego najlepszego dla naszych maluchów!!!!
 
Do góry