reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja to jestem inteligentna zrobiłam sobie ciasteczka owsiane ale nasypałam do nich wszystkiego od otrąb po siemię lniane a od dwóch dni latam do łoter klozeta (wc) co chwilę i się zastanawiam dlaczego a dopiero jak mi się zaplatał w zębach otrąb to sobie przypomniałam, że je dodałam i teraz mam za swoje tak mnie czyszczą ...
 
reklama
nadineczka - powariowali to jest chyba najłagodniejsze określenie :szok::-D
Słuchajcie, na styczniówkach 2011 jest blondi80 będzie miała trojaczki:szok: a jest mamą 4 miesięcznego maluszka, to chyba ona była grudniowką 2009? Matko boska.... agagsm, Klara i która jeszcze w grudniu rodziła... :-D:-D możecie wziąśc z koleżanki przykład :baffled:
Matko też to przeczytałam, nie zazdroszczę najbliższych 3lat:happy:
U mnie masakra, di ma zielone gluty którymi się dusi, a szym sra i rzyga jednocześnie:no: zabierzcie mnie stąd bo nie wyrabiam:no::no::no: Zasrane życie matki, takie mnie dzisiaj złote myśli nachodza:happy:
Więcej nie będę pisać bo nic optymistycznego dziś nie wymyślę:no:
 
No to nas przeniesli. Ale teraz szukania. No ale czlowiek sie starzeje. ;-)

Kaja, ja tez widzialam te trojaczki. Matko Boska, radosc radoscia, ale ja babce wspolczuje. Mam nadzieje, ze ma na kogo liczyc. Ja balam sie, ze mi sie blizniaki trafia. Moja mama ma brata blizniaka, moja ciocia ma blizniaki, wiec prawdopodobienstwo bylo. Jakos siebie nie widze z tymi blizniakami, a trojaczki? :szok:

E_milcia, oj glupich masz tesciow. Beda zalowac. Przeciez to wnuk...

Kaja, ty skazona jestes tym szkolnictwem. Przeciez Tymek jeszcze w pieluchy wali! :-D

Niezle ceny za opiekunke. Chyba sie przekwalifikuje. 4,5 tysiaca? Tyle to ja w zyciu na kwitku nie widzialam. Ty Kaja podejrzewam tez nie. :no:

edit:
Labamba, wspolczuje. :-( Zdrowka dla chlopcow i cierpliwosci dla Ciebie.
 
Ostatnia edycja:
hej Kobietki :-)
mam nadzieję ze mi wybaczycie ze nie udzielam sie ostatnio na forum ale wiecie,,,,przygotowania slubno weselne pochlaniaja mnie bez reszty :-)
wsumie jeszcze tylko jutro...i piatek :-D ale juz nie moge się doczekac :-) zaczynam się też stresować bo nie moge spac w nocy tylko rozmyslam czy wszystko mam, co jeszcze musze zrobic hihihihi :-D

sukienke wczoraj odebrałam - wisi ładnie w pokoju na manekinie :-) ale nie ogladam jej zeby sie nie opatrzyła hihihi :-D M ma wstęp wzbroniony do tego pokoju i mm nadzieje ze go nie pokusi hihi :-D

dzisiaj jade do dentysty zrobic zabki ładnie, potem musze sobie treskę kupic (włosy doczepiane do fryzurki )

jutro ide na paznokcie, na solarke jeszcze, :-) i gotowa :-)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i robiłam sobie TEST CIĄŻOWY naszczęście negatywny uuuuf :-) ale M byl zawiedziony że nie jestemw ciazy - co za sadysta :-D ;-)

a i byłam drugi raz u fryzjera naprawic sobie włsy bo nie podobała miise poprzednia farba teraz mam sliczny ciemny brąc z czerwonawymi pasemkami na przedzie i piknie jest :-)

kuuurcze mam nadzieje ze wszystko pójdzie jak trzeba - wczoraj bylismy na próbie w kościele i....nie pamietam juz nic :-D co jak kiedy - trzeba stac kiedy klęczec a kiedy siedziec hihih - zamotane to :-D

jedyny minus tego slubu i wesela to to ze nie mam kiedy zajmowac się moim skrzatem małym :-( w czwartek będzie spała Amelcia u mojego M u teściów razem z nim - bo wywaliłam go na ostatnia noc przed slubem z chaty zeby było tak fajnie ze przyjedzie po mnie dopiero na blogosławieństwo - a no i w dniu slubu oddajemy Amelke o 13 teściowej mojej siorki razemz jej dziecmi i zobacze ja dopiero na drugi dzień po południu - ..maaasakra jakas :-(
 
Tysiolek, a Maluda na slub nie przyjdze pospiewac? :-) Niczym sie nie przejmuj. Wszystko wyjdzie cudownie. Tylko pamietaj o fotorelejszyn w poniedzialek (najpozniej!).
 
Tysiolek - wszystko się uda, pytam jak macy.. moze maludę na moment do pośpiewania i na toast, będziesz miała ich razem :tak:
macy - masz racje - 4,5 to ja na oczy nie widzialam i pewnie długo nie ujrzę w jednym pasku. Co do opiekunki to ona ze starszym od lat i teraz myslę czy to znaczy, że od wrzesnia mam te sumę razy dwa zrobic.. :szok: chyba bym nie wyrobiła :baffled:
Kurcze.... ta kasa..:wściekła/y:
labamba - trzymaj się - wyobraź sobie co czuje matka czworaczków w tym momencie hehe
 
Tysiolek fajnie masz:-)

....co do trojaczków ja w sumie jak widzę kogoś nowego z taką rewelacją mało ufna jestem :-D


Dziewczyny ja ucieknę zaraz z domu taką mam marudę w domu mówię o Emilce :sorry2:


aha wczoraj załatwiłam chrzest w sumie mam na 6 czerwca na 11:00 w niedz. :tak:była i sobota na 18:00 ale stwierdziłam że jeszcze mi wszyscy nocować w domu będą i śniadanie i obiad na drugi dzień będę miała jeszcze na głowie :sorry2: a tak niech zmykają do domu :-D
 
Witam w deszczową środę...bryyyy a my do miasta mieliśmy jechać i w tej sytuacji to nie wiem:sorry2:

Matko też to przeczytałam, nie zazdroszczę najbliższych 3lat:happy:
U mnie masakra, di ma zielone gluty którymi się dusi, a szym sra i rzyga jednocześnie:no: zabierzcie mnie stąd bo nie wyrabiam:no::no::no: Zasrane życie matki, takie mnie dzisiaj złote myśli nachodza:happy:
Więcej nie będę pisać bo nic optymistycznego dziś nie wymyślę:no:

Wytrwałości życzę, moj Olek też smarka:sorry2: a w pt szczepienie, chyba odwołamy:blink:

Tysiolek zazdroszcze przygotowań i emocji:tak: ja też bym malude wzięła na chwilkę:tak:

Dobra uciekam dalej czytać:tak:
Miłego dnia
 
reklama
Do góry