reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej laseczki wpadam się przywitać i przepraszam że Wa tak zaniedbuję:-(
M nadal w delegacji wiec jest ciężko.Adaśko rośnie i u Nas wszystko oki.
Tylko ze mną nie wiem co jest. I tutaj kieruje się do dziewczyn które biorą Cerazette..
Otóż zaczęłam brać pierwsze opakowanie 21 kwietnia(2 tyg temu) Jak pojawiło się drugie krwawienie po porodzie i minęły już dzisiaj dwa tygodnie a ja nadal plamie.. to normalne? Może to być wpływ tych tabletek? Bo już kurcze nie wiem co jest. pierwszy okres po porodzie trwał około 10 dni ale widać było jego koniec a tu nic tylko leci i leci fakt że teraz troszkę mniej ale nadal jest:(:-:)-(


hej, nie przejmuj się, ja miałam tak samo. Pierwsze opakowanie tabletek (tylko ja biorę Femipol) zaczęłam brać 31/03 i krwawiłam całe 21 dni + jeszcze 4 dni po odstawieniu. Teraz prawie od tygodnia biorę drugie pakowanie i już nie mam żadnych plamień :)
 
reklama
Pasibrzuch, nie znizaj sie do ich poziomu. Olej ich. Nie reaguj. Pomysl, ze sa z Marsa i nie rozumiesz ich jezyka. To ich bardziej zaboli. Uwierz.
 
Witajcie drogie Panie:-)

Bozszzzz co sie porobilo z ta pogoda. Gdzie piekne majowe slonce.
Glownie chmury chmury i jeszcze raz chmury, co i rusz jakis deszcz i duchota. Na szczscie w cieplo.
Po dwoch godzinach narzekania i wydobywania dziwnych odglosow moj syn wspanialomyslny postanowil zamknac oczeta. Pytanie na ile minut, bo na to, ze jego drzemka dojdzie do pelnej godziny nie licze. Przestalam na to liczyc i polegam na dewizie, jesli umiesz liczyc to licz na siebie:-)

Musze sie cofnac o kilka stron, bo nie wiem o co chodzi z tymi trojaczkami echh

Milego popoludnia
 
Hallo !!
Żyję, tylko rano był problem z brzuchem, bom się coś ożarała:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i dziecię ryczało straszliwie, a ja razem z nim, ale poszły pierdki i już są uśmieszki słodziakowate:)):tak:
i znów ktoś mi podpierdzielił słonko: leje i zimno nawet nie ma jak iść na spacerek.

Marianna ja też mam w palnie zmywarkę z tego samego powodu
Nadarienne udanej wizyty u fryzjera życzę
Pasibrzuch wszystkiego co najlepsze dla Ciebie, spełnienia marzeń i spokoju :-):tak:
Emilcia szyszunia dla dziadków Adasia :baffled:

Kaja miłej wizyty u Tymka:-D i szok przeżyłam jak doczytałam o trojaczkach:szok:

Labamba o matko to faktycznie masz przesrane, współczuję:baffled:

Macy w tym zawodzie to chyba nierealne:crazy:
Tysiolek rób się na bóstwo, a małej to wynagrodzisz:tak:
Gosia masz rację, jak najmniej kłopotów
Jola24 trzymam zciśnięte:tak:
Dorciaa taaa do roboty:baffled:
Paulinaa przy nich się plami jest w ulotce o tym i gin mnie ostrzegała, ale w efekcie nie kupiłam:tak:

Kacha wawa wyłaź z doła w tej chwili, wysyłam pozytywne fluidy
Paula zazdroszcze nowej pralki:-p
pasibrzuch nie odsyłaj, nic się nie odzywaj, bądź ponad to, ale co kosmici są to ja pierdzielę
 
Ostatnia edycja:
Wiecie co moja po*******ona rodzinka zrobiła?
Zapakowali wszystkie kartki z okazji chrzcin do jednej koperty A4 i wysłali na mnie.
Dzisiaj im je odeśle. Niech się walą chamy zbolałe.

Pasibrzuch nie naciągaj sie na koszty odsyłania - nie warte tego. Jak ich spotkasz i zapytaja czy dotarły to powiesz, że nic nie przyszło i zrób głupia minę. OLEJ to kobieto.

edit:
Laski, - pytanie remontowo/wykonczeniowe:
która z Was ma meble kuchenne z forniru? jak się zachowuja przy płycie indukcyjnej i piekarniku? a konkretnie pytam o szafki wiszące nad płytą induk.? czy to sie od temperatury nie odkształca, wypacza itd?

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie dojrzałam podpis - babcia Elżunia i dziadek Marek... Ten cham NIGDY nie będzie dziadkiem Emilki! NIGDY!!!
Macie rację, nie będę odsyłała, udam, że nic nie przyszło. A jak dziadek przyjedzie to też nic od niego nie wezmę, bo nie wiem, czy małej czegoś nie poślą przez niego.
Mało mnie w tym tygodniu na BB, ale jakoś tak dołuję, czekam aż mi przejdzie.

Dziękuję za życzenia, ale z jakiej okazji?

Edit:
Jezuuuu, ale ze mnie tępota! Z okazji imienin! :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Pasibrzuch, Ty się ogarnij, bo pomyślimy, że te imieniny jak trojaczki jakiś fake. :-D Najlepszego!!! Olej mamę, "tatę'' i to wszystko, co Cię wkurza, Kobito. Szkoda życia.

Kacha_wawa, a Tobie kopnisko w doopeczkę zasadzam.
 
reklama
macy - widzę, że się za porządną robotę zabrałaś - oficjalnie gratuluję!
roxeen - ja mam coś z głową i nie wiem za co awansowałam na funkcję szpiega :-pale dziś zakupiłam omega 3-6-9 i jak mysle, będzie ze mną coraz lepiej. :nerd:
Pasibrzuch - olej, niech kartki leżą, włącznie z kopertą zachowaj dla malej, będzie wiedziała, że pocztą przyszły :baffled: i wszystkiego najlepszego!!
kacha_wawa - proszę nie smutaj się,
 
Do góry