reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wieczornie padam ,a le moja Mia zrobila mi cudowny prezent i dzis sie przekrecila z brzuszka na plecki pierwszy raz.
Ja mowie juz dobranoc i do jutra.
 
reklama
Kobiety wybaczcie, ambitnie usiadłam -wszystko przeczytałam, nawet nawiedziłam Czehow na blogu, ale głowa mi pęka i nie dam rady wszystkim odpisać...
z grubsza tylko, gratuluję 3 i 4 miesięcznic!!
Najlepsze życzenia imieniowe dla Niki i Paibrzuszku Ciebie...
Rodzinkę Pasibrzuszku zlej, nie truj się ćmikami przez gburów...
Emilcia- fryzura by nie trzeba było z nią nic robić i się układała musi być tak ścięta że tylko suszarka i nic więcej- jak u mnie...bo dla mnie suszarka i szczotka w tym samym czasie to już za dużo....
Malwina- noż to klops, powodzenia za następnym razem....
Yola -witaj!!!!
A i Asiax- współczuję Tobie i innym muszącym wracać do pracy...
Może jeszcze Asiax coś wykombinujesz, widzę że intensywnie rozkładasz problem na czynniki pierwsze....

Co do opłaty za nianie w Wa-wie- nie pomogę, nie znam się....ale np. w Pozen kumpel rok temu za dwójkę dziecioli płacił 1000PLN....


A i napiszę, że doznałam szoku bo C dziś najpierw wykrzywiony na jabłko w słoiku, po czym denerwował się że nie daję mu więcej i wciągnął z 10 łyżeczek i domagał się więcej, ale mu nie dałam - i tak dużo dostał jak na 3 dzień.....

No i mózg mi się przegrzał - idę poczytać reszte wątków i nyny....
 
haj:-D
Padam na ryj, ale chcę wrócić do was więc skrobnę:poczytałam i co mi się na mózg rzuciło to ceny nianiek warszawskich , dziękować,że żyję na prowincji, bo musiałabym kredyt do wypłaty zaciągnąć, żeby niani zapłacić. :baffled:
morka jak znajdziesz tę robotę w stolicy daj znać starego wykopię na weekendy ha ha ha
pasibrzuch a kopnij w dooopę raz ich wszystkich i przestań wyciągać rękę, ileż można?:crazy:
 
hej, moje dziecie już pięknie śpi od 2 godzin. Ostatnio stwierdziłam po rozmowie z koleżanką która nadal wstaje w nocy do rocznego synka, że mam złote dziecko. Mój synek odkąd skończył 2,5 miesiąca śpi od 20 do 6 rano bez przerwy. Oczywiście zdarza się noc że zgłodnieje i się obudzi ale to może raz w tygodniu. Boziu, jak ja kocham to moje maleństwo. Jakaś taka wielka miłość mnie dzisiaj ogarnęła :)
Ja też muszę wrócić do pracy, w sierpniu. I jak o tym myślę to płakać i się chce. Jeszcze jak nie byłam mamą to mówiłam, że chcę wrócić jak najszybciej do roboty bo ile można siedzieć w domu.... A teraz marzę o wychowawczym, ale niestety wtedy nie będziemy mieli co jeść. Jeszcze musimy pogadać z teściową czy napewno zajmie się małym bo niestety na opiekunkę mnie nie stać.
Życzę kolorowych snów

ooooooooooooooo, przenieśli już nas :(
 
Ostatnia edycja:
Helloł wieczorkiem,
Ale mieliśmy pracowity dzionek, rano rehabilitacja, po południu zakupy i kupiliśmy zmywarkę do naczyń i pralkę (stara sie zepsula, a zmywarka to tak przy okazji). Muszę sobie jakoś ułatwić życie, bo do pracy wracam :)

Jeśli chodzi o opiekunki, to mi najbardziej odpowiadałaby ta Ukrainka za 1600, miałabym ugotowane, posprzątane życ nie umierać, tylko jednego pokoju mi w domu brakuje, niestety.
Rozmawiałam wieczorem z sąsiadką da mi namiary na fajną panią, która mieszka koło mojej pracy.
Dziewczyny zakładamy nowy wątek dotyczący powrotu do pracy? Co o tym sądzicie Kochane? W grupie raźniej i będzie można się wyżalić komuś kto to zrozumie.
 
Czesc dziewczynki:-)
ale do was dawno nie zagladalam.Jutro postaram sie podczytac co u Was i u waszych pociech:-)
U nas ok.Julcia rosnie jak na drozdzach.ladnie przesypia cale noce wiec mam z nia dobrze:-)

A to nasze ostatnie zdjecia.
Buzka i dobranoc IMG_5656 [800x600].jpgIMG_5689 [800x600].jpgIMG_5655.jpgIMG_5658 [800x600].jpg
 
Mari_annai jakTy tak przy okazji zmywarki kupujesz to może z całej sympati jaką do mnie czujesz tez mikupisz zmywarkę....tak przy okazji :-D

:-D

Roxeen - 30 rat 0% i masz zmywareczkę, wychodzi jakieś 50 zł/m-c.
O tą zmywarkę prułam dziurę mojemu m. już trzy lata i teraz się udało, dlatego się cieszę. Wszystko "dzięki temu", że staruszka pralka się zepsuła :). Kułam żelazo puki gorące............
 
reklama
Witam. Melduje się, że poczytałam.

nadineczka, to mnie pocieszyłaś, ze dopiero od pół roczku dzieci kombinują, a teraz jeszcze nie :) ale jak teraz będę dużo nosić, to może się przyzwyczaić?

Pasibrzuch, najlepsze życzenia imieninowe!

agagsm, ale numer z tym dzieciakiem! nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać, ale lepiej śmiać. :)

Malwina18, trzymam dalej kciuki.

dormark, gratulacje dla malutkiej :)

co do fryzur, to ja kiepska jestem w układaniu, więc u mnie spinanie w ogonek rządzi... jako dziecko mnie mama na chłopaka zawsze strzygła, to teraz mam uraz do krótkich włosów :p ale muszę chyba do fryzjera się wybrać w końcu, bo jakoś nie mogę moich kudełków w ogóle ogarnąć teraz, takie sianowate jakieś się robią.

Trzymam kciuki za powracające do pracy i podziwiam Was trochę dziewczyny, bo ja na szczęście do września mogę w domku siedzieć, a od października dopiero na uczelnię wracam. Na pewno dacie radę i nie miejcie wyrzutów sumienia, bo przecież kochacie Wasze maleństwa.

Zmykam spać, bo tak piszę tego posta od dwóch godzin i masę innych rzeczy w trakcie robię jeszcze. Na szczęście młoda grzecznie śpi.
dobrej nocki kobitki!
 
Do góry