reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam Dziewczynki, znowu po przerwie:-)
W weekend znowu najazd - tym razem czworka znajomych ze studiow mojego m. Te wizyty nie skoncza sie chyba nigdy heh, bo w tym tygodniu kolejna echhh... z jednej strony jest to nieziemsko mile, ale z drugiej dosc meczace. Ale najblizszy weekend spedzamy rodzinkowo - czyli tylko nasza trojeczka. Mam nadzieje, ze nic nie wyskoczy niespodziewanego:-)
Nie dam rady nadrobic oczywiscie wszystkiego.
Pozdrawiam Was i zycze milego wieczoru.
 
reklama
ooookurde ale mi ise teraz postów porobiło :-) nie mogłam nic napisac a tu się okazało ze się napisało hahahaha :-D

No no, akurat, chwalisz się i tyle:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Beti - no to dobrze, że teraz Młoda ma to cudo dobrze zamontowane!!!

Karoli - witaj po przerwie!!!! a ja co do spotkań, wizyt to Ci się nie dziwię że padasz ze zmęczenia, ale z drugiej strony to prawdziwa Włoszka się robisz... Mi się Włosi kojarzą właśnie z takim towarzyskim życiem :)
 
Ostatnia edycja:
E_milcia ja bym się nie zastanawiała jedyni wykładowcy których się potem miło wspomina to właśnie zołzy nieprzekupne wredne i surowe!:D bierz tę robotę pękam z zazdrości podobno etat wykładowcy to 14godzin! bierz bierz bierz! gdyby były takie studia u mnie w mieście to bym się zakredytowała a tak dooopa:( nam na razie wysypka nie wraca...czasem coś próbuje przedostać się na Jasiowe policzki ale atakujemy maścią i znika:D

więcj nie dam rady leniwus pospolitus plus wredna @ plus widok moich balorenów zacelulitowanych w lustrze wystarczająco mnie dziś zdołował idę się ululać:(:(:(:(:(:(:
 
Tysiołek suknia przepiękna, jakże zazdroszczę imprezy weselnej, nasz ślub chyba był najlepsza impra w moim życiu! czego i tobie serdecznie życzę!
jola24 mam nadzieje że w końcu traficie na kompetentnego ortopedę, ja mam na prawdę super specjalistę, kasuje strrrrasznie :( ale absolutnie mu ufam, ufa mu moja pediatra, moja endokrynolog i moja rodzinna, wszystkie z osobna mi go poleciły.
Asiowo masz rację co do małej różnicy wieku, popieram chociaż na początku tyra straszna, to potem dzieci będą sobie kumplami, a jak za duża różnica wieku to i dystans miedzy dziećmi, który zaniknie dopiero w dorosłym ich życiu

Jutro na 10.00 zamawiam kciukasy bo idę na rozmowę o pracę! Mimo 7 kg do zrzutu udało mi się wcisnąć w kostium... u fryca byłam. Teraz to juz mi tylko waszych pozytywnych fluidów trzeba!
emilcia ja bym brała taka posadę, ale to twój pomysł na życie ma się z nią pogodzić, przemyśl na spokojnie i daj znać!
 
Ostatnia edycja:
dziewuchy - ja się odmeldowywuję i idę spać pełna pozytywnych myśli :)) właśnie się dowiedziałam że kumpela moja w ciąży jest :)) 7 tydzień, pięknie bijące serduszko... :))) ehhh rozmarzyłam się :)))

sorga - również trzymam kciuki!!:) daj znać koniecznie jak po rozmowie:))
 
Tysiołek suknia przepiękna, jakże zazdroszczę imprezy weselnej, nasz ślub chyba był najlepsza impra w moim życiu! czego i tobie serdecznie życzę!
jola24 mam nadzieje że w końcu traficie na kompetentnego ortopedę, ja mam na prawdę super specjalistę, kasuje strrrrasznie :( ale absolutnie mu ufam, ufa mu moja pediatra, moja endokrynolog i moja rodzinna, wszystkie z osobna mi go poleciły.
Asiowo masz rację co do małej różnicy wieku, popieram chociaż na początku tyra straszna, to potem dzieci będą sobie kumplami, a jak za duża różnica wieku to i dystans miedzy dziećmi, który zaniknie dopiero w dorosłym ich życiu

Jutro na 10.00 zamawiam kciukasy bo idę na rozmowę o pracę! Mimo 7 kg do zrzutu udało mi się wcisnąć w kostium... u fryca byłam. Teraz to juz mi tylko waszych pozytywnych fluidów trzeba!
emilcia ja bym brała taka posadę, ale to twój pomysł na życie ma się z nią pogodzić, przemyśl na spokojnie i daj znać!

Ehhhh tu nie takie proste zaplacic i isc:sorry: wszedzie gdzie nie pojdziesz to badaja i mowia ze nie widza powodu do niepokoju, no ale teraz wreszcie wywalczylam ortopede bo wczesniej to tylko pediatrzy:tak:
Kciukasy za rozmowe zacisniete, powodzenia:-)

A ja mowie donbranoc lete bo chce:-)
 
haloł wróciłam do Was dziouchy kochane melduję się z zakatarzonymi dziećmi, ja też pociągająca..Lecę spać, bo noc się zapowiada rozrywkowo:szok:
 
No więc jestem i ja
2 dni mnie nie było bo u nas jak u Karoli4 gości i gości więc nadrabiam
Ndineczka (spóźnione ale szczere):-) wszystkiego NAJ dla Polci!,a to dla niej misio

Emilcia co do pracy super gratuluję wierzę że podejmiesz słuszną decyzję.:tak:

Tysiolek sukienka przepiękna ślicznie będziesz wyglądać!:tak:

macy żeby mnie tylko tłuszcz na tyłku został,ja go mam po prostu wszędzie:szok::zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry