reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

emilcia Ty sie wogóle nie zastanawiaj !
ja cały czas czekam na taką propozycję ! wszystko bym oddała zeby zostac na politechnice !!
to jest panstwowa posadka, nikt Cie z niej nie wywali - musieli by skarge do ministra napisac zeby koś Cię z etatu wyrzucił ! pewne pieniążki ! (około 5 tysiecy) i do tego cały czas się rozwijasz ! naprawdę rewelacyjna propozycja ! ja bym się sekundy nie zastanawiała !!!

Klara jak tylko bede miała gotowa sukienke to na pewno nie omieszkam sie pochwalić hihihi :-) mam nadzieje ze bedzie ładniusia jak z obrazka :-) ...bo to co wkleiłam było ładne ale wiadomo na wychudzonych modelkach wszystko ładnie wygląda :-D
 
reklama
emilcia Ty sie wogóle nie zastanawiaj !
ja cały czas czekam na taką propozycję ! wszystko bym oddała zeby zostac na politechnice !!
to jest panstwowa posadka, nikt Cie z niej nie wywali - musieli by skarge do ministra napisac zeby koś Cię z etatu wyrzucił ! pewne pieniążki ! (około 5 tysiecy) i do tego cały czas się rozwijasz ! naprawdę rewelacyjna propozycja ! ja bym się sekundy nie zastanawiała !!!

Klara jak tylko bede miała gotowa sukienke to na pewno nie omieszkam sie pochwalić hihihi :-) mam nadzieje ze bedzie ładniusia jak z obrazka :-) ...bo to co wkleiłam było ładne ale wiadomo na wychudzonych modelkach wszystko ładnie wygląda :-D

A masz gdzieś zdjęcie modelu swojej sukienki? Jak ja lubię oglądać suknie ślubne.... hyyyy
 
agniecha83 mój 2 godzinną drzemkę to ma ale tylko na dworze,a w domu to śpi po pare minut dosłownie.Piotruś poszedł do teściowej,Kubusia za drzwi w wózku wystawiłam,zrobiłam inhalacje,obiad się gotuje.
Z tymi jajkami to mnie rozbroiłyście.Wczoraj teściowa została z chłopakami kiedy byłam u lekarza i po powrocie powiedziała,że moje dziecko przychudło,ja nic nie widzę jedynie co to,że jest coraz dłuższy.
Evi_G u mnie też coś ostatnio mało pokarmu
emilcia gratulacje propozycji,my na balety idziemy w czerwcu,na weselicho do kumpeli,która złapała bukiet na naszym
Paula wszystkiego dobrego dla Was kochani!
 
witam

Emilka... gratulacje, ale wyróznienie... obys podjeła słuszna decyzje!!!:tak:


Tulam mamy starszych dzieciaczków. To musi być strasznie przykre usłyszeć nie kocham cię... Zastanawiam się, kiedy jest dobry wiek na drugie dziecko, żeby nie było zazdrości itp., ale chyba nie ma takiego. Boję się tego strasznie, że jak już zdecyduję się na drugie, to Emilka też mi powie takie rzeczy.


Ja coraz bardziej sie przekonuje do jak najmniejszej roznicy!!! Jest cholernie ciezko, z reszta sama wiesz..., ale Paulina juz nie pamieta, ze jeszcze 3,5 miesiaca była sama. Nie ma zadnej zazdrosci! :tak: Ukochana starsza siostra, ona przeciez nawet lalce cyca daje:-D I na pewno nie powie, ze mnie nie kocha, bo jeszcze mówic tego nie umie:-D Ale przyjdzie, przytuli sie, da buziaka mi, tacie, siostrze... i wszyscy wiemy, ze bardzo nas kocha:tak:Najwazniejsze to starac sie poswiecac tyle samo uwagi obojgu. Sam fakt, ze jak karmie Agate to 2 reka zazwyczaj bawie sie z Pauliną. Wszystko da sie pogodzic:tak: A ta szczera miłość siostrzana - cos niesamowitego.

I z doswiadczenia widze, ze z córeczkami jest łatwiej, bo przeciez one z reguły to córeczki tatusia wiec nie maja powodu byc zazdrosne o mamy:-D:-p

My własnie wróciłysmy z 3godzinnego spaceru, jak ciepło to mozemy spacerowac, bo Paulina moze sikac na trawke:-D:-p Starsza poszła odrazu spac, a Agatka jeszcze spi:tak: wielbiam te krótkie chwile ciszy i spokoju!!!

Sprzedałam tez zestawy ubranek 0-3 miesiace i sie cieszy, bo zawsze jakis grosz wiecej, a ubranek nie mam i tak gdzie magazynowac:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja to jakaś walnięta jestem i starej daty.. nie umiem jakoś sprzedać tych ciuszków a jak pomysle, że mam się pozbyć np maty misiowej to mi się już chce płakać. :rofl2:
Narazie torbę ciuszków pożyczyłam koleżance - ona chciała kupic a ja jej, że nie chce kasy, chce ciuszki spowrotem jak będą małe. :baffled::-p
 
Emilcia, gratulejszyn. Zdolna bestyja.

emilcia Ty sie wogóle nie zastanawiaj !
ja cały czas czekam na taką propozycję ! wszystko bym oddała zeby zostac na politechnice !!
to jest panstwowa posadka, nikt Cie z niej nie wywali - musieli by skarge do ministra napisac zeby koś Cię z etatu wyrzucił ! pewne pieniążki ! (około 5 tysiecy) i do tego cały czas się rozwijasz ! naprawdę rewelacyjna propozycja ! ja bym się sekundy nie zastanawiała !!!
Tysiolek, moj maz robil doktorat, wiec troche wiem. 5 tysiecy nie ma sie na bank. Co innego jak katedra ma projekty, z ktorych czerpie kase. Jemu po doktoracie zaproponowali 2, ale nie wiem na ile godzin. Dlatego jestesmy tutaj.

Kaja, a moze podswiadomie marzysz o kolejnym dziecku... Mi tez ciuszkow zal. Ale nie wiem, co z tym trzecim brzdacem.

Pasibrzuch, Asiowo ma racje. Im mniejsza roznica, tym lepiej.

Roxeen, otoz ja buchnelam slonce! :-D
 
Witam sie dopiero teraz

Wczesniej byłam na jezdzie. Nie minela godzina a m dzwoni ze rady sobie nie daje z mala, a przez słuchawke słysze ze mała krzyczy,wyje, jeszcze czegos takiego nie słyszałam
No ale jakos dał rade, chyba jej juz nigdy nie zostawie z nikim, bo fatalnie sie pozniej czuje:-(
Wrócilam do domu a mała kupki nie mogła zrobic:no:

U nas pogoda rowniez do d.......py wieeeeeelkiej d....py:-p

e_milcia gratulacje

Kaja_10 Ja za to nie mam weny tworczej do wystawienia ciuszków
 
witam

Emilka... gratulacje, ale wyróznienie... obys podjeła słuszna decyzje!!!:tak:



Ja coraz bardziej sie przekonuje do jak najmniejszej roznicy!!! Jest cholernie ciezko, z reszta sama wiesz..., ale Paulina juz nie pamieta, ze jeszcze 3,5 miesiaca była sama. Nie ma zadnej zazdrosci! :tak: Ukochana starsza siostra, ona przeciez nawet lalce cyca daje:-D I na pewno nie powie, ze mnie nie kocha, bo jeszcze mówic tego nie umie:-D Ale przyjdzie, przytuli sie, da buziaka mi, tacie, siostrze... i wszyscy wiemy, ze bardzo nas kocha:tak:Najwazniejsze to starac sie poswiecac tyle samo uwagi obojgu. Sam fakt, ze jak karmie Agate to 2 reka zazwyczaj bawie sie z Pauliną. Wszystko da sie pogodzic:tak: A ta szczera miłość siostrzana - cos niesamowitego.

I z doswiadczenia widze, ze z córeczkami jest łatwiej, bo przeciez one z reguły to córeczki tatusia wiec nie maja powodu byc zazdrosne o mamy:-D:-p

My własnie wróciłysmy z 3godzinnego spaceru, jak ciepło to mozemy spacerowac, bo Paulina moze sikac na trawke:-D:-p Starsza poszła odrazu spac, a Agatka jeszcze spi:tak: wielbiam te krótkie chwile ciszy i spokoju!!!

Sprzedałam tez zestawy ubranek 0-3 miesiace i sie cieszy, bo zawsze jakis grosz wiecej, a ubranek nie mam i tak gdzie magazynowac:tak:

Milo to slyszec tym bardziej ze nam sie marzy za hwilke rodzentwo dla Olusia i planujemy na przyszly rok jak sie uda i te opowiesci dziewczyn mnie troche przerazily ale to tez inna roznica wieku:tak:
Ja chwilke relaku mam, moje dziecko ciagle sie chce bawic, oberwuje mnie uwaznie i jak tylko sie na niego spojrze to zaczepia i sie zaciesza, a ja juz nie mam pomyslow na zabawy, przed chwila pilka rzucalam a ten ie zanossil od smmiech az czkawki dostal sie wkurzyl i zasnal:-D:-D
 
reklama
Do góry