reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U nas słońca brak -- niestety. Paulinaa dopiero teraz zauważyłam że jesteś z Koluszek - tam spędziłam kilka najfajniejszych kolonii w moim dzieciństwie :-)
 
reklama
Dzien dobry bardzo:-)
Nadrobilam Wasze gadulstwo i zapomnialam w miedzyczasie co chcialam napisac...skleroza jakas cy cus?
Spiesze doniesc,ze Alex ubranie na chrzest ma ( Dziekuje Dorcia za linka cmok cmok )mama jego natomiast gola i wesola....Dopada mnie delirka...w piatek rano beda tescie...juz mi piana na pysk wyskakuje.Zapowiedzialam mezowi,ze jeden glupi tekst jego tatusia i jak wroci z pracy to juz tu nikogo nie bedzie....Na to on,ze w takim razie nie pojdzie do pracy-bedzie pilnowal taty;-)
I wiecie co...wstyd sie przyznac ale trzaska mna cholera,zazdrosc i nie wiem co jeszcze na sama mysl,ze wszyscy beda Alusia nosic,przytulac,cmokac....Zyje nadzieja,ze na widok tescia ryknie placzem...boshe jaka ja jestem jedza.....
 
Witam sie porannie !!

U nas pogoda-mam nadzieje ze słoneczko wyjdzie:-)

Dziewczyny moja Zuzia wstala dzisiaj w nocy az 6 razy!!!!:szok::szok::szok:
Jeszcze gorzej niz noworodek, jeny ale jej sie poprzestawiało a ja nie wiem dlaczego ,łykała troche mleczka i szła dalej spac. A ja dzisiaj chyba nie dam rady do wieczora przetrwac, juz padam :no:

Dajcie kooopa na ten dzien:-)

Sorga ja tez trzymam kciukasy
 
Witam się!!!

U nas też słońce- piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiknie :-D ponoć znad Niemiec przylazło - Agbar dzięki;-)
Agbar - na widok mojej mamy chcącej C na ręce C zrobił wielki ryk, jak nigdy w życiu- ale maiałam ubaw- wredna zołza ze mnie co?
ha ha
Paula - ale się cieszę, gratulacje raz jeszcze
Sorga - to 3 mam również kciuki za rozmowę!!!!!
Yola to zdrówka - a co to za rozrywkowa noc!!!

A co do ortopedy - jola - mam nadzieję, że ten do którego pójdziecie będzie kompetentny...

No nic babencje - spadam foty obejrzec i do Syna bo domaga się uwagi...
 
Hej!
Tysiolek w tej sukni to będziesz wyglądała jak prawdziwa księżniczka z bajki.

Sorki,że na ogólnym ale jak myślicie,czy antybiotyk mógł tak zmienić smak mojego mleka,że młody nie chce ssać?
 
I ja się witam po powrocie z mazur oj było pięknie az sie wracac nie chciało!
Ale tak tu sobie Was poczytuje i przypomniałam sobie że my mamy dziś usg bioderek!!!!!Dlatego bardzo was prosze o trzymanie kciukasów żeby wszystko było w pożądku:)
Pozdrawiam i życzę milego dnia:)
 
No to wszystko jasne. Ja od rana sie zastanawiam, co to slonce tak kiepsko swieci, ale na szczescie swieci.

Yol_a, zdrowia dla Ciebie i dzieciaczkow.
Agbar i Klara, badzcie zolzami, a co! ;-) Agbar, na zakupy sie wybieraj, bo pojdziesz w garniaku meza. :-)
Sorga, kciuki.
 
reklama
Witam porannie u nas tez sloneczko piekne, wiec popoludniu spacerek hurra.
Ja niestety nadal chora cala szyja mnie boli ledwo glowa ruszam , ale w domu siedziec nie bede szkoda mi dzieci , wiec wyglada na to , ze nie wyzdrowiej tak szybko.
Nika -zazdroszcze mazu rja kocham wode i nie wazne czy to jeziora czy morze .
 
Do góry