reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
A masz gdzieś zdjęcie modelu swojej sukienki? Jak ja lubię oglądać suknie ślubne.... hyyyy

prosze bardzo agniecha :-)



Macy możliwe ze na poczatku nie ma - wiem jak moje wujostwo na polibudzie zarabi abo mam w Poznaniu na pp pół rodziny i nie narzekali - fakt teraz profesure mają to pewnie jeszcze lepiej :-) pewnie zalezy tez jak dodatkowe fuchy połapiesz :-)
 
Ja coraz bardziej sie przekonuje do jak najmniejszej roznicy!!! Jest cholernie ciezko, z reszta sama wiesz..., ale Paulina juz nie pamieta, ze jeszcze 3,5 miesiaca była sama. Nie ma zadnej zazdrosci! :tak: Ukochana starsza siostra, ona przeciez nawet lalce cyca daje:-D I na pewno nie powie, ze mnie nie kocha, bo jeszcze mówic tego nie umie:-D Ale przyjdzie, przytuli sie, da buziaka mi, tacie, siostrze... i wszyscy wiemy, ze bardzo nas kocha:tak:Najwazniejsze to starac sie poswiecac tyle samo uwagi obojgu. Sam fakt, ze jak karmie Agate to 2 reka zazwyczaj bawie sie z Pauliną. Wszystko da sie pogodzic:tak: A ta szczera miłość siostrzana - cos niesamowitego.

I z doswiadczenia widze, ze z córeczkami jest łatwiej, bo przeciez one z reguły to córeczki tatusia wiec nie maja powodu byc zazdrosne o mamy:-D:-p

My własnie wróciłysmy z 3godzinnego spaceru, jak ciepło to mozemy spacerowac, bo Paulina moze sikac na trawke:-D:-p Starsza poszła odrazu spac, a Agatka jeszcze spi:tak: wielbiam te krótkie chwile ciszy i spokoju!!!

Sprzedałam tez zestawy ubranek 0-3 miesiace i sie cieszy, bo zawsze jakis grosz wiecej, a ubranek nie mam i tak gdzie magazynowac:tak:
ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ CO DO JOTY!:tak:także widze duuuuże plusy że jest mniejsza różnica wieku:tak:
 
No dalo sie kurna zauwazyc. Za to Tysiolkowa sukienke mozna ogladac kilka razy. Sliczna. Tez bym taka chciala.

Roxeen, no jeszcze mi zostalo troche tluszczu na tym tylku. Co zrobic. Na mnie diety nie dzialaja.
 
reklama
A to stara raszpla, treba by teraz bylo ja w d... kopnac. Kochana moglabys mi opiac na priwie dlaczego malutka to noi dokladnie jakie objawy byly? Bo ja ciagle walkuje te faldki u Olka i kazdy mi wmawia ze wsio ok a ja swoje i do ortopedy idziemy 7-ego wkoncu:tak:

Jola.24 sori ale ja jakas zacofana jestem i nei wiem jak mam Ci maila wyslac z BB:-( u nas jedynym objawem byly niesymetryczne faldki tzn na lewej nozce jenda z faldek byla bardziej wyrazista niz na prawej, do tego linia warg sromowych ukladala sie na lewa strone i to wlasnie lewe bioderko ma niewielka dysplazje.poza tym odwodzenie ok. jesli moge Ci cos poradzic to koniecznie zrob usg bo tylko usg daje 100% pewnosci.

sorki dziewczyny ale nadrobie was juz jutro bo dzis padam. napisze tylko ze bylismy na kontroli,Wiolcia miaal usg i teraz aparat jest prawidlowo zalozony.kolejna wizyta za 6tyg...
uciekam...jutro poczytam:tak:
 
Do góry