reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
No to wszystko jasne. Ja od rana sie zastanawiam, co to slonce tak kiepsko swieci, ale na szczescie swieci.

Yol_a, zdrowia dla Ciebie i dzieciaczkow.
Agbar i Klara, badzcie zolzami, a co! ;-) Agbar, na zakupy sie wybieraj, bo pojdziesz w garniaku meza. :-)
Sorga, kciuki.


a bede..a co!:-)

Na zakupy...yyyy..nie lubie zakupow ubraniowych...nie lubie...nie lubie....
 
Dzień dobry!!

Sorga chyba już po rozmowie!! Mam nadzieje, że masz te prace :D

Yol_a zdrówka dla Was :)

Roxeen widać humorek dopisuje ;D to ta pogoda!! Ale to u mnie dziś najcieplej w kraju ma być nanananana hihi ;)

Tysiolek śliczna sukienka!! Nic dziwnego, ze tyle razy ją wklejałałaś!!

Nie no normalnie!!

Kuźwa!! Właśnie był listonosz!! Dostałam nakaz sądowy do zapłaty czegoś z mojej pracy byłej!! No do cholery jasnej!! ;(
ide czytac to cos ;(
 
witam się i uciekam, bo musze dziecko nakarmić i mój M zabiera mnie na zakupy, bo mu marudze 3 dzień, że nia mam w czym na chrzcie wystąpić i ma dosyć mojego gadania haha - kiedy ja naprawdę w nic się nie mieszczę:(
Agbar: ty kochana tez uciekaj na zakupy - ja też nie za bardzo lubię, dlatego rzadko chodzę i kupuje od razu na zapas, co bym za chwilę znowu nie musiała po coś jechać:)

co do rodzinki przyjeżdżającej to ja mam lepsze schizy - np. przyjeżdża siostrzeniec 6 letni mojego męża, który ma ADHD i powiedziałam mojemu M, że Telewizor ląduje w sypialni, bo jak nam czymś przygrzmoci w niego to utłukę. TV ma raptem 2 miesiące, więc bachora bym za nogi powiesiła, a wiem, że siostra mojego M na wszystko mu pozwala i jest rozpuszczony okropnie - masakra!
I jeszcze mam schizę, że mi okaszlą, wycałują "(chociaz ciągle trąbie, że mi nie całować, bo zarazki) i Michasia znowu mi chora wyląduje po chrzcinach, a dopiero co ją wyratowałam z przeziębienia! Już nie mówiąc o teściowej, która gadaniem by umarłego ruszyła. I moja mama, która wszystko wie najlepiej od piątku już mi tu się rządzić będzie. Nawet myślec mi sie nie chce jak ja to przeżyję wszystko razem. Wrrr
Uciekam, bo mi tu M zrządzi, że jedziemy a ja w piżamce;))
zajrze później!

A jeszcze Yola: zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
 
heeej hej heloł :-)
noooo ! naszczescie dzisiaj spowrotem sliczna pogodusia wiec można smigac na ogródek ....eee tznmoje dziecie na ogródek z abacia a ja męcze prace dyplomowa wrrryyyy....jak mnie sie nie chche .....3/4 wstepu napisałam i co chwile zmieniam i co chwile poprawiam - szał :wściekła/y:

No no, akurat, chwalisz się i tyle:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

heh wydało się.... :sorry::sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Dooooorcia a co to za dołowanie ! mam nadzieję ze dzisiaj juz ismiech na facjacie :-)

Sorga dziekuje i mam nadzieje ze tak się stanie :-) i bedzie to nie zapomniana imprezka :-) i trzymam kciuki za rozmowe !

agbar ty się nic nie przejmuj ! ja tez jestem jędza straszna ! i się ciesze pod nosem jak u teściowej mała zaczyna płakac a u mamusi sie smieje heheheh :-D

Malwina przesyłam wielkiego kooooopa w dupsko co byś do 19 chociaz przetrwała ! trzymaj się bidulo !

nika trzymamy kciukasy i na pewno bedzie wszystko dobrze :-)
 
czesc laski.. ja już PO :D
było po prostu PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNIE..
na mszy połowa ludzi płakała, ksiądz puszczał do nas oczko,zebysmy sie nie stresowali..a samo wesele bylo jak bajka.
Na koniec kazdy do nas podchodził i mówił,że nigdy na takiej zaje.. imprezie nie był :D czułam taką duuume :D grrr.
No i czułam się raz w życiu jak księżniczka.. albo królowa,bo ksiezniczką była Zuza :D zdjęcia tam gdzie zawsze:)

A mowilysmy ze bedzie piknie;-)

HeYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA MAM SŁONCE na na na na na na ;-)

podpierniczyłam Wam na na na na na :-)

nie oddam na na na na na na :-)

miłego Dnia na na na na na na :-)

Powiedziala co widziala..... u mnie slonca niet:no: za to pizga:sorry:

Mała zaczeła kaszlec, idziemy do lekarza, trzymajcie kciuki zeby nic groznego:-(

Mam nadzieje ze bedzie dobrze...

Kciuki zacisniete, mui byc do:tak:brze

Lece Pauuli fotki ogladnac. pa
 
Ta firma jest jakaś głupia!! No kurde głupia!!
Caly humor mi zepsuli!!
Kaza mi zaplacic za polise, ktora oplacilam sierpniu!! Mam dowod wplaty, dokumenty tej polisy... Dzwonie na infolinie i oczywiscie dodzwonic sie nie idzie ;(


A co do pracy...
Rozmawiałam ze Sławkiem, a on stwierdził, że lepiej będzie jeśli zostanę z Adasiem do czasu przedszkola... 8-| No chyba, że znajdziemy dobrą nianię dla Adasia...
Zobaczymy jak to będzie... Najpierw muszę sie obronić, a żeby się obronić trzeba pracę napisać... :(

Rozbiło mnie totalnie to wezwanie do zapłaty :(
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
I ja się witam po powrocie z mazur oj było pięknie az sie wracac nie chciało!
Ale tak tu sobie Was poczytuje i przypomniałam sobie że my mamy dziś usg bioderek!!!!!Dlatego bardzo was prosze o trzymanie kciukasów żeby wszystko było w pożądku:)
Pozdrawiam i życzę milego dnia:)
kciukaski są:tak:
Mała zaczeła kaszlec, idziemy do lekarza, trzymajcie kciuki zeby nic groznego:-(

Mam nadzieje ze bedzie dobrze...
zdrówka:tak:

Jutro na 10.00 zamawiam kciukasy bo idę na rozmowę o pracę! Mimo 7 kg do zrzutu udało mi się wcisnąć w kostium... u fryca byłam. Teraz to juz mi tylko waszych pozytywnych fluidów trzeba!
emilcia ja bym brała taka posadę, ale to twój pomysł na życie ma się z nią pogodzić, przemyśl na spokojnie i daj znać!
już do pracy:szok:ale oczywiście kciukaski sa:tak:
haloł wróciłam do Was dziouchy kochane melduję się z zakatarzonymi dziećmi, ja też pociągająca..Lecę spać, bo noc się zapowiada rozrywkowo:szok:

czesc laski.. ja już PO :D
było po prostu PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNIE..
na mszy połowa ludzi płakała, ksiądz puszczał do nas oczko,zebysmy sie nie stresowali..a samo wesele bylo jak bajka.
Na koniec kazdy do nas podchodził i mówił,że nigdy na takiej zaje.. imprezie nie był :D czułam taką duuume :D grrr.
No i czułam się raz w życiu jak księżniczka.. albo królowa,bo ksiezniczką była Zuza :D zdjęcia tam gdzie zawsze:)
no to suuuper że takie udane weselicho i kościółek:-)wyglądaliście pięknie:-)

TYSIOLEK skienka cudna taka skromna a zarazem bogata:tak:

EDIT :Cieszcie sie cieszcie słoncem bo u mnie ni ma ani kropelki promienia!
 
Do góry