reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

paula - wszystkiego naj, naj..... oby ten dzień był tak słoneczny, radosny jak każdy kolejny dzień waszej wspólnej drogi! ;-)

Dziś będzie bardzo ładnie, więc paula - dzień wymarzony, a my zmykamy na Komunię Św - chyba pełnego dnia nie wyrobię z Tymkiem ale postaram się.
Wszystkim na dziś życzę udanych spacerków!
 
reklama
witam w piękną niedzielę :) U nas takie słoneczko że hej
życzę wszystkim miłego dnia, żeby te nasze chłopy grzeczne były :)

A, a zdjęcia to ja poproszę na ogólnym bo też chcę pooglądać :(
Justys85, ja też jestem prawie od początku, czytam na bieżąco ale rzadziej piszę, musimy poprostu bardziej się postarać :)
 
Tysiolku mam dla ciebie radę mojej teściowej - gdy m wyjeżdżał kazała mi po powrocie sprawdzić w wannie czy mu jajka po powierzchni pływająD: jak pływają to znaczy że puste i płynów ubyło:cool: taaa... moja teściowa ma czasem niezłe pomysły:D
Sorga:D:D:D:D:D:

tym razem jajecznicę ściągam z monitora:-D:-D:-D

Tysiolek, jak bys miala watpliwosci co do tych jajek, to wal zdjecia na zamkniety. Ocenimy. :-D :-D
.

no i jeszcze szczypiorek na dodatek też się tam dostał:-D:-D:-D

JESTEŚCIE THE BEST

jestescie niezastąpione moje drogie panie:)
juz sie niczym nie martwię... jutro obcinam grzyweczkę i zakryjemy to paskudztwo na moim czole.
Ręka i noga jakoś pracują..leeedwo,ale dam rady chodzić i może nawet potańcuje troche.. gorzej ze schylaniem sie, klękaniem itp.
Będzie pięknie!!! Trzymajcie kciuki :D Już mam wszystko dopięte na ostatni guzik..
Jutro tylko przystroić auto, przystroić siebie..i heja:)
Szkoda,ze slub dopiero na 18-ą. Chyba sie nie doczekam:)

Tysiolek- ja tez mialam genialny panienski..wrzuce foty na zamkniety juuz po weselu :)
A mój D miał mieć striptiz,ale odmówił chłopakom, poszli do baru, upili sie Jackiem Danielsem i wrócił o 3ej do domu:D jak otworzylam oczy,kiedy wlazł do łóżka, to powiedział: "nie chcialem siedziec z chlopakami w barze, tu mam ciekawiej. strasznie mi sie do was chciało":)
A on biedny myśli ze mój Panieński odbył sie w domu kultury z żołnierzami ;D bo mu przyjaciółki moje tak nagadały..hihi

ehh a widzisz wsio będzie ok:-):-):-)
tak trzymaj nie musi wszystkiego wiedzieć ...
i jeszcze raz wszystkiego co najlepsze:tak:

a my coś się budziłyśmy w nocy co godzinkę jakaś niespokojna ta moja córa i wczoraj i dzisiaj aż się boję jakiś skoczek ... mam nadzieje że nie :-(
dzisiaj odpuścimy spacer niech się dziewczyna wyciszy może wrażeń za dużo ostatnio a jutro ortopeda...

te co były u ortopedy to co on robi????
 
Laski jesteście niemożliwe - oplułam laptopa jak dziś nadrobiłam wczorajsze pisanie;-)Nie dość, że sfatygowany i zmęczony od ciągłego pisania na BB, podeptany (ostatnio wstając do Miśki nadepnęłam go i coś tam pękło sobie) to teraz jeszcze zapluty:-D

Tysiolek: kapiel narzeczonemu już zrobiłaś?:-D haha Masz dziewczyno nerwy ze stali - ja bym swego ubiła młotkiem, jakby miał striptiz a jeszcze sam na sam to bym ślub odwołała va bank:-p

Paula:
1.Szanuj męża swego.....i nawyki jego
2.Nie mów, że jest w błędzie...niech mu lepiej bedzie
3.Szalej w kuchni miła....wszak w posiłku siła
4.Nie zakłócaj wizji....gdy mecz w telewizji
5.Jeśli mąż się słania...bądż mu niczym niania
Dla D.:
1.Żonę noś na rękach....nawet jesli w mękach
2.Kiedy ma humory....także bywaj chory
3.Nie dziw się kochany....gdy na żonie zmiany
4.Dźwigaj torby żony...będziesz umięśniony
5.Kwiatów nie kupujesz? Wkrótce pożałujesz...

Nadineczka: u nas ortopeda sprawdzał wszystko - długośc nóżek, fałdki, bioderka, blokowanie główki przy siadaniu, symetrię, ciemiączko, główkę, szyję (czy prawidłowa budowa i nic nie blokuje ruchów) itepe. od góry do dołu małą sprawdzał!

ALEZ piękniusie słoneczko - a mój M w robocie do wieczora:wściekła/y: No i znowu same się będziemy szlajać po lesie bielańskim;-)

I jeszcze wam powiem, że moje piątkowe zakupy to załamka! Dziewczyny jak wy to robicie, że się dopinacie w marynarkach i jest dobrze w ramionach? Bo u mnie żeby sie dopiąć w cycachto musi być duużo miejsca i wtedy w ramionach wielgachne i wyglądam jak stara baba. Nie wiem kiedy mam sobie coś znaleźć jak do piątku musze wylizać moją zapuszczoną chałupę, bo w pt mi się moja rodzinka zwala:baffled:

Miłej niedzieli i ślicznego słoneczka na spacerkach!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paula wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
PS dlaczego masz miec lepiej niż ja:-Dtez sie mecz z dziadem teraz:-D:-D:-D


Laski wymiatacie,:-D:-D:-D:-D:-D
 
a jeszcze głupie pytanie mała będzie na waleta? bo nie wiem w co ją ubrać czy będzie trzeba szybko ściągać i ubierać:zawstydzona/y:
z pieluchą czy będzie trzeba ściągać?

ale tu dzisiaj cicho jak ja mam czas to Was wymiotło e tam do d... z takim interesem:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
a jeszcze głupie pytanie mała będzie na waleta? bo nie wiem w co ją ubrać czy będzie trzeba szybko ściągać i ubierać:zawstydzona/y:
z pieluchą czy będzie trzeba ściągać?

ale tu dzisiaj cicho jak ja mam czas to Was wymiotło e tam do d... z takim interesem:rofl2:
Rozbierasz ją do rosołu - pieluchę też - także rzeczy szybki i łatwe do rozbierania/ubierania wskazane:laugh2:
I weź jakaś pieluszkę tetrową, na której położysz Polcie.
Moja zsikała doktorowi przewijak, choć też leżała na swojej pieluszce to pływało wszystko:-D
 
reklama
hej hej heloooł :-)

jakos przezyłam ta noc bez M hehe ale zasnełam dopiero koło 2 w nocy - masaaakra co chwile miałam jakies myślawki że M jest na striptizie własnie i jakas goła duuupa zamiata mu cyckami przed noseem maaaaasakra ! :angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:

oczywiście M mówi zenie rozumie co w tym złego ze poszedł na striptiz - ale oczywiście jak ja bym poszła i jakiś striptizer umięsniony wymachiwał by mi fujara przed oczyma - to by mnie zatłuk chyba !!!

czuje sie źle z tym.... bo....bo przykro mi że mój przyszły M napalał się na inne gołe ciało niz moje - a on padalec tego nie rozumie !!!!!!! wrryyyy :wściekła/y:

no ale co zrobic - przejdzie mi ..chyba :-D a mu las szyszek w dupe i gdzie jeszcze mu tam wejda ! może w oczy - żeby więcej cycochów nie oglądał :-D

lece pomału robić obiadek ! bo jakoś mi burczy w brzuszku :-)
wogóle to od piatku pije Aqua Slim - takie saszetki do 1,5 litra wody sie dolewa i pije się cały dzień - i faktyznie pomaga - bo kompletnie nie mam apetytu - może pomoże mi to schudnąc do slubu jakies 3 kg - wsumie przez 2 tyg to chyba realne cio?!

macy postram się cichcem zrobić szybkie foto i podebatujemy nad jajkami mojego M - czy sa pływające i opadające :-D ...a tak szczerze to wple nawet nie wiedziec...... :-D;-)

Roxeen mówisz... z pejczem na nadineczkę hmmmmmm - kajdanki tez mam - najpierw ją obezwładnimy i otem haaaaaaa dzia ! do dzieła :-D

Paula to zazdroszcze Ci Twojego M że on potrafił odmówic striptizu - mój to tam boso by pobiegł żeby gołe dupy pooglądac :-D
SZCZĘŚCIA NA NOWEJ DRODZE ZYCIA KOCHANA ! i czekamy na relacje ... :-) na pewno będzie wspaniale !

agagsm no mam nerwy mam :-D co zrobic miałam - zamknąc go w domku - niestety niemam takiego M że pomysla by o mnie ze to może przykrośc sprawić...... ja mu kiedyś się odegram.....:-D:-D:-D
 
Do góry