reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Halo halo...:-)

Piękne słoneczko dziś mamy aż się w domu siedzieć nie chce! Ksawerek wykorzystał dzień jak tylko się dało i dziadka też bo z nim szalał na podwórku... Mimo szaleństw energia go rozpiera i nie ma mowy o spaniu! :no:Kochany urwis...:tak::-D

Nadarienne cycusia jako uspokajacza nigdy nie stosowałam, ale w szpitalu z Natkiem nauczono mnie jak szybko uspokoić płaczące dzieciątko lub też okazać mu ciepło i milość. Otóż, należy położyć jedną dłoń na główce maleństwa tak żeby dotykać także policzek (ale broń Boże głaskać! bo to zozdrażnia jeszcze bardziej) a drugą na rączce-ramieniu tak żebyś częściowo przykrywać dłonią również kawałeczek klatki piersiowej. Testowałam wiele razy i działa nawet w trakcie szczepień lub innych nieprzyjemnych zabiegów przez które przechodził. Ja do tego jeszcze ściszonym głosem rozmawiałam do brzdąca. Stosuję to do dziś dnia! :tak::tak::tak:
Wiele rzeczy nauczył mnie personel neonatologii, które można stosować u każdego dzieciątka a nie tylko u wcześniaczków.:tak::-);-)

Kobitki znacie jakieś domowe sposoby łagodzenia ząbkowania? Natek zaczął mękę i żele nie pomagają a nie chcę go faszerować środkami przeciwbólowymi.:no::no: A najdziwniejsze, że ból to tylko w dzień :dry:a w nocy to muszę się pochwalić, że mój szkrab mały ostatnie 6 nocek przesypia całe bez budzenia na mleczko :tak::tak:( od 9 do 13 godzin spokojnego snu!). :-)

Tysiolek gratuluję wielkiego zaufania do M!!! Ja to bym w życiu na stiptiz nie pozwoliła!:no:

Buziaki dla wszystkich naszych Małych Słoneczek Kochanych:-):tak::-D
 
reklama
Kobitki znacie jakieś domowe sposoby łagodzenia ząbkowania? Natek zaczął mękę i żele nie pomagają a nie chcę go faszerować środkami przeciwbólowymi.:no::no:

Ze środków farmaceutycznych na mojego synka działał tylko Dentinox-gel, który ma najwięcej tej substancji znieczulającej, reszta tez go nie ruszała, a z domowych sposobów to gryzaczki żelowe schłodzone w lodówce :)

Powodzenia:)
 
wy mi nic dziewczyny nie mówcie bom jeszcze gotów oszaleje :-D
eee niejest tak źle - czego oczy nie widza tego sercu nie żal - niech sobie chłopina poszaleje i silikony pooglada hehehehe :-D
jak nie będzie wierny to jego strata ;-) ale nie podejrzewam żeby takie mysli miał ...:-D

Doorcia :-):-D:-):-D:-):-D:rofl2: rada bezcenna - odrazu z samego rańca wpakuje go do wanny i bede obserwowała czy jajka dryfuja po powierzchni :-D czy opadaja niczym ciężka kotwica na dno :-D :rofl2::-D:-):rofl2:
 
Tysiolek, jak bys miala watpliwosci co do tych jajek, to wal zdjecia na zamkniety. Ocenimy. :-D :-D

Bibik, a robilas masaze dziasel? U nas pomagalo. Widze, ze malutka tez zadowolona, jak jej zaczynam dziaselka masowac. Dobrze miec zimne palce - np. zmoczyc w zimnej wodzie i potem jedziesz po dziaselkach. Przynosi ulge maluszkom.
 
Ostatnia edycja:
Tysiolku mam dla ciebie radę mojej teściowej - gdy m wyjeżdżał kazała mi po powrocie sprawdzić w wannie czy mu jajka po powierzchni pływająD: jak pływają to znaczy że puste i płynów ubyło:cool: taaa... moja teściowa ma czasem niezłe pomysły:D
Sorga:D:D:D:D:D:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Wy jestescie nie do zagiecia, zawsze ktoras cos madrego walnie:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Ja po zakupach padam na twarz, moje dziecko juz nie jest tak grzeczne na zakupach..buuuu...mam nadzieje ze mu sie zmieni:tak:

Dobranoc
 
dziołchy - nie ponadrabiam bom dopiero do domu spokojnie trafiła ;) wczoraj wybyliśmy i dziś wróciliśmy... generalnie po znajomych z młodym się rozbijaliśmy :) A teraz młódź śpi w poprzek łóżeczka (!!!!) i ja też powinnam się trochę przespać ;) dobranoc!
 
Tysiolek, jak bys miala watpliwosci co do tych jajek, to wal zdjecia na zamkniety. Ocenimy. :-D :-D

Kurczę dziewczyny co mam zrobić żeby też mieć dostęp do zamkniętego bo ja też bym chciała te jajka obcenić:-D:-D:-D
A tak poważnie to jakie są warunki żeby mieć tam dostęp?bo ja jestem z Wami od początku a jeszcze go nie mam,co prawda nie udzielam się jak niektóre ale myślę że w miarę systematycznie.

My dzis też zaliczyliśmy małą drzemkę na dworku,a jutro mamy gości odwiedzaja nas znajomi ze stron mojego Z.

No właśnie wiecie co z Kacha wawa ?
 
Paula3 : W zgodzie serc i myśli,

a zawsze dłoń w dłoni
płyńcie tą łodzią,która zwie się życie,
jak teraz w tej godzinie.
Niech Wam życie całe płynie
w wierze,nadziei i miłości!




 

Załączniki

  • 301.jpg
    301.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 15
paula3- Niech ten cudowny dzień
na zawsze zostanie
w Waszej pamięci
jako najszczęśliwsza chwila,
a miłość, radość i szczęście
niech towarzyszą
przez całe Wasze
wspólne życie.
 
reklama
Do góry