reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
czechow, zdaje mi się, że jest właśnie tak, jak mówisz... tylko po prostu się dziwiłam, bo słyszałam, że wiele dzieci w ten sposób się uspokaja i różne porady tego typu, jak chociażby od tej pielęgniarki w przychodni.

Ale zmykam, bo mój skarb się zbudził i wymaga 100% uwagi.
 
czechow, zdaje mi się, że jest właśnie tak, jak mówisz... tylko po prostu się dziwiłam, bo słyszałam, że wiele dzieci w ten sposób się uspokaja i różne porady tego typu, jak chociażby od tej pielęgniarki w przychodni.

Ale zmykam, bo mój skarb się zbudził i wymaga 100% uwagi.

Moja 9 na 10 przypadków się uspokoi ale czasami jest ten jeden przypadek kiedy ją to jeszcze bardziej rozjuszy.
 
Nadarienne moja miała róznie - czasem cyc ja uspokajał a czasem dopiero e furie wpadała jak ja chciałam cyckiem zatkac hyhyhyhy :-D ale nie powiem - przytulenie brzuszkiem do cycków i docisniecie takie mocniejsze przewaznie ją uspokaja w napadach płaczu - co wsumie tylko z 5 raazy miało miejsce (odpukac) od jej urodzenia :-)

wrrryyyy mój M dzisiaj idzie na kawalerski swój a ja chyba w nerwice wpadne - oczywiście twarda jestem i nic po sobie nie daje poznac zem zła :-D ale ściekła w środku jestem - bo która kobieta lubi jak jej facet na inne gołe cycki i dupe będzie się napalał? a jeszcze zabierają go na striptiz gdzie pana młodego striptizerka na osobnosci bierze i jest taniec tylko dla niego - normalnie chyba musze sobie relanium łyknąc hyhyhyhyhy... mam nadzieje ze go nic nie pokusi dzisiaj...wiadomo jak to z pijanymi facetami.......
 
TYSIOLEK o mamo ja to chyba mojemu bym kark ukręciła niż prędzej mi tu striptiz oglądał i jeszcze sam na sam o nie nie :szok::rofl2:kuszenie do grzechu hehe no ale niech chłopina się wyszaleje bo potem doopa tylko żona w prezencie:-D
 
Nadarienne moja miała róznie - czasem cyc ja uspokajał a czasem dopiero e furie wpadała jak ja chciałam cyckiem zatkac hyhyhyhy :-D ale nie powiem - przytulenie brzuszkiem do cycków i docisniecie takie mocniejsze przewaznie ją uspokaja w napadach płaczu - co wsumie tylko z 5 raazy miało miejsce (odpukac) od jej urodzenia :-)

wrrryyyy mój M dzisiaj idzie na kawalerski swój a ja chyba w nerwice wpadne - oczywiście twarda jestem i nic po sobie nie daje poznac zem zła :-D ale ściekła w środku jestem - bo która kobieta lubi jak jej facet na inne gołe cycki i dupe będzie się napalał? a jeszcze zabierają go na striptiz gdzie pana młodego striptizerka na osobnosci bierze i jest taniec tylko dla niego - normalnie chyba musze sobie relanium łyknąc hyhyhyhyhy... mam nadzieje ze go nic nie pokusi dzisiaj...wiadomo jak to z pijanymi facetami.......

No Kochana to Ci współczuję:-):szok: Ja mojego to bym chyba rozstrzelała HiHI...
Zazdrośnica ze mnie straszna. Też bym wariowała i myślała co on tam robi:-D:-D. Znieczulałabym się chyba środkami uspokajającymi heheh..Nie no żartuje:-D:-D;-)
Tysiolek po prostu Chłopinie kończy się wolność nie martw się będzie dobrze.
 
Czy to jest dziwne, że moje dziecko jak jest zdenerwowane, to nie chce w ogóle cyca? Bo już to przy szczepieniu zauważyłam, że pielęgniarka kazała przystawić do piersi, żeby się uspokoiła młoda, a ona jeszcze bardziej w ryk. Żeby się w ogóle chciała przyssać, to trzeba wpierw uspokoić jakkolwiek inaczej.... (czasem smoczek i przytulanie plus tetra w łapki się sprawdza) A zawsze mi się wydawało, że cycuś powinien uspokajać najlepiej...

U nad podczas wrzasku tez cyc nie pomaga... cyc tylko do jedzenia, ewentualnie przytulenia sie wieczorem;-)

wrrryyyy mój M dzisiaj idzie na kawalerski swój a ja chyba w nerwice wpadne - oczywiście twarda jestem i nic po sobie nie daje poznac zem zła :-D ale ściekła w środku jestem - bo która kobieta lubi jak jej facet na inne gołe cycki i dupe będzie się napalał? a jeszcze zabierają go na striptiz gdzie pana młodego striptizerka na osobnosci bierze i jest taniec tylko dla niego - normalnie chyba musze sobie relanium łyknąc hyhyhyhyhy... mam nadzieje ze go nic nie pokusi dzisiaj...wiadomo jak to z pijanymi facetami.......

Własnie dlatego my z P. nie robilismy wieczor panienskich i kawalerkich...
Po co kusic los, a my na szczescie oboje nie czulismy potrzeby poszalec przed slubem, szalelismy i szalejemy razem :-D:-p
 
my też nie robiliśmy wieczoru panieńskiego i kawalerskiego żeby nie było niepotrzebnych problemów przed samym ślubem; bo ja ogólnie to straszna zazdrośnica jestem, aż wstyd się przyznać. To znaczy nie było wieczorków w klubach, bo ja sie spotkałam z dziewczynami u jednej w domu, posiedziałyśmy, popiłyśmy i tyle. Chyba bym nie zniosła myśli o tym, że jakaś baba będzie świecić cycami przed moim M.

paula3 - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, żebyście zawsze byli szczęśliwi, mocno się kochali i dobrze się rozumieli :)
 
Ostatnia edycja:
Witam :)
Jestem tak jak wy styczniową mamą :D (oraz czerwcówką 2007) zajrzałam zobaczyć jak tu u was, a tu tematy takie imprezowe :D aż żal ściska, oj jakże ja bym poszalała :) no niestety jeszcze chwila i będzie rok od ostatnich szaleństw :) a i na tym nie koniec... ale cóż daje radę chociaż nie powiem że bez żalu ;P
Asiowo ja z Kotem tez szalałam długooooo razem i przed ślubem i po ślubie ładnych parę lat, a teraz Razem dzielnie nie szalejemy tylko padamy na ryjki i myślimy dlaczego nikt przedszkola z internatem nie wymyślił ^^
 
reklama
Tysiolku mam dla ciebie radę mojej teściowej - gdy m wyjeżdżał kazała mi po powrocie sprawdzić w wannie czy mu jajka po powierzchni pływająD: jak pływają to znaczy że puste i płynów ubyło:cool: taaa... moja teściowa ma czasem niezłe pomysły:D
Sorga:D:D:D:D:D:
 
Do góry