reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
ok dzięki za podpowiedź,j jeszcze nie obeznana w tym wszystkim:-D

Do szkoły spokojnie możesz już iść. my poszliśmy teraz, bo znamy siebie i nie będzie nam sie chciało, jak przyjdzie zima i o 16.00 będzie już ciemno :-) poza tym u mnie jeszcze przed teorią są ćwiczenia, one są już bezpłatne i można na nie chodzić do końca. A z tym akurat im wcześniej, tym lepiej - ćwiczymy partie mięśni, które pomoga nam przy porodzie.
 
Cześć dziewczynki
podczytuję, ale nie mam siły odpisać, także z góry przepraszam:zawstydzona/y:
u mnie zaraz będzie padać, szaro buro i ponuro, a o 10 muszę jechać do księgarni bo jakaś narwana laska zamówiła mi 7kompletów książek chociaż pod żadnym zamówieniem się nie podpisałam, i będzie dym, trzymcie kciuki bo ja dymu hehe robić nie umiem, ale te 350zł wolę mieć w kieszeni:-(
na pocieszenie wskoczę obok do rossmana bo ostatnio jak nic dzidzi nie kupię to chora jestem, hehe wczoraj przyszła z allegro wanienka:-D a dzisiaj to może pieluszki kupię chociaż
kurczę gin mówił chłopak na 90% i teraz chodzę w końcu i mówię do brzucha tak czule a pies chodzi za mną i myśli że do niego komedia:-D
wczoraj M poszedł na spotkanie z kolegami studentami, bo jest problem z uczelnią, i chociaz raz po takim wypadzie wrócił jak obiecał i w dobrym stanie:cool2: usiadłam na schodach i go słuchałam a że mówił podniosłym głośnym co najmniej jak wykład jakiś to dzidzia chyba na jego głos zaczęła tak kopać, ze dosłownie podskoczyłam:-D:-D:-D powiem wam, że te pierwsze smyrania były dziwne ale to uczucie kopania od środka to już masakra:-D:-D:-D
kawa mi się marzy chyba...
babcia przesłała mi kasę na wózek, 1400zł i teraz mam zonka bo czyjeś wydaje mi się jakoś gorzej i zaczęłam się głowić czy taki drogi wózek jest mi potrzebny:sorry:
 
cześć dziewczyny ;-)

u mnie szaro i pewnie dziś będzie deszczowy dzień :baffled:

Dorciaa zaszalej kup wózio taki jaki być chciała bo potem nie będziesz zadowolona :sorry:


ja się dziś ważyłam i nadal mam 900g na plusie :tak:
 
Kaja też mam wrażenie, że to reakcja na antybiotyk (Amoxicilin), nie wiem czy nie za długo go przyjmował, bo aż 12 dni, ale z drugiej strony jeszcze ma to zapalenie płuc nie wyleczone i brać coś będzie musiał. Oby jutro coś zaradzili, bo normalnie oszaleję:sorry:
A co do artykułu to zgadzam się z nim całkowicie, nam też lekarze powiedzieli, że całą tą histerię media wywołały, a to grypa jak każda inna. Za rok pewnie znowu jakiś kolejny rodzaj grypy wynajdą ;-)
Golanda nie swędzi go to, przynajmniej tak myślę:tak: Zachowuje się całkiem normalnie, gorączki brak, tylko ta wysypka cholerna :sorry:
Powiem Ci że to mi wygląda identycznie jak u sąsiadki syna. Podano mu antybiotyk i 4 dni później pojawiła się wysypka, po zmianie antybiotyku zniknęła po 3 dniach. Jako że ma 8 lat można było mu wierzyć że to nic nie boli i nie swędzi. Po prostu była to reakcja alergiczna na penicylinę. Może Twój synio też jest uczulony na jakiś składnik antybiotyku. Trzymam kciukasy aby się wszystko wyjaśniło.
Miłego dzionka dla wszystkich:-):-):-)
 
Puściłam wczoraj dużego Lotka i jak zwykle wielka d***a. ;/;/;/;/
No kochane nawet nie zauważyłam a to juz dziś zaczynam piękne 23 tygodnie :happy2::happy2::happy2::yes:

Witam w piątek, walczę z bolącym gardłem i się nie daję i ucieszyłam się jak głupia bo wygrałam 3 w DL, pierwszy raz w życiu a cieszę się jakby to 6 była, a najfajniejsze jest to że te 3 liczby to daty urodzenia moje i M, ja 09.11. a M 18.09, te 16 zł dołożę do zakupków dla dzidzi, hihi:-)
 
Witajcie brzuchatki:-D
A ja wczoraj wieczorem poczułam ruchy mojego szkraba:tak: Troche mój maluszek długo mnie trzymał w niepewności, ale wkońcu się rozruszał. Narazie to takie bulgotanie, ale konktetne bulki:laugh2:
A podziałała na niego nie czekolada, bo po niej nic- zero ruchów, tylko marynowana papryczka peperoni do kolacji i maluch się po niej tak rozbrykał, aż miło:-D chyba będzie lubiał ostre, jak tatuś;-):-D

Brak mi pomysłów na co dzień, rutyna mnie dobija :(.... a jeszcze niewiele mogę robić bo zaraz brzuch boli. Więc nawet poodkurzać nie mogę.

A mi tak czas szybko leci, że nawet nie wiem kiedy przeleciała połowa ciązy. A odkąd siedze w domu to mam mniej czasu niż jak pracowałam:-D:-p nie wiem jak ja to robie:confused: ale jestem chyba jakaś niezorganizowana?
Ale wtedy zakupy to praktycznie w czasie pracy robiłam, nie siedziałam przy necie, a obiady na zmiane gotowałam z mężem, a to już pól dnia mi zajmuje. Poza tym staram się co dzień zaliczyć dwu godzinny spacerek i czas leci

Witajcie.
Bylam dzis na wizycie.Okruch wazy pol kilo:-)
Podczas USG pani doktor wyczula skurcz,podlaczyli mnie pod KTG..lezalam tak ponad godzine....Niestety skurcze sa za czeste,za bolesne,szyjka za miekka i znowu sie lekko skrocila....
Poinformowala klinike we Frankfurcie,do ktorej mam sie udac gdyby miala wiecej niz 3 bolesne skurcze na godzine....
Na razie biore uderzeniowa dawke magnezu i mam zalecony oszczedny tryb zycia.Tzn. moge sobie pomalu czlapac,ale nie moge nosic,odkurzac,dlugo stac,zadnego sexu,masowania okreznymi ruchami brzucha...Ogolnie moge nic.
Ale dam rade. Jestem w dobrych rekach i to mnie podtrzymuje na duchu:-)
Milego wieczoru:-)

Agbar, oszczędzaj się i leniu****:tak:

na szkole rodzenia zaliczylyśmy karmienie piersią, kurcze, nie wiedziałam, że dziecko ma sutka aż w przełyku, bo tak zasysa pierś :szok:

Pasibrzuch zdawaj relacje ze szkoły rodzenia :tak: bo ja po przemyśleniu sprawy chyba wole wydać 200,00 na coś innego. Podawaj tematy jakie przerabialiście, a ja poczytam sobie na ten temat i poszukam informacji w necie:tak: Mój mąż jest troche innego zdania, bo on do szkoły rodzenia to chciał mnie zapisać już w drugim miesiącu ciązy;-):-D Poza tym mama mojej koleżanki jest położną, więc wrazie czego moge się jeszcze jej podpytać:-p
 
Witajcie.
Bylam dzis na wizycie.Okruch wazy pol kilo:-)
Podczas USG pani doktor wyczula skurcz,podlaczyli mnie pod KTG..lezalam tak ponad godzine....Niestety skurcze sa za czeste,za bolesne,szyjka za miekka i znowu sie lekko skrocila....
Poinformowala klinike we Frankfurcie,do ktorej mam sie udac gdyby miala wiecej niz 3 bolesne skurcze na godzine....
Na razie biore uderzeniowa dawke magnezu i mam zalecony oszczedny tryb zycia.Tzn. moge sobie pomalu czlapac,ale nie moge nosic,odkurzac,dlugo stac,zadnego sexu,masowania okreznymi ruchami brzucha...Ogolnie moge nic.
Ale dam rade. Jestem w dobrych rekach i to mnie podtrzymuje na duchu:-)
Milego wieczoru:-)
Agbar duzo zdrówka, a poleżeć i nic nie robić też jest fajnie:-p Pomyśl sobie, że za kilka miesięcy będziesz chodziła wiecznie zmęczona:tak:

Witam z kawusią ;-)
agbar - super, że magnez działa - cieszę się, więc na leżaczek zabieraj też polskie książki :-)
Karoli - spójrz na to tak, te tłumaczenia, wkuwania - twój synuś zapewne skorzysta jak ty się tak wyuczasz to on też :-D

Zaprosiłam dziś koleżanki, mamy takie cykliczne spotkania, taka mała rada pedagogiczna :szok::-) muszę przygotować jakieś jadła na popołudnie, narazie do pracy - czuję, że nie będę lubić piątku (wbrew pozorom bo się uwielbia) mam 5 lekcji bez okienka to dla mnie naprawdę duży wysiłek. Dobrze, że na boisku mamy nowe ławki :-D
Powodzenia z młodzieżą, nie daj się im:tak: I miłego plotkowania:tak:
Mój synek jeszcze śpi:shocked2: Dzisiaj idziemy do przedszkola, aby się troszkę zapoznał z otoczeniem, bo od przyszłego tygodnia zaczyna, ale na razie tylko 2dni w tyg:tak:
Wczoraj po tym spacerze tak mnie zaczął brzuch ciagnąć, chyba trochę przesadziłam:sorry:
Do potem Kobitki:-)
 
reklama
Hello Lejdis

Ja wstanieta juz jestem i sie szybko relaksuje przed praca, zastanawiam sie o jakiej kresce na brzuchu wy opowiadacie ze jak ciemna to chlopiec a jak jasna to dziewczynka czy na odwrot?:sorry: Ja tam zednej kreski nie mam:-) wiec co bede miala?:-D

cześć dziewczyny ;-)

u mnie szaro i pewnie dziś będzie deszczowy dzień :baffled:

Dorciaa zaszalej kup wózio taki jaki być chciała bo potem nie będziesz zadowolona :sorry:


ja się dziś ważyłam i nadal mam 900g na plusie :tak:

Ty mnie nie zalamuj kobieto 900gr:sorry: Ja juz wole nie myslec o mojej wadze, a najgorsze ze apetyt dopisuje ostatnio:no:

Milego dzionka kobietki u mnie pieknie i slonecznie, ale co z tego jak w pracy bede siedziec:wściekła/y:
Do wieczora:-)
 
Do góry