reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja już jestem 10kg na plusie :-D trochę widzę, że poszło w uda i biodra, ale nie przejmuję się, bo zawsze byłam szczupła, w końcu mam krągłości ;-)
 
reklama
Ja mam +7 kg rano i staram się też nieobżerać (na mojej wadze było +8 ,a u ginki +7 :confused:)Owszem, przyznaje się bez bicia, że pare takich napadów na słodkie miałam niedawno, ale staram się pilnować. W pierwszym trymestrze zero słodkiego bo mnie zaraz mdliło. Za to owoce kilogramami.
No i tyje i idzie mi w boczki:baffled:
To wszystko zależy od organizmu, jedne tyją szybciej, inne wolniej. Ja wogule to mam skłonności do szybkiego przybierania. Jak tylko sie nie pilnuje to zaraz waga w góre:baffled:
Ulenka, narazie nie ma co się stresować, później będziemy martwić się :-p. Jak będziemy latać przy maleństwie, to szybko waga spadnie:-p
 
Aga, dokladnie tak.
Ja mam 5,5 kg na plusie. Wedlug mojej ginki ostatno to bylo sporawo, i powiedziala, zeby nie przesadzac. Ale ona raczej obawia sie niepochamowanego jedzenia, bo opowiadala, ze niektore kobitki pozniej sa zdziwione, ze przytyly 25 kg.
Ale ja z tego co wyczytalam wiem, ze tyle ile przytylam to na ten etap jest ok. A teraz pojade sobie na miesiac do mamusi to sobie przytyje pewnie ze 3 kilogramy, no chyba, ze strach egzaminacyjny mi sie rzuci na trawienie:szok:

Mnie poszlo w zad;-)

A mi poszlo w cyce:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tez sie zastanwiam czy te wagi dobrze dzialaja;-)
Moim skromnym zdaniem na tym etapie ciazy 900 gramow to chyba troche przymalo i chcac nie chcac powieszenie sie brzucha, biustu i to co Aga napisalas to juz jest przybytek kilogramkow.
Chyba, ze ktos stara sie dbac o linie w czasie ciazy :rofl2:
Ale nie wiem, nie jestem ekspertem i moze jest tez taka mozliwosc, ze niektore kobiety przybieraja w ciagu ciazy tylko 3 kg.

ja nie dbam o linię :no: ciągle mnie ciągnie na słodkie ale mam zgagę:-(choć ostatnio zjadałam 2 tabliczki czekolady w 2 dni i zgagi zero :-);-) do tego pochłaniam orzeszki w czekoladzie i polewie cukrowej ale po tych zgaga się pojawia :zawstydzona/y: jem normalne śniadano obiad nieraz 2 razy w ciągu dnia:zawstydzona/y: do tego kolacja nieraz bardzo późno :sorry2:i codziennie pochłaniam ostatnio litr maślanki z kawałkami czekolady ....

więc nie uważam że dbam o linię po prostu myślę że "troszkę" dodatkowych kg co mam sprzed ciąży idą tam gdzie muszą i z nich jest brana cała energia ;-):tak:

zresztą ginekolog mi mówił że mam się pilnować z wagą ale myślę że jak dużo nie przybieram to nie muszę pewnie jakbym się pilnowała to nadal bym była na zero :tak:

Byłam na dworze na małym spacerku :tak:wczoraj taki upał a dziś tak szaro i zimno że polar musiałam ubrać :wściekła/y:niech się ta pogoda zdecyduje na konkret bo czuję że mnie coś bierze :wściekła/y:
 
ja nie dbam o linię :no: ciągle mnie ciągnie na słodkie ale mam zgagę:-(choć ostatnio zjadałam 2 tabliczki czekolady w 2 dni i zgagi zero :-);-) do tego pochłaniam orzeszki w czekoladzie i polewie cukrowej ale po tych zgaga się pojawia :zawstydzona/y: jem normalne śniadano obiad nieraz 2 razy w ciągu dnia:zawstydzona/y: do tego kolacja nieraz bardzo późno :sorry2:i codziennie pochłaniam ostatnio litr maślanki z kawałkami czekolady ....

więc nie uważam że dbam o linię po prostu myślę że "troszkę" dodatkowych kg co mam sprzed ciąży idą tam gdzie muszą i z nich jest brana cała energia ;-):tak:

zresztą ginekolog mi mówił że mam się pilnować z wagą ale myślę że jak dużo nie przybieram to nie muszę pewnie jakbym się pilnowała to nadal bym była na zero :tak:

Byłam na dworze na małym spacerku :tak:wczoraj taki upał a dziś tak szaro i zimno że polar musiałam ubrać :wściekła/y:niech się ta pogoda zdecyduje na konkret bo czuję że mnie coś bierze :wściekła/y:

To ja Ci zazdroszcze przemiany materii:-)
U nas tez chlodno ale ja sie ciesze..zyje nadzieja,ze po tych upalach co byly i tych ostatnich paru mokrych dniach grzyby zaczna wyskakiwac:-)Kurde do tej pory bylo tak sucho,ze nawet trujacych nie bylo....Jutro moze podjade i zerkne czy jakies grzybenki na mnie nie czekaja ;-)
 
To ja Ci zazdroszcze przemiany materii:-)
U nas tez chlodno ale ja sie ciesze..zyje nadzieja,ze po tych upalach co byly i tych ostatnich paru mokrych dniach grzyby zaczna wyskakiwac:-)Kurde do tej pory bylo tak sucho,ze nawet trujacych nie bylo....Jutro moze podjade i zerkne czy jakies grzybenki na mnie nie czekaja ;-)

ja lubie jeździć na grzybki jedyne co mnie przeraża to kleszcze i pająki między drzewami :rofl2: :zawstydzona/y:
 
ja lubie jeździć na grzybki jedyne co mnie przeraża to kleszcze i pająki między drzewami :rofl2: :zawstydzona/y:

Tez mnie przerazaja te paskudy ...dlatego zanim wejde do lasu psikam sie jak szalona czyms przeciwko kleszczom..Tak sie pryskam ze chyba z kilometra mnie czuja te wredoty i jak na razie tfu!tfu! nie przywloklam zadnego do domu...Fuj!
 
Mi tez zostało jeszcze 7kg po 1 ciazy, nie zdazyłam zrzucic... wiec organizm chyba wie ile moze teraz przybrac, zeby mi potem było łatwiej stracic:-p:-Dchoc nie wierze, ze bede miec ciezko zrzucic zbedne kg przy 2 takih małych bąbli;-):-)
 
reklama
Fakt, ze organizm jak ma wiecej, to nie potrzebuje robic zapasow i nie ma tez takich ciagotow do jedzenia.

Ja nie znosze pajakow. Mam na ich punkcie fobie i na wymioty mi sie zbiera na sam ich widok:szok::szok::szok::szok:

I teraz sobie przeklne ladnie (przepraszam, jak ktoras uraze), ale k.... jego mac!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:moja pani doktor od tlumaczen wlasnie przeslala mi 4 pelniutkie strony, z rozszerzonymi marginesami do tlumaczenia do 20 wrzesnia!!!!!!!! z wloskiego na polski
A zebym miala jeszcze malo nauki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mam nadzieje, ze pani doktor jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci i przypadkiem, nie podczytuje forum, a tym bardziej sie na nim nie udziela. Z calym szacunkiem, ale musialam sie wyzyc i oczywiscie tekst - bajeczke przetlumacze:nerd:
 
Do góry