reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Kaja heh, mam nadzieje, z moj synek nie odziedziczy mojej ambicji, bo moja jest troche przesadzona i czasem sie w niej zatracam. Niech odziedziczy te dobra strone ambicji, tej zlej niech nie bierze.

Trzymaj sie tam. Domyslam sie, ze 5 godzin to duzy wysilek. Tak jak pisalam wyzej, ja tez juz nie mam tych sil nawet co mialam jeszcze miesiac temu i wczoraj z pracy musialam zrezygnowac, bo chyba bym fiknela :szok:
 
reklama
Witam z kawusią ;-)
agbar - super, że magnez działa - cieszę się, więc na leżaczek zabieraj też polskie książki :-)
Karoli - spójrz na to tak, te tłumaczenia, wkuwania - twój synuś zapewne skorzysta jak ty się tak wyuczasz to on też :-D

Zaprosiłam dziś koleżanki, mamy takie cykliczne spotkania, taka mała rada pedagogiczna :szok::-) muszę przygotować jakieś jadła na popołudnie, narazie do pracy - czuję, że nie będę lubić piątku (wbrew pozorom bo się uwielbia) mam 5 lekcji bez okienka to dla mnie naprawdę duży wysiłek. Dobrze, że na boisku mamy nowe ławki :-D

A to sprawdzaj,sprawdzaj czy wygodne;-):-D
 
Witam porannie!!! Szans nie mam by poczytać co napisałyście przez dwa dni ....ech. Zaraz do pracy spadam, planuję do świąt nauczać języka ojczystego m. innymi dziewuchę, z którą mogę się spotkać na porodówce...... Nadal walczę z przeziębieniem..... Życzę miłego dnia i zdrowia!!!!!:-)
 
Witam Was dziewczyny:) Zauważyłam ostatnio na mojej piżamce dziwne żółtawe plamki na wysokości piersi,a dziś jak wstałam to dosłownie tam było mokro więc to jakaś wydzielina płynąca z moich cycuszków. Czy któraś z Was też tak może ma? zauważyłyście coś podobnego u siebie???
 
Witam Was dziewczyny:) Zauważyłam ostatnio na mojej piżamce dziwne żółtawe plamki na wysokości piersi,a dziś jak wstałam to dosłownie tam było mokro więc to jakaś wydzielina płynąca z moich cycuszków. Czy któraś z Was też tak może ma? zauważyłyście coś podobnego u siebie???
Tak kochana to jest normalna rzecz. Tzw. siara oznacza że Twoje piersi rozpoczęły już produkcję pokarmu. Mi pojawiła się już w 18 tyg. ciąży.Objawia sie na ubraniach co jakis czas niekoniecznie codziennie:):tak::happy:Wszystko jest jak najbardziej wporzadku:happy:
 
Witam Was dziewczyny:) Zauważyłam ostatnio na mojej piżamce dziwne żółtawe plamki na wysokości piersi,a dziś jak wstałam to dosłownie tam było mokro więc to jakaś wydzielina płynąca z moich cycuszków. Czy któraś z Was też tak może ma? zauważyłyście coś podobnego u siebie???

To siara, mi na szczęście nie moczy bielizny, ale wystarczy trochę nacisnąć pierś i leci :-)


Witam wśród żywych :-D ten tydzien był jakiś wściekły. Na szczęście dzisiaj żadnego latania, tylko sprzątanie itp. byłam wczoraj u mojej ginki z wynikami, są złe niestety :-( dostałam 2 recepty i pan w aptece miło mnie poinformował, że jestem lżejsza o 125 zł :-( ale najważniejsze, żeby byc zdrowym, bo wtedy mała tez będzie zdrowa :tak:
na szkole rodzenia zaliczylyśmy karmienie piersią, kurcze, nie wiedziałam, że dziecko ma sutka aż w przełyku, bo tak zasysa pierś :szok:
 
To siara, mi na szczęście nie moczy bielizny, ale wystarczy trochę nacisnąć pierś i leci :-)


Witam wśród żywych :-D ten tydzien był jakiś wściekły. Na szczęście dzisiaj żadnego latania, tylko sprzątanie itp. byłam wczoraj u mojej ginki z wynikami, są złe niestety :-( dostałam 2 recepty i pan w aptece miło mnie poinformował, że jestem lżejsza o 125 zł :-( ale najważniejsze, żeby byc zdrowym, bo wtedy mała tez będzie zdrowa :tak:
na szkole rodzenia zaliczylyśmy karmienie piersią, kurcze, nie wiedziałam, że dziecko ma sutka aż w przełyku, bo tak zasysa pierś :szok:
O jak fajnie chodzisz juz na szkole rodzenia:-) ja tez nad tym myślę ale nie wiedziałam że to już można:-D W takim razie pozostaje mi już tylko wybór szkoły:tak:
a mnie dzisiaj strasznie głowa boli,pewnie przez t pogodę:-(


Dziękuje dziewczyny, to teraz już będę spokojna wiedząc że nie jestem z tym sama:)


Pasibrzuch a ile płacisz za szkołę rodzenia? i jakie wrażenia masz po lekcjach??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ulenka jak ci sie cos przypomni, ze chcesz cos dopisac do swojego poprzedniego posta to go edytuj, w ten sposob bedzie jedna twoja wypowiedz, a nie trzy jedna pod druga.
A w przpadku, gdybys chciala odpowiedziec kilku osobom na raz to klikaj na znak "+".
Bedziemy Ci bardzo wdzieczne;-)
 
reklama
ulenka jak ci sie cos przypomni, ze chcesz cos dopisac do swojego poprzedniego posta to go edytuj, w ten sposob bedzie jedna twoja wypowiedz, a nie trzy jedna pod druga.
A w przpadku, gdybys chciala odpowiedziec kilku osobom na raz to klikaj na znak "+".
Bedziemy Ci bardzo wdzieczne;-)
ok dzięki za podpowiedź,j jeszcze nie obeznana w tym wszystkim:-D
 
Do góry