reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

A ja sie modle zeby nie urodzić przed czasem:tak:zeby dzidziolek był donoszony i zdrowy-ja jestem wczesniakiem z 34 tygodnia ciązy:tak:wogóle to dzisiaj mam nerwy jak cholera,dobrze,ze mój w robocie bo by mu się dostało:tak:
 
reklama
A ja sie modle zeby nie urodzić przed czasem:tak:zeby dzidziolek był donoszony i zdrowy-ja jestem wczesniakiem z 34 tygodnia ciązy:tak:wogóle to dzisiaj mam nerwy jak cholera,dobrze,ze mój w robocie bo by mu się dostało:tak:
A u mnie dziś nuuudy... na dworze siedzieć już nie mam siły... sprzątać mi się nie chce, to samo z gotowaniem, chyba mega lenistwo mnie dopadło.....
 
Cześć cieżarówki :)
Gratuluje wszystkim udanych wizyt :-)
Ja jestem po USG połówkowym. Maluch śliczny i zdrowy, rośnie super chociaż brzusio ciągle malutki i na plusie ok. 2 kg.
Wesołą mieliśmy wizytę, bo maluch już charakterek pokazuje.
'Usiadł' sobie po turecku, pozaplatał stópki, wsadził pępowinę między nogi i kilka razy pokazał nam język :happy: łobuziak. Nawet szturchanie nie pomogło ... siedział niewzruszony i machał stópką.
Złośliwiec mały postanowił potrzymać nas jeszcze trochę w niepewności. Może za miesiąc zmięknie i wreszcie rozłoży nóżki.
Na razie pozostają mi tylko wróżby :baffled:
 
To ja dzis jestem rozlazla. Do pracy dzis nie ide, na dworzu duszno, nie moge sie zabrac do nauki, a wszystko pewnie przez drzemke ktora sobie ucielam od 9 do 11. I teraz czas mi ucieka miedzy palcami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a do tego nie moge sie skoncentrowac, bo jakas panika mnie zaczyna ogarniac odnosnie jednego egzaminu z literatury wloskiej:crazy:
 
Ja się ogólnie chyba troche wredna zrobiłam przez te hormonki;-)własnie zupke pieczarkowa gotuje-bo musze:-Dkobity czy któras z was bierze jeszcze duphaston?bo ja razem z luteina i kazał powoli odstawiac ale ja jakos nie jestem przekonana,bo ostatnio jak kazał odstawic to brzunio sie stawiał:tak:
Nikki ja tez mam lenia ,licze na to ,ze pranie samo do pralki wejdzie ,a pózniej sie rozwiesi:-Dale to chyba dlatego,ze nie wolno mi sie przemeczac i m,am wiecej lezenia zalecone-ale na spacerek to bym poszła z przyjemnoscia:-)
 
a ja z samego rana tak narzekałam,że zimno,a teraz nie chce mi się nosa wystawiać za drzwi,bo jest UPAŁ :baffled: obiecałam mamie,że połazimy po sklepach i pomału zaczniemy sie oglądać za rzeczami dla dzidzi,bo podpisała dziś nową umowę w nowym przedszkolu i dostanie sporo większą wypłate.. wiec chce troche zainwestować we wnuka/wnuczkę :-D jak to dobrze,że to pierwszy wnuk i jednych i drugich dziadków- już widzę jacy będą w niego/w nią wpatrzeni :-)
 
Hmm powiem wam że jakbym miała przed terminem rodzić to bardzo bym chciała 15 grudnia w M urodzinki;-)no ale wiadomo to jest caly miesiąc do przodu bo termin mam na 14 stycznia:sorry2:tak więc wole na spokojnie po nowym roku:tak:

A ja mam nadzieję, że nic się nie zmieni i nie wejdę na grudzień, bo i ja i mój M jesteśmy grudniowi, w dodatku 5 dni różnicy między nami, więc nie wyobrażam sobie potrójnych urodzin :-D
 
Dziewczyny gratuluje pomyslnych wizyt polowkowych.

Mam pytanie: kiedy poczulyscie ruchy dziecka w pierwszej ciazy ? Ja na razie nic, a nic nie czuje.. buuu
 
reklama
kobity czy któras z was bierze jeszcze duphaston?bo ja razem z luteina i kazał powoli odstawiac ale ja jakos nie jestem przekonana,bo ostatnio jak kazał odstawic to brzunio sie stawiał:tak:

ja biore luteinę i mam brać do 24 tyg, brzuch mi się stawia i profilaktycznie biorę, bo już miałam miesiąc leżenia i wolę tego nie powtarzać.

To ja dzis jestem rozlazla.

ja też, tylko ja musze siedzieć w pracy :crazy:

Dziewczyny gratuluje pomyslnych wizyt polowkowych.

Mam pytanie: kiedy poczulyscie ruchy dziecka w pierwszej ciazy ? Ja na razie nic, a nic nie czuje.. buuu

ja pierwsze jakies bulgoty ok 17 tyg, ale prawdziwe ruchy i kopy od początku 20 tyg

Cześć cieżarówki :)
Gratuluje wszystkim udanych wizyt :-)
Ja jestem po USG połówkowym. Maluch śliczny i zdrowy, rośnie super chociaż brzusio ciągle malutki i na plusie ok. 2 kg.
Wesołą mieliśmy wizytę, bo maluch już charakterek pokazuje.
'Usiadł' sobie po turecku, pozaplatał stópki, wsadził pępowinę między nogi i kilka razy pokazał nam język :happy: łobuziak. Nawet szturchanie nie pomogło ... siedział niewzruszony i machał stópką.
Złośliwiec mały postanowił potrzymać nas jeszcze trochę w niepewności. Może za miesiąc zmięknie i wreszcie rozłoży nóżki.
Na razie pozostają mi tylko wróżby :baffled:

ja miałam wczoraj połówkowe, ale nic nie widziałam, nie pokazał mi monitora, zero :-( widział tatuś tylko, dzidzia zdrowa i jest dziewczynką :-D potwierdziło to 2 lekarzy wczoraj.
 
Do góry