reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Matko, a ja już +8 :szok: jak tak dalej pójdzie to do szpitala się nie dokulam :-D
Cos Ty to sporo..A jesz duzo? Bo ja np jem mniej niz przed ciaza no i zdrowiej troche. W sumie nie mam takiego apetytu ani zachcianek..Strasznie sie boje ze mi pozniej duzo zostanie do zrzucenia..ale w mojej sytuacji to pewnie dopiero sie zaczyna, bo przy blizniakach raczej wiecej sie przybiera..Ale jak masz apetyt i dzidzia potrzebuje to nie ma co sobie zalowac:-)

Monia nawet objawy nam przechodza tak samo:tak: ale dusznosci nie czuje zadnych. Wogole teraz sie super czuje w porownaniu z pierwszymi 3-4miesiacami.Nie jestem taka zmeczona..czuje energie:tak:A listy rzeczy nie zrobilam jeszcze ale zaczynam myslec co to bedzie jak bedzie trzeba zaczac kupowac..ja nawet nie wiem co specjalnie..jakie ciuszki bo to zima bedzie i trzeba bedzie grubo ubierac maluchy.. Co do plci to ja od poczatku jakos jestem nastawiona na chlopcow..ale tak naprawde wszystko nam jedno,byle byly zdrowe. Moj M ostatnio mowi ze moze lepiej dziewczynki bo grzeczniejsze beda:tak::-D To ja trzymam kciuki zebys miala coreczki:-) Wszystko od poczatku mamy tak samo..ten sam termin..ciekawe czy plec tez bedzie taka sama?!:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
a moja mała buszuje ostatnio coraz mocniej do tego lekarz mówił że macica już powyżej pępka a ja się ostatnio dziwiłam czemu tak wysoko kopniaki dostaję :rofl2:
no i główką w dół obrócona już jest :tak:


u mnie tak samo :-)


Patrysia: no własnie od rana się nie mogłam dopatrzeć na BB co tam u ciebie na wizycie- fajnie, ż wszystko dobrze i będzie synuś-będziesz jedyną kobitka w domu:-D

A poza tym to wczoraj dzwoniła do mnie mama i się wwściekłam, bo sobie zamawiałam ciuchy po mojej bratanicy, a moja "ukochana" bratowa wydała wszystko swojej siostrze, od której nawet jednego prezentu dla swojej córy nie dostala. A żeby było fajniej, to moja bratowa sama nic z tych rzeczy nie kupiła, bo wszystko dostała od mojej mamy, a więc swojej teściowej, która wtedy miała sklep z ciuszkami dla dzieci, a ja namiętnie biegałam i kupowałam małej sukienki po Smykach, H&M'ach itp. i zawsze mówiłam jej - tylko potem zostaw dla moich dzieci te śliczności:baffled: No i moja bratowa tak o mnie myślała, że się mamie przyznała, że wszystko swojej siostrze dała (z którą wcale związana nie jest żeby śmieszniej było). Szlag mnie trafił na miejscu, jak mi to mama powiedziała... No i tak to liczyć na coś od rodziny.. to nawet kuzynka do mnie zadzwoniła, że znalazła ciuchy po swoim malcu i że czekają na mnie, a brata żona ma mnie w d...


niezłą obstawe będe mieć :-D:rofl2:

A co do bratowej oj bardzo nieładnie się zachowała:baffled:widać że na nią to polegać nie można:sorry2:

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
DORCIA zapomniałabym gratuluje umowy :-)widzisz nie ma co się stresować;-)
 
Cos Ty to sporo..A jesz duzo? Bo ja np jem mniej niz przed ciaza no i zdrowiej troche. W sumie nie mam takiego apetytu ani zachcianek..Strasznie sie boje ze mi pozniej duzo zostanie do zrzucenia..ale w mojej sytuacji to pewnie dopiero sie zaczyna, bo przy blizniakach raczej wiecej sie przybiera..Ale jak masz apetyt i dzidzia potrzebuje to nie ma co sobie zalowac:-)

No właśnie jem normalnie, czasami nawet wcale mi się nie chce i zmuszam się. Nie wiem skąd ta waga :szok:
 
Dorcia gratuluje umowy:tak:
Wszystkim gratuluje pomyslnych wizyt:tak:
Patrysia to u ciebie tez drugi synus tak jak u mnie:-)
mnie brzuch wyskoczył przez kilka dni ze szok:szok:az sie bede bała niedługo na wage wchodzic,co innego gdybym normalnie funkcjonowała,ale mam prowadzic kanapowy tryb zycia:tak:juz jest plus 4,5 kg:tak:
 
monia1110, Anulka - u mnie 2kg na plusie. 2 x 18,5dkg na chłopaków, reszta w biuście. :-D

Kupujecie już pieluszki? Wow! Ja mam pojedyncze unisexowe ciuchy po Zuźce i pół piwnicy ogromnych pudeł z ciuchami dziewczyńskimi. Córka koleżanki bedzie zaopatrzona do 4 roku życia. ;) Poza tym - nic. Jedynie pomalowany pokój.
Zakładam, że mam jeszcze duuuużo czasu. :-) Z drugiej strony, drugie tyle i już będzie donoszona ciąża i zielone światło do porodu... :baffled: Termin "go" mam na 26.12., co oznacza, że moim planem na te Święta jest nierobienie żadnych przygotowań, leżenie na plecahc z nogami w górze i zaciskanie ud do 01.01. ;) Niech się reszta rodziny wykazuje. Rok temu robiłam Wigilię dla 14 osób. W tym roku łaskawie pozwolę się rozpieszczać i obsługiwać. :-D

Troche mnie przeraża wizja wszystkiego x2. Tony pieluch, dziesiątki niedopasowanych par skarpetek, śpiochy i nieustające karmienie... ;)
 
mi przybywa teraz 1kg miesięcznie. Ważę 61,8kg, a przed ciążą ważyłam około 56kg. Więc mam 5,8kg na plusie i jakoś nie jest mi z tym źle. Kobiety chyba średnio mają +20kg przez cały okres ciąży,tak? No to licząc,że my jesteśmy już w połowie mamy prawo miec już 10kg na plusie :-D

Troche mnie przeraża wizja wszystkiego x2. Tony pieluch, dziesiątki niedopasowanych par skarpetek, śpiochy i nieustające karmienie... ;)
i 2 razy więcej miłości,czułości i szczęścia! :-)
 
Ostatnia edycja:
Patrysia86, no to oficjalnie gratuluję synka Alanka!!

A co do ciuszków dla dziecka, to faktycznie wolę mu niż sobie kupić. Może to dlatego, że dzieci szybko wyrastają i można zakupy usprawiedliwiać, że to na większy rozmiar...?

Kopniaczki czuję już bardzo silne, wczoraj mi synuś usnąć nie pozwalał...
 
reklama
monia1110, Anulka - u mnie 2kg na plusie. 2 x 18,5dkg na chłopaków, reszta w biuście. :-D
Troche mnie przeraża wizja wszystkiego x2. Tony pieluch, dziesiątki niedopasowanych par skarpetek, śpiochy i nieustające karmienie... ;)
ooo to ty tez blizniaki? super:tak:zapraszamy do podforum ciaza blizniacza: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/ciaza-blizniacza-19105/index35.html Tu jest nas wiecej!!!:tak:
mi przybywa teraz 1kg miesięcznie. Ważę 61,8kg, a przed ciążą ważyłam około 56kg. Więc mam 5,8kg na plusie i jakoś nie jest mi z tym źle. Kobiety chyba średnio mają +20kg przez cały okres ciąży,tak? No to licząc,że my jesteśmy już w połowie mamy prawo miec już 10kg na plusie:-)
Mi lekarz na poczatku powiedzial ze z jednym maluchem (wtedy tak myslelismy:-D) moge przytyc 13kg i najlepiej nie wiecej przez cala ciaze..ale teraz to to napewno wzrosnie..
 
Ostatnia edycja:
Do góry