reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

:-D
Z drugiej strony, drugie tyle i już będzie donoszona ciąża i zielone światło do porodu... :baffled: Termin "go" mam na 26.12., co oznacza, że moim planem na te Święta jest nierobienie żadnych przygotowań, leżenie na plecahc z nogami w górze i zaciskanie ud do 01.01. ;) Niech się reszta rodziny wykazuje. Rok temu robiłam Wigilię dla 14 osób. W tym roku łaskawie pozwolę się rozpieszczać i obsługiwać. :-D

Troche mnie przeraża wizja wszystkiego x2. Tony pieluch, dziesiątki niedopasowanych par skarpetek, śpiochy i nieustające karmienie... ;)

Właśnie to podwójne szczęście :-) a co do planów na święta popieram. Mam identyczne. Co roku organizuje i zapraszam w tym nie mam mowy, leże do góry brzuchem jak ty. Co rpawda mam termin później ale i tak żadnych gości :-D
 
reklama
:-D

Właśnie to podwójne szczęście :-) a co do planów na święta popieram. Mam identyczne. Co roku organizuje i zapraszam w tym nie mam mowy, leże do góry brzuchem jak ty. Co rpawda mam termin później ale i tak żadnych gości :-D

Dołaczam do grubej żaby i Kai - w tym roku świeta z brzuchem (tym razem dosłownie :-D) do góry! :-)
 
Kobiety chyba średnio mają +20kg przez cały okres ciąży,tak? No to licząc,że my jesteśmy już w połowie mamy prawo miec już 10kg na plusie :-D

Wydaje mi się, że to sprawa indywidualna, choć niby optymalnie jest przytyć koło 14-16kg. To niby książkowo. W praktyce różnie to bywa. Ja przytyłam w pierwszej ciąży 9kg. Moja mama w dwóch ciążąch po 6kg. Obie stwierdziłyśmy, że to za mało- dzieciaki się rozpychały niemiłosiernie i zamiast chudnąć podczas karmienia, ja przytyłam. Zapasy musiały się zmagazynować.
 
Ostatnia edycja:
Ja też nie zamierzam nic w święta robić, mam cc planowe 4.01, więc w święta muszę odpoczywać, żeby nic się nie zaczęło.
Nikki a na kiedy masz termin ? Ja mam na 26 stycznia i też bedę miec planowana cesarkę jestem ciekawa na kiedy mogę się spodziewać.
W ogóle juz sobie wyobrażam oncowke grudnia i styczeń tu - będzie kolejno witały swoje maleństwa a ja na końcu dopiero. Co prawda nie chce aby maluch przyspieszył tylko tak myslę, że wiele z was wcześniej będzie miało to za sobą.
 
Nikki a na kiedy masz termin ? Ja mam na 26 stycznia i też bedę miec planowana cesarkę jestem ciekawa na kiedy mogę się spodziewać.
W ogóle juz sobie wyobrażam oncowke grudnia i styczeń tu - będzie kolejno witały swoje maleństwa a ja na końcu dopiero. Co prawda nie chce aby maluch przyspieszył tylko tak myslę, że wiele z was wcześniej będzie miało to za sobą.
Mi lekarka powiedziała, że do planowych cięć przyjmuje się tydzień przed terminem z OM, termin mam na 7.01, ale chcę urodzić już w nowym roku, więc ten 4.01 to jest poniedziałek, pierwszy pracujący dzień 2010 roku, jak coś się zacznie dziać, to mam szybko jechać do szpitala i będzie cc wcześniej, ale oby się na tego 4.01. udało.
 
Mi lekarka powiedziała, że do planowych cięć przyjmuje się tydzień przed terminem z OM, termin mam na 7.01, ale chcę urodzić już w nowym roku, więc ten 4.01 to jest poniedziałek, pierwszy pracujący dzień 2010 roku, jak coś się zacznie dziać, to mam szybko jechać do szpitala i będzie cc wcześniej, ale oby się na tego 4.01. udało.
Również ci tego z całego serca życzę. Tym bardziej w swięta masz prawo leżeć plackiem ;-)
 
Ja w swieta tez bede lezec albo do siostry pojade , pozatym dalej oslabiona . Co do zakupow to ja najpierw musze przygotowac pokuj dla malucha potem poogladac ciuszki Nicol co sie nadaje dla chlopaka i wtedy zaczne szal kupowania.
 
mi przybywa teraz 1kg miesięcznie. Ważę 61,8kg, a przed ciążą ważyłam około 56kg. Więc mam 5,8kg na plusie i jakoś nie jest mi z tym źle. Kobiety chyba średnio mają +20kg przez cały okres ciąży,tak? No to licząc,że my jesteśmy już w połowie mamy prawo miec już 10kg na plusie :-D

Wszystko zalezy od wagi wyjsciowej,wskaznika BMI ...Kobietki ''wieksze'' musza bardziej uwazac na wage a chudzinki moga sobie pozwolic:)
 
reklama
Hmm powiem wam że jakbym miała przed terminem rodzić to bardzo bym chciała 15 grudnia w M urodzinki;-)no ale wiadomo to jest caly miesiąc do przodu bo termin mam na 14 stycznia:sorry2:tak więc wole na spokojnie po nowym roku:tak:
 
Do góry