reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja się ogólnie chyba troche wredna zrobiłam przez te hormonki;-)własnie zupke pieczarkowa gotuje-bo musze:-Dkobity czy któras z was bierze jeszcze duphaston?bo ja razem z luteina i kazał powoli odstawiac ale ja jakos nie jestem przekonana,bo ostatnio jak kazał odstawic to brzunio sie stawiał:tak:
[

Ja skończyłam duphaston jakieś 3 tygodnie temu :-)A kaprogest, kiedy przestali go produkować, ale tyłek i tak dalej boli :-D

Uryssa, na Twoim miejscu zjadłabym tego lekarza, że nie odwrócił monitora!
 
reklama
dziewczyny również gratuluję udanych wizyt:-D
Jol a ja tak bardzo liczę na to połówkowe 3 września tak bardzo chciałabym wiedzieć kto tam mieszka i w końcu kupić coś konkretnie chłopięcego lub dziewczęcego:-D
a swoją drogą to niezły łobuz z twojego lokatora:-D

mnie się też nic nie chce kompletnie w dodatku mam strasznie płaczliwy nastrój i wszystko jest be:-(

a do tego chyba od 2-3 dni mam jakiś taki twardy brzuch aż dziwnie, nie boli ale tak no nie wiem "ciąży":confused:dziwne uczucie:baffled:
pierwsze ruchy mojego buszmena wypadły w 16 tygodniu, buszował 2 tygodnie strasznie często a teraz coś rzadziej i zaczynam się martwić

ja mam termin na 24stycznia a sama jestem z 18stego:-D więc tak czy siak imprezy będą łączone, oby tylko mi grudzień nie wyskoczył:-D ma być styczeń jak mamusia:-D

a co do świąt to je uwielbiam zwłaszcza u nas z teściami rodzeństwem i moimi rodzicami,było cuudownie i chcę tak w tym roku też, koniecznie, po prostu rozparceluję co kto ma zrobić i się z tym zjawią, hehe, pani Jadzia posprząta, M zrobi pierogi, uszka i barszcz a ja ciasteczka (M masa i walcowanie, ja wycinam), i dekorację, już się nie mogę doczekać;))))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
a
pierwsze ruchy mojego buszmena wypadły w 16 tygodniu, buszował 2 tygodnie strasznie często a teraz coś rzadziej i zaczynam się martwić
u mnie było dokładnie tak samo, aż w końcu wczoraj poszłam na izbę przyjęć do szpitala sprawdzić czy wszystko ok bo zaczęłam panikować.
Lekarz stwierdził po pierwsze że jest za wcześnie żeby ruchy czuć regularnie, po drugie wystarczy że ułożenie brzusia się zmieni i już te ruchy by się inaczej czuło (ja dostalam np tłuszczyku na brzuszku ktory amortyzuje ruchy ;) ). Ale sprawdził dzidzię wzdłuż i wszerz i potwierdził ze jest ok zanim zaczął moralizować ;)
Moja rada - jeśli się bardzo denerwujesz idź do swojego lekarza albo do szpitala. Kurde jesteśmy w ciaży, możemy panikować ;-)A lepiej sprawdzić niż się martwić ;))
 
Witam
A ja mam w pracy taki dzień że szok, ochrzaniłam wszystkich których powinnam i którzy olewają swoją pracę, mam takie nerwy że napina mi się brzuchal, koleżanki z mojego działu w podobnym humorze, więc połączyłyśmy siły. Ale o pracy już dosyć.

Gratuluję udanych wizyt u ginków.
A moja mama, którą chciałyście pożyczyć właśnie ugotowała obiadek, poprasowała stertę koszul mojego M (chyba ze 20 szt), ja nienawidzę tego robić, więc on sam sobie prasuje, ale jak mamie się nudziło to poprasowała.:-)

No i bym zapomniała, byłam u gina państwowego i stwierdził że mam duży brzuch jak na 21 tc, w domu zmierzyłam się centymetrem i okazało się że mam obwód na wysokości pępka 100 cm, tyle miałam w pierwszej ciąży w 9 miesiącu.:-(

A ciuchy ciążowe to w sklepie kupiłam 2 pary spodni i 2 tuniki, trochę dostałam od koleżanki, potem dostanie je moja koleżanka z pracy Lutówka 2010, a potem mamy odać tamtej bo planuje 3 dziecko, koleżanka mojej teściowej ma sklep z używaną odzieżą i też wynalazłam tam bardzo fajne ciuchy, tak naprawdę to szkoda mi wydać 200 zł na spodnie które posłużą 4 miesiące, wolę coś kupić dzidzi lub starszemu synkowi, rok szkolny niebawem, a on ze wszystkiego powyrastał.
 
Asiax - ja po powrocie z L4 starałam się być bardzo spokojna, ale jak mam pracować z jedną osobą to ciśnienie mi tak skacze że kawy pić nie potrzebuje :wściekła/y::no::wściekła/y::no::wściekła/y:życzę Ci aby jutrzejszy dzień był spokojniejszy (u mnie jutro będzie jeszcze większa jazda ...)

Co do mamy - pożycz ją:-Dchociaż ja narzekać nie mogę, moja jak przyjeżdża też wspaniale pomaga:tak:ale nie prasowala jeszcze:-D
 
reklama
Do góry