reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

moj wynik na cukier to 88 i 80 wiec nie mam problemu z cukrem ale moja ginekolog i tak kazala mi zrobic ta krzywa z glukoza.. wiec wydaje mi sie ze to zalezy od lekarza jak i wynikow na cukier.. ale to tylko moja opinia

Odpowiadałoby mi :-D Również mam cukier super - uważam mego lekarza za rozsądnego - jeśli nie będzie widział potrzeby będę mu wdzięwczna :-)
 
reklama
No wlasnie..basen. A powiedzcie dziewczyny cwiczycie cos? Bo ja sie jakas leniwa zrobilam i ani spacerkow za wiele, chyba ze po sklepach:tak:ani basen, ani cwiczenia..w sumie duzo nie tyje ale zaczynam sie jakas ociezala robic..i odczuwam juz brzuszek chodz jest nieduzy..a co bedzie dalej?..
 
milego plywania..... :))) chodze do dwoch lekarzy dlatego poniewaz moj pan ginekolog a w srodowisku uwazany za najlepszego na poczatku ciazy .. stwierdzil a byl to 7 tydzien ze mam puste jajo ciazowe .. dwa tygodnie strachu a pozniej tak jakby nic powiedzial ze moje dziecko ma 1 cm i serce bije mu jak dzwon.. nastepnie nie zrobil mi cytologii a nastraszyl ze mam nadzerke wielkosci 5 zl ..poszlam do pani ginekolog potwierdzic jego diagnoze(pol roku wczesniej robil mi zabieg wymrazania nadzerki dodam ze prywatnie) okazuje sie ze nadzerki nie ma i nie jest to realne zeby w ciagu 8 tyg sie wyleczyla.. mam zaufanie do pani gin ... sama zostala mama 4 misiace temu...
 
ANULKA oj tak zrobiłam się ociężała nawet jak śpie to na boki przewracanie już gorzej idzie bo brzusio duzy:sorry2:ale spacerki kocham tylko niestety tego lata sobie odpuszczam większe czyli na miasto bo u nas z kazdej strony robią drogi czyli kostke kładą przy głównej a po boku odnawiaja most(taki mniejszy ale nie da się przejść):sorry2:jedynie co jest taki objazd ale on jest fajny jak autem sie jedzie ale wózkiem i to spacerówka masakra bo taki piach i górki :baffled:co ja nie pcham się co bardziej przy domu wychodze:tak:

Dobra bede potczytywać was i obiadek robic;-)
 
ojej nie cwicze praca sama mnie utrzymuje w kondycji.... ale z przytyciem mam problem jestem juz ok 8 kg do przodu ,... zalecenie takie ze musze trzymac sie diety ....
 
Z tą krzywą cukrową to u mnie w przychodni wszystkie babki dostają - pewnie zależy od lekarza, ale to jak z badaniem cytomegalii, toxo itp. kto chce mieć pewność to robi nawet jak mu skierowania nie dają;-) Cukrzyca ciążowa to się rozwija nawet jak u nikogo w rodzinie nie ma cukrzyków - czytałam ostatnio w jakims starym Mamo to ja, że to prawdopodobnie szalejące hormony w ciąży zaburzają wydzielanie insuliny i stąd się to bierze, a że jest groźne dla dziecka, to lepiej sprawdzić czy się nie przyplątało...

Anulka - mi też się nic nie chce, chociaż myślalam o basenie, ale nawet bez niego mi się przyplątała jakaś infekcja, więc odpada dopóki sie nie podlecze i zastanawiam się czy jednak jakiś zajęć sobie nie znaleźć, bo potem jak się zrobimy baloniki, to ciężko będzie ćwiczyć:tak::tak::-D:-D
 
reklama
Do góry