reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam kobiety. Widzę temat krzywej cukrowej. Nie wiem w sumie czy jest obowiązkowe, ale raczej każdy gin daje skierowanie na to...przeżyć oczywiście, że się da, ale moja koleżanka pojechała na to badanie trochę wypiła i zwymiotowała:sorry2: no i nie miała wyników. Lekarz nie kazał jej znów zrobić wyników, więc w sumie nie wiem jak to jest...:blink:

Dziś jakaś taka słaba jestem i w ogóle spać mi się chce:baffled: spadam do usłyszenia potem :-)
 
reklama
No wlasnie..basen. A powiedzcie dziewczyny cwiczycie cos? Bo ja sie jakas leniwa zrobilam i ani spacerkow za wiele, chyba ze po sklepach:tak:ani basen, ani cwiczenia..w sumie duzo nie tyje ale zaczynam sie jakas ociezala robic..i odczuwam juz brzuszek chodz jest nieduzy..a co bedzie dalej?..

Ja bym chciała, ale niestety nie mogę... :-( ale za to pani doktor zdjęła już zakaz przytulania z M ;-)
 
No wlasnie..basen. A powiedzcie dziewczyny cwiczycie cos? Bo ja sie jakas leniwa zrobilam i ani spacerkow za wiele, chyba ze po sklepach:tak:ani basen, ani cwiczenia..w sumie duzo nie tyje ale zaczynam sie jakas ociezala robic..i odczuwam juz brzuszek chodz jest nieduzy..a co bedzie dalej?..


Ja mam przymusowe;-)codzienne cwiczenia.Dwa spacery z psem w ciagu dnia w tym jeden poranny albo wieczorny-bo wtedy chlodniej-bardzo dluuuuuuugi,czasem nawet nam 3 godziny schodza jak sie zapedzimy w las:-)A oprocz tego chodzimy z mezem na basen raz w tygodniu.
 
To tym bardziej w Stanach już na bank przeprowadziliby jakieś badania i obtrąbili, jeśli byłoby szkodliwe :-D
Też tak myślę:tak:
gratuluje Coreczki ... zAgatko... ja na 100% bede wiedziala juz za 2 dni... pilyscie juz glukoze?? da sie to przezyc ??
Ja będe piła za 2 tygodnie, ale nie wspominam tego miło z pierwszej ciąży - bleeeeeee

Dziekuje wam wszystkim za gratulacje i serdeczne slowa,Klucze juz mam od mieszkanka a teraz zaczynam remont bo mieszkanie samo w sobie jest ladne i duze fajny rozkald pomieszczen i wgole ale byli lokatorzy strasznie je zaniedbali przez 2 lata nic nie robili w nim:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ale plus taki ze wlasciciel zgodzil sie na remont mieszkania na jego koszt wiec wszystko urzadzimy i wyremontujemy pod siebie:-):-):-) dzisiaj malowanko duzego pokoju:-)
Ja mam juz 19tydzi 4 dzien ciazy za soba i na plusie 3,5 kg wiec mysle ze nie jest zle wrecz sie ciesze i oby dalej tak nie za szybko waga rosła:-)
Cieszę się, że wam się z mieszkankiem wszystko poukładało, jednak co na swoim to na swoim:tak::tak::tak:, a jeszcze jak będziecie mieć wszystko po swojemu zrobione - super:tak:

Jak trzeba, to trzeba... Oliwka teraz najważniejsza!
Bezdyskusyjnie ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry