reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej ja tez chcila bym sie do was dolaczyc:tak:Wedlug moich obliczen to termin bede miec na 12stycznia,ale to sie okaze 26maja bo w tedy mam wizyte u gin.pozdrawiam was:-)
 
reklama
Witam Stycznióweczki 2010:-) życzę spokojnej ciąży!!

Pozdrawiam gorąco!! Styczniówka 2009:-)
 
witajcie:tak:

Ale niewyspana ostatio chodze... córa robi mi pobudki o 6:30, a ja tak conajmniej do 8 bym pospała:-D

własnie sie ogarnełam porzadnie, bo wszystko wskazuje na to, ze dzis w koncu moja fasoline zobacze:biggrin2: mój małż obiecał, ze wróci wczesniej i mam nadzieje, ze dotrzyma słowa... i w koncu odwiedze ginke:tak:
Jakos sie stresuje okropnie:zawstydzona/y:W ogole nie cierpie tego 1 USG dopochwowego... fle:baffled: ale jakos przezyje... :tak:

Miłęgo dnia!
 
Cześć mamuśki :cool2:!!!
Ja mam termin na 13 stycznia :-), i już się doczekać zimy nie mogę ...
Mam już sześcioletniego synka, któremu powiedziliśmy, że będzie miał rodzeństwo ale dopiero po świętach to teraz nic innego nie robi tylko zagląda w kalendarz i pyta czy to długo jeszcze do świąt :-p
aaaa i najważniejsze nasz groszek ma całe 5mm wielkolud co??
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło !!!!!!
 
HEJKA:-)
A ja wiem juz na bank że do ginekologa ide we wtorek na 17 :tak:kurcze ja także nie lubie tych badań takich gdzie lekarz grzebia i te usg dopochwowe:baffled:no cóz ale trzeba;-)ja bede wtedy już kończyć 6 tydzień co może zopacze fajnie fasolke:-)
 
Witam Styczniówki 2010

życzę jak najlżejszej i szczęśliwej ciąży
pozdrawiam Stycznióweczka 2009 :)
 
Witam Was stycznioweczki:-)

Gratuluje Wam serdecznie:tak::-)Zycze spokojnych 9 miesiecy;-)Oby wszystko przebiegalo jak najlepiej;-)
Ja tez jestem mamusia ale ze stycznia 2007:tak:;-)Urodzilam cudnego synka Olivierka;-):tak:Ale ten czas leci...;-)
Pozdrawiam
 
Hejka!
Czy też mogę się dołączyć?
Według mojego gina termin mam na 02.01.2010 :)
Mam już synka który lada dzień skończy 2 latka :D
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :D
 
reklama
Hejka!
Czy też mogę się dołączyć?
Według mojego gina termin mam na 02.01.2010 :)
Mam już synka który lada dzień skończy 2 latka :D
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki :D


witaj:-)pewnie ze możesz się dołączyc:-)


Wiecie co kobitki normalnie jak długo siedze boli mnie kregosłup ja tak nie miałam z Dominikiem i wogóle przed ciążą a teraz usioedzieć nie można w jednej pozycji:baffled:
 
Do góry