reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No ja też mam problemy z siedzeniem a do tego muszę siedzieć prawie 8 godzin w pracy pry komputerze, ale jakoś dam radę. Częste przerwy i byle do przodu;-)
 
reklama
Ja po wizycie...

Pecherzyk ma 12mm i jest wszystko ok:-):-):-):-):-)

wg. USG wychodzi termin porodu 13 styczen i teraz mamy 6 tydzien;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja po wizycie...

Pecherzyk ma 12mm i jest wszystko ok:-):-):-):-):-)
Narazie tyle widac:
fp715j.jpg

wg. USG wychodzi termin porodu 13 styczen i teraz mamy 6 tydzien;-)


widać super fasolinke:-)a według twoich obliczeń na kiedy masz termin bo ja chce zobaczyc na ile jest różnica wdług usg a według naszych obliczeń czyli od @;-)
 
:-)Jejku już widac pierwsza fasolinke jak slicznie
mnie tez cos dzis na pecherz cisnie pakudnie budze sie o 23.44 co noc heheh:szok: poza tym wszystko dobrze buziaki dostałam zaproszenie do styczniowek ale cos nie moge zaakceptowac nie wiem dlaczego:confused:
 
witam wszystkie styczniówki :)) nawet nie zauważyłam że jest już was tyle :)) pozdrawiam i życze przyjemnego znoszenia ciąży
Listopadówka 2009 :))
 
Asiowo jakie fantastyczne zdjecie,ciesze sie ze wszystko w porzadku:-)

Gosia k23 ja mam tak samo strasznie duzo energi w sobie ostatnio(jak nigdy :-D
oby mi tak na dłuzej zostało

Witam wszystkie nowe styczniówki!
 
Hej Dziewczynki właśniewróciłam od gina, powiedziałam mu o bolach brzucha dał mi miesiec zwolnienie przypisał luteinke dalej nospe witaminy, praktyczenie zero wysiłku fizycznego i leżenie plackiem, a ja bedzie dalej nie bolało albo wystapi krwawienie to do szptala:-(
 
reklama
no ja mam też taką nadzieje ze już mi tak zostanie hehe bo w pierwszej ciąży tylko bym spała ;-)
dziewczyny a jak tam wasze apetyty :confused::confused::confused:
ja narazie gustuje w róznych serach serkach itd ;-)

Pysia będzie dobrze ja w pierwszej ciąży też luteinę miałam i ból przeszedł:tak: odpoczywaj sobie w domku i się nie denerwuj :tak:

Dzieki Gosiu za pocieszeni ale mnie ten lekarz przestraszył tym wszystkim,:baffled:
Jesli chodz o apetyt to mam wilczy a jak widze cos slodkiego to za chwile tego juz nie ma:zawstydzona/y::happy2:
 
Do góry