reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ANIA przed wstaniem z łóżka sucharek lub krakers i po 15 minutach wstac lub herbatka imbirowa itp.;-)
 
reklama
Wiecie co właśnie z M sobie rozmawialiśmy i podobnoż wybieramy sie do ginekologa 18 w ten poniedziałek na pewno fasolke da sie już zobaczyc :tak:
 
Witajcie!
Też będę styczniową mamą. Według moich wyliczeni moje maleństwo przyjdzie na świat około 15 stycznia, ale lekarz pewnie to zweryfikuje. :-)

mamy podobny termin :) wg kaalulatorów wychodzi termin 13,14 lub 15 styczen

To moze ja tez poczekam jeszcze tydzien, ale wiecie co... ja mam ciagle przypuszczenia, ze juz miesiac temu byłam w ciazy i miałam @:zawstydzona/y: Potem sie okaze, ze becikowego nie dostane, bo za pozno poszłam do gina:-pNo i naprawde nie wiem czy pojsc juz jutro czy poczekac ten tydzien jeszcze...

a jak to jest z tym becikowym , zeby go dostac trzeba isc do lekarza z kasy chrych czy mozna do prywaciarza i kiedy trzeba isc., nie orinentowalam sie w tym temacie jeszcze..


a tak w ogole to witam
mam na imie Ewa, o dzidzie staralismy sie 10 miesięcy
w niedziele zrobiłam test , wyszly 2 kreseczkie , wielka radosc :)
niestety wieczorem zaczeło mnie bolec gardło i mięsnie
w poniedziałek wizytya u lekarza , dostalam L-4 i mialam sie kurowac domowymi sposaby, niestety stan zdrowia mi sie pogroszył , miałam gorączke we wtorek prawie 39 stopni, byłam wczoraj ponownie u lekarza, okazalo sie ze mam angine ropną i musze brac antybioyk, amipicylina podobno nie szkodzi
juz czuje sie troszke lepiej , jestem słaba i martwie sie o malenstwo w brzuszku jak to wszystko wytrzymuje :(
do ginekologa ide 19 maja
miło mi was poznac styczniówki 2010 wszystkim wam gratuluje i zycze zdrowia , udanych 9 miesiecy !
 
ELFA witaj obyś nam szybko do zdrowia powróciła:tak:ja według mojego obliczenia mam na 14 stycznia no ale zobaczymy co ginekolog powie:tak:

A ja byłam ze synkiem na dworzu i teraz go wykąpałam ogólnie kąpie go o 19 no ale niestety robił mi się śpiący co by było później gorzej go wykąpać no i pozatym rozbudza mi się takim kąpaniem i bynajmiej pójdzie tak o 19 spać co wieczór spokojny:-);-)
 
Witam wszystkie mamunie:-)
Wczoraj sie nie odzwyałam poniewaz naprawiali mi kompa a pozniej to od razu poszłam spac bo jestem ciagle zmeczona i nie moge sie wyspac:dry:zreszta wstaje do pracy o 5 wiec co tu duzo gadac...
Widze ze wszystkie macie termin wizyty a ja jeszcze nie:zawstydzona/y:
Pozdrawiam;-)
 
KRUSZYNKA u mnie jeszcze na 100% nie wiadomo bo ja nie wiem jak tam z terminami u niego bo prywatnie będe chodzić no i zobacze w jaki dzień mama lub tata będzie w domu co zostawie synka u nich na tą chwile co musze podzwonić jutro i się dowiedzieć co i jak:tak:
 
Hej dziewczynki z tego co czytam jak jest u Was, to wnioskuje , ze u mnie bardzo podobnie tylko te bóle brzuszka mam wieksze, tzn miałabym gdybym nie brała Luteiny, juto ide do gina, z wynikami bety, bo ja niestety pierwszą ciąże poroniłam i teraz dmucham na zimne ( to chyba przewrazliwienie /: ).
Oczywiscie do ubikacji latam jak odrzutowiec, chociaz myslałam, ze częste siusianie mi tak szybko nie grozi ale .......:-D:-):-D

Elfa Kochana trzymam kciuki zeby wszystko było oki z maleństwem, lekarz wie co robi, nie zamartwiaj sie, Ktos mi kiedys powiedział, ze stres działa 100x gorzej na ciąze niż praca fizyczna, więc główka do góry mamusiu.:tak: i bądz dobrej myśli.
Wracaj szybciutko do zdrówka ;-)

SŁODKICH SNÓW STOKROTKI:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Hejka!
Mam mały problem. W zeszłym tyg. strasznie bolał mnie żołądek a w tym tyg. mam co drugi dzień biegunki - na szczęście delikatne, ale męczą. Najchetniej bym cały czas spała a tu trzeba do pracy chodzić. Chyba pójdę sobie na zwolnienie lekarskie na troche nie daje już rady.
 
reklama
Hejka!
Mam mały problem. W zeszłym tyg. strasznie bolał mnie żołądek a w tym tyg. mam co drugi dzień biegunki - na szczęście delikatne, ale męczą. Najchetniej bym cały czas spała a tu trzeba do pracy chodzić. Chyba pójdę sobie na zwolnienie lekarskie na troche nie daje już rady.

Hej wronek, biegunki to dokuczliwa sprawa, a z tym spaniem mam to samo wracam z pracy i conajmnie 1.5. godzinki codziennie śpię, gdyby mnie mąz nie budził to spałabym do rana chyba - makabra, ale jestem taka szczesliwa, ze chodze i usmiecham się do siebie.:-)
 
Do góry