reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzień dobry!!! :-) Mam nadzieję, że dzisiejsza pogoda będzie dla nas brzuchatek łaskawsza, wczoraj było u nas tak gorąco, że ledwo do domu doszłam.
Moja koleżanka stwierdziła, że wydaje jej się, że jestem w ciąży wieczność. A dla mnie to tak szybko mija i wierzyć się nie chce, że to już prawie połowa ;-) chyba już wiem, dlaczego wszystkie moje znajome po porodzie mówiły, że chcą jeszcze być w ciąży :-)
Dokladnie mi tez czes lecji jak oszalalay to juz prawie polowa a ja nie wiem kiedy to zlecialo a tak to jest jak ma sie juz dziecko praca , i kiedy tu sie ta ciaza nacieszyc przy pierwszej ciazy jakos wolniej i to szlo a teraz to ani sie obejze a niunia bedzei przy mnie i gdzie ten czas na radosc z ciazy bo jakos tego czasu brak . U nas pogoda codna wiec pewno znow bedzie grany basen bo inaczej to z moim skarbem mozna zwariowac , milego dnia i jak ´najmniej dolegliwosci.
 
reklama
cześć mamuśki :))
no mi też czas leci jak szalony.. i śmiesznie, bo co chwilę czekam na coś innego - najpierw na koniec I trymestru, teraz na wyraźne i mocne ruchy dzieciątka... co będzie następne? :-D

Ja siedzę w pracy i właśnie jem śniadanko.
Życzę wam baaardzo udanego dnia! :tak:
 
Witam z rana;-)
troche wkurzona, bo od wczoraj nie ma wody:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
nawet nikt laskawie nie uprzedzil o tym:wściekła/y:
w zlewie pelno naczyc do zmywania, gorac za oknem. moj G. nie poszedl do pracy, bo nie ma sie jak wykapac:wściekła/y:
wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

mimo wszysto zycze milego dnia:-)
 
cześć mamuśki :))
no mi też czas leci jak szalony.. i śmiesznie, bo co chwilę czekam na coś innego - najpierw na koniec I trymestru, teraz na wyraźne i mocne ruchy dzieciątka... co będzie następne? :-D

Ja siedzę w pracy i właśnie jem śniadanko.
Życzę wam baaardzo udanego dnia! :tak:

No właśnie to chyba dlatego tak ta ciąża leci: do pierwszego usg, do pierwszych ruchów, do połówkowego, do pierwszego kopnięcia, do poznania płci... i tak oto już połowa za nami :-)
 
Dzien dobry,kurcze nie umialam dzis spac...przewracalam sie z boku na bok,nie umialam sobie miejsca znalezc..W koncu wyczlapalam z lozka po 5-ej i czytalam gazety...Zapowiada sie kolejny upalny dzien...
Zycze wszystkim milego dnia.
 
witam serdecznie :-)
Karoli współczuje braku wody, moze to chwilowe - mam nadzieję. W nocy burzę mielismy coś przez sen kojarze i chyba dobrze na ogrodzie lekkie zmiany :-D M pospiesznie wrzucał w nocy do pokoju aby nie zamokło.
Nad ranem myślałam dziewczyny o naszych brzuszkach i tym jak musimy uważać i przypomniałam sobie jolę i zAgatkę - jak się czujecie?
Mnie zawsze rano wszystko ciągnie i boli, póki nie polecę do toalety to mam dziwne uczucie :-):-D
Fajny poranek, zaraz kawkę zaparzę.
 
Witajcie laseczki

Pisałyście o ginekologach facetach, mój M jest zazdrośnikiem ale jeśli chodzi o zdrowie maluszka jest w stanie to przełknąć, choć wiem że nie jest mu łatwo.
Jeśli chodziło o masaż, bo miałam problemy z kręgosłupem jakiś czas temu,to była karczemna awantura - bo nie będzie mnie jakiś f..... masował i argumenty, ze ja tam nie z przyjemności tylko z konieczności idę jakoś do niego nie przemawiały. Skończyło się wizytą u masażystki:baffled:

a to ci zazdrośnik:-D:-D:-D

Andzia 76 nie martw sie takim gadaniem, ale widze pewne podobienstwo, moja mama wszytsko wie najlepiej i ona bedzie o wszystkim decydowac, a jak sie jej ktos sprzeciwia to juz jest zle.
Ona cos postanowi i stara sie narzucac dzieciom swoją wole!To strasznie denerwujące, wiec jak sie sprzeciwam to ja tez sie robie czarną owca w rodzinie. Zwykle staje w obronie moj tata, ale ona wiecznie swoje mowi i nie dociera do niej zbyt wiele!

Wspolczuje wszytkim kobietom ktore musza pracowac, mają juz jedno dziecko i kolejne w drodze, nie wiem jak Wy to ogarniacie!Ja jestem na zwolnieniu, to moja pierwsza ciaza, a i tak na nic czlowiek czasu nie ma:)

.

witaj w klubie, jak czytałam, to miałam wrażenie ze piszesz o mojej mamie:-D:-D:-D

Odkąd siedze na l-4 to też jakoś na nic nie mam czasu:crazy: troche dziwne:crazy: jak pracowałam, to zdążylam wszystko zrobić i było ok. :tak:Chyba byłam bardziej zorganizowana niż teraz
A wogule, to w tej ciąży tak czas szybko leci, że ani się nie spostrzeżemy a będziemy rodzić;-)

Anioł z masy solnej wyszedł mi ... PIĘKNY :-D jutro wstawie zdjecie :-D jolu moge Ci pocztą wysłać .. jeśli chodzi o polską poczte to na pewno dojdzie w całości :laugh2: a teraz lecę spac,moze dziś mi się maleństwo poruszy ;-) codziennie sie kłade i na to czekam aż w końcu zasypiam ;-)buziaki styczniówy

A jak ty robisz te aniołki?
 
Dzieki dziewczynki za slowa wsparcia, leze plackiem i sie nie ruszam:-) A najdziwniejsze jest to ze brzuch boli a maluszek w srodku bryka jak nigdy, nawet moj maz juz dzis czul:-)
to fajnie może się cieszy że mama odpoczywa w domku ;-)


Dzień dobry!!! :-) Mam nadzieję, że dzisiejsza pogoda będzie dla nas brzuchatek łaskawsza, wczoraj było u nas tak gorąco, że ledwo do domu doszłam.
Moja koleżanka stwierdziła, że wydaje jej się, że jestem w ciąży wieczność. A dla mnie to tak szybko mija i wierzyć się nie chce, że to już prawie połowa ;-) chyba już wiem, dlaczego wszystkie moje znajome po porodzie mówiły, że chcą jeszcze być w ciąży :-)
u nas też był upał a w nocy burza wiec liczę że dzisiejszy dzień będzie przyjemniejszy :tak:

a co do ciąży to mi leci szybko ten czas w 1 ciąży mi się to wlekło ale teraz nie mam kiedy poleżeć pocieszyć się tak brzuszkiem jak w 1 ciąży ;-)

w nocy nie spałam mała chora miała gorączkę z rana też a syropu jak nie chciała na gorączkę tak nie chce i musze kupić dziś inny :dry::-(i jestem cała połamana bo spała z nami :sorry2:
 
Powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z tymi ruchami dziecka - czy powinnam juz coś odczuwać? Bo jak narazie to czuję tylko ból tak jakby na poziomie jajników :( Mam nadzieję, że to nic groźnego...
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny, jak to jest z tymi ruchami dziecka - czy powinnam juz coś odczuwać? Bo jak narazie to czuję tylko ból tak jakby na poziomie jajników :( Mam nadzieję, że to nic groźnego...

Spokojnie, bóle podbrzusza w ciąży to normalka - macica się rozciąga, więzadła też i to niestety czujemy jako ból. Ale jeśli ból Cię niepokoi to idź do lekarza, lepiej dmuchać na zimne.
A ruchy każda z nas czuje w innym tygodniu, niektóre w 17, inne dopiero po 20 :-) to zależy np. od siły dzidziolka,albo umiejscowienia łożyska :-)
 
Do góry