reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

golanda, dziękuję!!

andzia8700, ja mam nadzieję urodzić po nowym roku, 4 stycznia mam mieć planowe cc, jak nic wcześniej nie zacznie się dziać, oby nie zaczęło.
 
reklama
agbar77 wypożycz swoją teściową;-) jak ja ci zazdroszcze:-D



Ivi, moja dzidzia jeszcze nie buszuje.;-)śpi sobie grzecznie mój leniuszek:-)
Ale ponoć takie regularne ruchy powinno się czuć od 24 tc.
A wcześniej to może się pukać co jakiś czas:dry:


Nikki czekamy na fotki z usg:)

Moja dzidzia w ogole nie buszuje, tylko co 2dni bulgotki, ale zadnych wyraznych kopniaczków, a w sumie zaczyna sie 21tydzien.Moze jestem nie czuła jednak:(
 
Dzieki dziewczynki za slowa wsparcia, leze plackiem i sie nie ruszam:-) A najdziwniejsze jest to ze brzuch boli a maluszek w srodku bryka jak nigdy, nawet moj maz juz dzis czul:-)
 
jak ja Wam zazdroszcze tych ruchów! ;-) nawet nie potraficie sobie wyobrazić.
Anioł z masy solnej wyszedł mi ... PIĘKNY :-D jutro wstawie zdjecie :-D jolu moge Ci pocztą wysłać .. jeśli chodzi o polską poczte to na pewno dojdzie w całości :laugh2: a teraz lecę spac,moze dziś mi się maleństwo poruszy ;-) codziennie sie kłade i na to czekam aż w końcu zasypiam ;-)buziaki styczniówy
 
dzień doberek :-)
a mi właśnie fiknął buszmen jeden mały no :-D tylko szkoda, że raz poczuję i koniec leniwiec:tak:
w każdym razie żyjemy i wszystko ok tylko jesteśmy zapracowani troszkę pa pa
 
reklama
Dzień dobry!!! :-) Mam nadzieję, że dzisiejsza pogoda będzie dla nas brzuchatek łaskawsza, wczoraj było u nas tak gorąco, że ledwo do domu doszłam.
Moja koleżanka stwierdziła, że wydaje jej się, że jestem w ciąży wieczność. A dla mnie to tak szybko mija i wierzyć się nie chce, że to już prawie połowa ;-) chyba już wiem, dlaczego wszystkie moje znajome po porodzie mówiły, że chcą jeszcze być w ciąży :-)
 
Do góry