reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

No wlasnie on jeszcze tego nie stwierdzil, tylko podejzewa z mojego opisu, dal czas do srody jak bole beda sie nasilac to do szpitala na szczegolowe badania. A brzuch pobolewal mnie czesto wieczorami ale tlumaczylam to rozciaganiem macicy ale od wczoraj nie przestaje mnie praktycznie bolec i co jakis czas sie nasila:sorry2: Lekarz ma nadzieje i ja zreszta tez ze to przemeczenie tylko i ze bedzie ok, serduszko bije rowniutko wiec chcoc troche sie uspokoilam:tak:

Uwielbiam tych angielskich lekarzy - wszystko na czuja robią! Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.
 
reklama
O właśnie ja też brałam tę parkę: fenoterol + isoptin :crazy: i bardzo chciałabym tego uniknąć.
Jolu, to dobrze, że narazie tylko tak, odpoczywaj.... :-)
 
Hej
Właśnie wróciliśmy od znajomych z grilla, zmieniłam miejsce zalegania na leżak w ogródku- miła odmiana, obżarłam sie jak......
Karoli, nie jesteś sama, mój od trzech dni ma okres :baffled::rofl2:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-DMój też miewa i to ma cykle jakieś skrócone
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!

No i jedna baba mniej - gratuluje synka i cieszę się że wszystko ok:tak::tak::tak:. Ja według ostatniego usg tez mam termin na 01.01.2010.
Zobaczymy czy 25 znowu się nie zmieni:confused:

Witam wszystkie "ciężarówki". Mój wstępny termin porodu to 31.01.2010. Pozdrawiam
hej
uważam, że zwykłe usg jest wystarczająco dokładne aby stwierdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo..usg 3d i 4d są dodatkiem w tej chwili żeby dokładniej zobaczyć np.buźkę maluszka,obserwować go przez chwilkę jak on sobie radzi w brzuszku :)
ale jestem pewna że zwykłe usg jest wystarczające :)
Mój gin od usg mówi, że zwykłe jest dużo lepsze do diagnostyki, a 3d i 4d jest dużo lepsze dla uspokojenia rodziców:-D, dlatego wszystko bada na zwykłym, a na koniec wizyty przełącza nam na dokładne podglądanie;-)
Melduje że żywi wróciliśmy z urlopu. Nigdy więcej wakacji z dzieckiem. Kolejny urlop na który jedziemy dzieci spędzą u którejś z babć. Nic nie wypoczęłam ;-)
witam spowrotem, będzie miał kto regularnie codziennie nam forum otwierać:-D. A no i odpoczywaj po tym urlopie, hehe.
Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki
hej, hej


Pisałyście o ginekologach facetach, mój M jest zazdrośnikiem ale jeśli chodzi o zdrowie maluszka jest w stanie to przełknąć, choć wiem że nie jest mu łatwo.
Jeśli chodziło o masaż, bo miałam problemy z kręgosłupem jakiś czas temu,to była karczemna awantura - bo nie będzie mnie jakiś f..... masował i argumenty, ze ja tam nie z przyjemności tylko z konieczności idę jakoś do niego nie przemawiały. Skończyło się wizytą u masażystki:baffled:
 
Macy ja na wizyte w czwartek ide i juz nie moge sie doczekac ,zeby sprawdzic czy ok
wsio:tak:
Kopciuszku w ktorym tygodniu nasz lekarz robi polowkowe?nie pytalam go moze w czwartek mi powie


Napewno po 20 wiec pewnie teraz nie zrobi,ja mam isc 27 sierpnia i wtedy bede miala 21 tydz i 1 dzien,bede miala usg połowkowe tak przynajmniej mówil.Moja bratowa wtedy byla u niego w 20 tyg i tez jej zrobil.Robi sie takie usg miedzy 20-28 tyg tak bynajmniej on robi.
Nikki, czekamy na zdjęcia. Daj znać, czy mam Twojego chłopczyka dopisać do listy.:-)

A mnie dziewczyny szlag ogromny zaraz trafi. Mój syn zostawił długopis kulkowy bez nakrętki i usiadłam na niego. Tyłek nie ucierpiał, bo nawet nie zauważyłam, za to plama czarna na białych ciążowych rybaczkach jest.:-:)wściekła/y: I sprać tego cholerstwa nie można za nic. Dobrze, że już niedługo lato się kończy, to nie będzie mi żal.

A odplamiacza próbowałas?Kup Vanish i polej na plame,potem zapiesz.

hej kobitki



No to troche tych wod mialas:-):-) Biedni sasiedzi:-D



Witamy spowrotem:-)



Witam i gratuluje:-)



No to niezle co jedna to lepsze te sny macie:-D:-D Mi sie kiedys snilo ze dzidzia miala plaskostopie i ciemna karnacje a moja mama powiedziala ze teraz to nikt nie uwierzy ze to mojego T dziecko:-D:-D



Mysle ze doswiadczonemu lekarzowi wystarczy:tak: Kiedys nie bylo tych wynalazkow i bylo ok:-)



Nie wierze jakie masz akcje:no:



Gratulujemy i witamy:tak:



Gratuluje, tym bardziej ze marzyl wam sie synek. Ciekawe ktora z nas szybciej urodzi:-)



Jak jak kocham te aniolki, gdybym blizej mieszkala to bym cie poprosila o jednego;-)

No a ja dzis zwolnilam sie z pracy i pojechalam do lekarza bo mnie ten brzuch niepokoil i dostalam zwolnienie do konca tygodnia a jak mi do srody nie przejdzie to do szpitala:-( Lekarz sie obawia ze to przedwczesne skurcze:-( Mam odpoczywac przez kilka najblizszych dni wiec bede pewnie czesciej z wami;-)

Lez i wypoczywaj jak najwiecej;-)i staraj sie nie martwic bo dzidziolek tez to czuje.
 
Andzia 76 nie martw sie takim gadaniem, ale widze pewne podobienstwo, moja mama wszytsko wie najlepiej i ona bedzie o wszystkim decydowac, a jak sie jej ktos sprzeciwia to juz jest zle.
Ona cos postanowi i stara sie narzucac dzieciom swoją wole!To strasznie denerwujące, wiec jak sie sprzeciwam to ja tez sie robie czarną owca w rodzinie. Zwykle staje w obronie moj tata, ale ona wiecznie swoje mowi i nie dociera do niej zbyt wiele!


Niki moje gratulacje!!!!!!!!


Ale juz tego nastukalyscie od rana!

Wspolczuje wszytkim kobietom ktore musza pracowac, mają juz jedno dziecko i kolejne w drodze, nie wiem jak Wy to ogarniacie!Ja jestem na zwolnieniu, to moja pierwsza ciaza, a i tak na nic czlowiek czasu nie ma:)

Witam nowe styczniowki! Termin na 31 stycznia to ladna data:) Znam kogos wspanialego kto sie urodzil tego dnia, to oczywiscie moj mąz:)
hihi

Co do lekarza ginekologa to ja niestety nie pomoge bo nie mam porownania, chodzilam do jakies 5 gin. zawsze byly to kobiety:) Jakos nie moglabym sie przemuc isc do faceta, jakos to krepujace, zwlaszcza ze wydaje mi sie ze jak facet idzie na ginekologie to musi byc zboczony, wiem ze to glupie myslenie, ale jakos nie wydaje mi sie ze to kwestia"powolania" do ogladania co kobiety mają w srodku. Po prostu wydaje mi sie to niesmaczne, z reszta jak zagladają tam kobiety to tez nic fajnego, ale wole to niz facetów.
Wiem ze wszystko jest dla naszego dobra, a teraz dla dobra takze malenstwa, ale jak mam wybor to zawsze ide do babki.

A usg polowkowe to najlepiej robic miedzy 18-22 tyg, wg mojej gin.

Ja dostalam od swojej gin. skierowanie na usg za 10 dni w celu dokladengo oberzenia szyjnki, po ostatnich skurczach, oj to pewnie bedzie dopochwowe:(ble

Morka swietny sen, ale sie usmialam!

A co do usg 3/4d to slyszalam ze najlepiej je robic do 28 tyg, bo potem juz dzidzia jest troche za duza.
 
Ostatnia edycja:
Witam, jestem już po usg połówkowym, z pół godziny oglądałam malucha, lekarka wszystko objaśniała, na szczęście wszystko super, prawidłowo, termin wg usg na 1.01.2010, czyli maluch ciut większy niż z OM. Dostałam masę fotek, wkleję na wątek wieczorem. Poza tym nie wiem, czy pimiętacie, ale moja ginka na NFZ obstawiała dziewczynkę, byłam trochę rozczarowana, bo wolałabym chłopca, a tu dziś pokazał się dzwoneczek, będzie drugi synuś, jesteśmy przeszczęśliwi!!!
Gratulacje synka, zobaczymy jak to bedzie z tymi terminami, wszystko sie wyjasni w dniu rozwiązania:tak::tak:ja mam 27 grudzien a miał być 1 stycznia
 
To wspaniale! Pisałaś kiedyś, że małe dziewczynki działają Tobie na nerwy, może dlatego Twój syn postanowił się ujawnić! I suwaczek niebieski... Wspaniale. Potem się dopisz do "obstawiamy chłopiec czy dziewczynka" to Cię oficjalnie na listę wpakuję.;-):-)

A tego patrzenia zazdroszczę... Ja miałam usg w piątek, a już tęsknię za tym widokiem. A muszę jeszcze pięć tygodni czekać.

To prawda, jakoś nie leżą mi małe dziewczynki, może jestem stworzona do wychowywania chłopców i tak ma być.:tak::tak:

Nikki gratulacje :tak::-)

to ale nam chłopców na styczeń przybędzie :-D

Dziękuję, Gosiu!!
nikki gratuluje synalka ;-)

Dziękuję, Paula3!!!

Nikki - gratulacje! :-) Kolejny synek na styczeń a datę masz boską :-D
Odwrócilo się od poprzedniego USG, nie mam nic przeciwko aby i u mnie się zmieniło - choć już do chłopca się przyzwyczaiłam :-)

Dziękuję, Kaja, poprzednie usg było na gorszym sprzęcie na nfz, ginka też nie specjalistka od usg... A teraz byłam u lekarki, która specjalizuje się w usg płodu, ma też specjalizację z pediatrii.

Nikki gratuluje drugiego Synka i tak cichutku troszkę zazdroszczę ;-):-)
Martadu witaj :-)

Dzięki, Kacha!!

suuper gratuluje synka:-):-):-) no prosze jednak te wczesne usg są mylne co może u mnie dzwoneczek to wargi sromowe:-D:rofl2:



Dziewczynki mam pytanko do was ;-)od jakiego tc jest najlepiej robić badanie połówkowe czy w 19 tc także można:confused::zawstydzona/y:bo mojemu M pasuje bardzo jechać w czwartek ten no a ja będe koniec 19 tc a początek 20 tc:sorry2:no ale niewiadomo jak usg jeszcze pokarze i może okazać się 19 tc i powiedzcie czy mogłabym iść w takim tc:confused:

Patrysiu, może i u Ciebie dzwoneczek się pokaże! A w 19 tc już można połówkowe robić.

Gratuluje, tym bardziej ze marzyl wam sie synek. Ciekawe ktora z nas szybciej urodzi:-)

No a ja dzis zwolnilam sie z pracy i pojechalam do lekarza bo mnie ten brzuch niepokoil i dostalam zwolnienie do konca tygodnia a jak mi do srody nie przejdzie to do szpitala:-( Lekarz sie obawia ze to przedwczesne skurcze:-( Mam odpoczywac przez kilka najblizszych dni wiec bede pewnie czesciej z wami;-)

Dziękuję, Jolu!!
Odpoczywaj, jak lekarz zalecił i dbaj o siebie, obyś nie musiała w szpitalu leżeć....

Właśnie po Twoim wpisie. I guzik. :crazy: Chyba tylko korektor mi zostaje.

Plamy z tych trwałych atramentów raczej się nie spierają... Korektor może podziałać, jeśli to zwykły atrament, warto spróbować...:tak:
 
reklama
Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki

Witamy, witamy , widze ze nasze grono sie powieksza:)Super!
 
Do góry