reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

:-DAnulka!!! ja też jestem koziorożcem ale dzidzia wychodzi mi wodnik chyba że się troszkę pospieszy:tak: to się lepiej dogadamy :)

ja wiem że mamy humory, ale jestem ostatnio wyjątkowo grzeczna i się go nie czepiam a on po prostu wczoraj siedzial chyba głodny ale nic nie chciało mu się zrobić i nic z lodówki mu nie pasowało więc dałam sobie spokój:confused:

a teraz napisał mi smsa chyba już nie pamięta że był dla mnie niemiły z nową propozycją imion: Klemens albo Klementyna:shocked2: no masakra mam nadzieję, że żartuje:confused::shocked2::szok:

o super:-) no mi tez wodnik wychodzi ale tak dlugo blizniaki raczej nie siedza wiec licze na koziorozce:-)
bo z facetami to tak jest, oni bardziej od nas teraz wymyslaja..czasem mi sie wydaje ze moj M jest bardziej w ciazy niz ja..spi w dzien, zachcianki ma ze o 23 potrafi jechac od sklepu po arbuza:-Dhehe
No z tymi imionami to Twoj troche przesadzil!!!:-D

A ja nareszcie odkrylam zbawienny wplyw kawy. Nigdy na bol glowy czy zle samopoczucie nie czulam zeby mi pomagala..zawsze sie faszerowalam jakimis tabletkami przeciwbolowymi.A wczoraj np zaczela mnie bolec glowa rano wypilam kawe i super sie czulam caly dzien, dzisiaj to samo:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorciaa, ja też jestem Koziorożcem i dzidzia tez mi Koziorożec wychodzi :-) Chłop panna i to jest najlepszy znak faceta! Mój tato tez panna i wiedziałam zawsze że chłopy panny są super :-D
 
a propo badań jak często macie robione podstawowe badania?? ja miałam na początku i lekarz stwierdził że wyniki były dobre więc w połowie ciąży zrobimy następne..
Ja pierwsze badania robiłam w 9 tyg ciąży, potem w 14 a teraz w 18, także średnio co 4 tygodnie mam robione, tyle, że te dokłane na choroby zakaźne, odczyn Coombsa miałam tylko w tym 9 tc, a teraz tylko mocz, morfologia, kreatynina, białko, glukoza.
 
:-DAnulka!!! ja też jestem koziorożcem ale dzidzia wychodzi mi wodnik chyba że się troszkę pospieszy:tak: to się lepiej dogadamy :)

ja wiem że mamy humory, ale jestem ostatnio wyjątkowo grzeczna i się go nie czepiam a on po prostu wczoraj siedzial chyba głodny ale nic nie chciało mu się zrobić i nic z lodówki mu nie pasowało więc dałam sobie spokój:confused:

Nie martw sie, widocznie mial zly dzien, kazdy czasem tak ma, mysle ze my kobiety tez, na pewno sie nie zastanowil nad tym co mowil tylko tak chlapnąąl bezsensu zeby odreagowac.Nie mozna sobie brac do serca takich rzeczy.Glówka do góry!Z reszta sama widzisz ze juz zapomnial ze byl niemily:confused:

a jesli chodzi o znaki, to nie mam pojecia jakie sa koziorozce, ale wodniki to dobrzy ludzie ale baaaardzo specyficzni, tacy oryginalni, zeby nie powiedziec dziwni:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dorciaa, ja też jestem Koziorożcem i dzidzia tez mi Koziorożec wychodzi :-) Chłop panna i to jest najlepszy znak faceta! Mój tato tez panna i wiedziałam zawsze że chłopy panny są super :-D
Ja mam synka pannę!!
A wodnika siostrę i jest całkiem normalna, zupełnie nie oryginalna ani dziwna.

Jestem nareszcie w 5 okienku suwaczka, także oficjalnie rozpoczynam 5 miesiąc!
 
Cześć Kobietki Kochane:-)!!!

Dopiero teraz do was zaglądam bo u nas od rana była burza i pozwoliliśmy sobie pospać. Mąż ma drugą zmianę i już go wyprawiłam do pracy.

Od rana strasznie chce mi się pić a najgorsze to to że niczym nie mogę się napić. Już sobie nawet dobrą angielską herbatkę zaparzyłam i studzę może ona mi pomoże.

Niby pochmurno dzisiaj i tylko 23 st. na termometrze ale nie ma czym oddychać. Strasznie.
 
Mam pytanko czy któras ze styczniówek jest moze z okolic Warszawa-Bemowo?

zAgatka 3maj sie!I ciesz sie ze tym ze Twoj mezczyzna tak o Ciebie dba:)
To wazne i budujące!

Ja mam synka pannę!!
A wodnika siostrę i jest całkiem normalna, zupełnie nie oryginalna ani dziwna.

Pewnie bo nie ma reguły na nic:)
Ja tylko pisalam o swoich doswiadczeniach , a polowa ludzi z mojego otoczenia to wodniki:):-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas kobiety w ciąży są przyjmowane bez kolejki

U nas nie, ostatnio zdyszany 40 latek podbiegł i ustawił się przedemną tłumacząc że miał zajętą kolejkę a był w aptece, ja na to że jestem w ciąży i należy mi się bez kolejki, udał że nie słyszy.
Za to w sklepie kolejka ze 20 osób, stoję sobie grzecznie bo kupę emerytów więc zaraz by się krzyk podniósł, a dwie Panie w średnim wieku mówią do ekspedientki: proszę policzyć teraz tą Pania, chyba wszyscy widzą żę jest w ciąży.
Cisza jak makiem zasiał nikt nie próbował protestować. Niespodzianki się zdarzają.:-):-):-)
 
Ja mam synka pannę!!
A wodnika siostrę i jest całkiem normalna, zupełnie nie oryginalna ani dziwna.

Pewnie bo nie ma reguły na nic:)
Ja tylko pisalam o swoich doswiadczeniach , a polowa ludzi z mojego otoczenia to wodniki:):-)
Te horoskopy i wkładanie ludzi spod jednego znaku zodiaku do tego samego worka to straszna bzdura, ogólnie prawie wcale się nie sprawdza....
 
reklama
Od rana strasznie chce mi się pić a najgorsze to to że niczym nie mogę się napić. Już sobie nawet dobrą angielską herbatkę zaparzyłam i studzę może ona mi pomoże.
a ja tak jak nie lubialm wczesniej napojow gazowanych to teraz tak mi sie chce pepsi jakiejs zimnej jak jest goraco albo innych takich, ale staram sie ograniczac bo zdaje sobie sprawe ze to nie jest zbyt zdrowe:baffled:woda mi nie smakuje ostatnio ale dodaje cytryne i jakos wchodzi:-)
Te horoskopy i wkładanie ludzi spod jednego znaku zodiaku do tego samego worka to straszna bzdura, ogólnie prawie wcale się nie sprawdza....
no w sumie tak,kazdy jest inny i wiele zalezy od charakteru ale cos w tych horoskopach jest zauwazylam;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry