reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Cześć dziewczyny

A ja dzisiaj miałam zamiar iść zrobić wyniki,bo 13-go mam wizyte, a nie lubie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. I nawet wstałam rano, ale przypomniałam sobie, że nie kupiłam pojemniczka na siusiu:angry: skleroza zaawansowana;-) Trudno, pójde jutro:-D
tez mialam isc dzisiaj na badanie krwi i oczywiscie zapomnialam o pojemniczku, no i jak zwykle wszystko na ostatnia chwile zostawiłam bo w śr wizyta..:wściekła/y:
 
reklama
Tutaj nie wiem dlaczego niogdy nie kazano mi przyjsc na tczo tak samo mialam w pierwszej ciazy i wszystko bylo ok wiec sie nie martwie a wygoda dla mnie jak nie wiem co.
Ja też zawsze robię na czczo, bo jak zrobić wynik cukier na czczo, jak się nie jest na czczo, a mocz też ma być pierwszy poranny, pojemniczki też dają w laboratorium, tylko trzeba w domu nasiusiać. No i nigdy nie stałam w kolejce, może tylko tak, że w pobieralni była już osoba i musiałam minutę poczekać.
 
a propo badań jak często macie robione podstawowe badania?? ja miałam na początku i lekarz stwierdził że wyniki były dobre więc w połowie ciąży zrobimy następne..
 
U nas kobiety w ciąży są przyjmowane bez kolejki
Dokladnie tak:tak:

A mi sie wydaje, ze sie na mnie spodnie zaczynaja robic za ciasne w pasie:szok:
Cos jakos dzis mam mniej miejsca niz zwykle. Jest jeszcze szansa, ze to brzuch po arbuzie:-D
Ja juz koncze moja wakacyjna przygode z arbuzem. Czuje sie nim przejedzona.
Musze poszukac jakiegos nowego owoca:tak:
 
to ja tak mam w ciągu dnia :sorry2:ale rano nadrabiam ;-)


ja to cały czas moge jeść i teraz np.jem chipsy serowe:-D:-p


Dokładnie- tak jest chyba wszędzie.


wyniki oczywiście na czczo no a z tymi kolejkami niestety ja zawsze czekałam:sorry2:

KASKAG u mnie podobnie tzn.co 2 miesiące robie no cyba że wyniki są złe ale jak są "książkowe"to nie;-)i teraz 24 sierpnia ide na wizyte i będe miała zapisane badania dopiero 2:tak:
 
a propo badań jak często macie robione podstawowe badania?? ja miałam na początku i lekarz stwierdził że wyniki były dobre więc w połowie ciąży zrobimy następne..

co do wyników, to ja już sama zgłupiałam.
Bo raz miałam robione na początku ciąży to były idealne, ale już drugie po paru dniach, jak robiono mi w czasie pobytu w szpitalu to już były gorsze (spadała hemoglobina) A moja ginka nadal twierdziła, że nie ma po co robić badań, pomimo, że ja czułam się źle. A gdy wkońcu poszłam do innego lekarza, to stwierdził, że obowiązkowo powinnam regularnie robić badania (co miesiąc) no i witaminki i jeść dużo produktów z żelazem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do wyników, to ja już sama zgłupiałam.
Bo raz miałam robione na początku ciąży to były idealne, ale już drugie po paru dniach, jak robiono mi w czasie pobytu w szpitalu to już były gorsze. A moja ginka nadal twierdziła, że nie ma po co robić badań, pomimo, że ja czułam się źle. A gdy wkońcu poszłam do innego lekarza, to stwierdził, że obowiązkowo powinnam regularnie robić badania (co miesiąc).

Cześć ciężaróweczki :-)

Właśnie mnie zaniepokoiłyście z tymi badaniami. Ja też miałam robione na początku ciąży i były znakomite i moja gin nie wspominala nawet słowem o robieniu badań następnych. Hym to ciekawe będę musiała sie sama dopytać.


 
Do góry