reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja w ogóle z ludźmi nie dyskutuję, tylko podchodzę pod drzwi laboratorium i mówię tym pielęgniarkom, że jestem w ciąży i wchodzę, w sklepie to samo, podchodzę do kasy i mówię-proszę mnie obsłużyć, bo jestem w ciąży.

U nas nie, ostatnio zdyszany 40 latek podbiegł i ustawił się przedemną tłumacząc że miał zajętą kolejkę a był w aptece, ja na to że jestem w ciąży i należy mi się bez kolejki, udał że nie słyszy.
Za to w sklepie kolejka ze 20 osób, stoję sobie grzecznie bo kupę emerytów więc zaraz by się krzyk podniósł, a dwie Panie w średnim wieku mówią do ekspedientki: proszę policzyć teraz tą Pania, chyba wszyscy widzą żę jest w ciąży.
Cisza jak makiem zasiał nikt nie próbował protestować. Niespodzianki się zdarzają.:-):-):-)
 
reklama
dopiero wrocilam do domku po maratonie po miescie ....
ale sie okazuje ze becikowego dostane 3000zł:-):-):-)tzn tak jak za synka...łapie sie z dochodami na te całe 3000zł chociaz z tej strony jakas pomoc:wściekła/y::wściekła/y:bo skad indziej nie ma co liczyc...pozdrawiam mykam troszke odpocząć
a jak u was pogoda bo zapowiadali nieciekawą pogode a u na s w bydgoszczy to lekko pokropiło i jest ok 24 stopnie:-)
 
Dorciaa, ja też jestem Koziorożcem i dzidzia tez mi Koziorożec wychodzi Chłop panna i to jest najlepszy znak faceta! Mój tato tez panna i wiedziałam zawsze że chłopy panny są super

A mój M bliźniak i tato bliźniak i szwagier i teściu hehe jedynie z teściem dogaduję się super z nim to nawet o jajeczkowaniu mogłam pogadać masakra:-D

Ja w ogóle z ludźmi nie dyskutuję, tylko podchodzę pod drzwi laboratorium i mówię tym pielęgniarkom, że jestem w ciąży i wchodzę, w sklepie to samo, podchodzę do kasy i mówię-proszę mnie obsłużyć, bo jestem w ciąży.
:shocked2:to ja Ci kochana zazdroszczę odwagi a może i to nie odwaga tylko wiesz co się nam należy i konsekwentnie się tego trzymasz ja tak kurcze nie umiem :zawstydzona/y: ale może później się w sobie zbiorę i dla dzidzi zawalczę o swoje:-D
 
Ja w ogóle z ludźmi nie dyskutuję, tylko podchodzę pod drzwi laboratorium i mówię tym pielęgniarkom, że jestem w ciąży i wchodzę, w sklepie to samo, podchodzę do kasy i mówię-proszę mnie obsłużyć, bo jestem w ciąży.


kochana to ja ci gratuluje odwagi:tak:my z M także wchodziliśmy w kolejki ale co za tym idzie z byka spojrzenie i gadanie no ja już zakupy mam wystawione i bla bla bla ... co szkoda gadki:sorry2:wolimy już w miare poszukać mniejszej kolejki i stać co tez ogólnie bywa że ja ide sobie usiąść a M w kolejce czeka:sorry2:bo raz to spotkała nie miła sytuacja ja w 9 miesiącu ciaży co stoje w kolejce i już nie mogłam a nie mogliśmy byc pierwsi bo 3 kobitki także w ciaży stały co musiałam usiąść no i czekam ale krzyż i tak bolał bo swoje zrobiły zakupy a te ławki to nie to co kanapa:-pno i M patrzy i wpuścił jedną w ciąży bo tez była tak hmm 8-9 miesiąc i stała z styłu babka mówi co za facet nie wpuści kobiete w ciąży(niezwracając uwagi że co przed chwilą wpuścił jedną babke)a M się wkurzył i powiedział że przepuścił już jedną i 2 stoją jeszcze przed nim a moja żona także czeka na mnie co jest w 9 miesiącu:zawstydzona/y:wszystkie się spojrzały i jak zobaczyły że czekam z wielkim brzuchem to się ani jedna nie odezwała i cisza zrobiła:zawstydzona/y:dlatego juz nie chcemy takich scen co wolimy się nie pchać pomimo że i tak gadają swoje:sorry2:


dopiero wrocilam do domku po maratonie po miescie ....
ale sie okazuje ze becikowego dostane 3000zł:-):-):-)tzn tak jak za synka...łapie sie z dochodami na te całe 3000zł chociaz z tej strony jakas pomoc:wściekła/y::wściekła/y:bo skad indziej nie ma co liczyc...pozdrawiam mykam troszke odpocząć
a jak u was pogoda bo zapowiadali nieciekawą pogode a u na s w bydgoszczy to lekko pokropiło i jest ok 24 stopnie:-)


:szok::szok::szok:skąd tyle kasy ja byłam happy jak my dostaliśmy 1000 zł.i jeszcze udało się dostać drugie 1000zł(mój M troszku pokombinował i się udało)co kurka ja tez chce aż tyle ale nigdzie nie słyszałam że aż tyle się dostaje:szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja juz po drzemce chociaz Nicol jeszcze spi jak zasnela o 11,30 tak spij do tej pory , ide usmazyc sobie frytki jakos mi ochota przyszla wiec do zobaczenia pozniej.
 
Jeżeli będzie chłopiec to nie chciałabym koziorożca, wszyscy faceci których znam z pod tego znaku ( ok 5) są nieodpowiedzialni, za to kobiety są ok. Wodników nie znam, mam nadzieję że nie oryginały bo już jednego mam w domu tyle że z pod barana ( kiedyś napiszę na wątku o starszych dzieciach co to za oryginał)
Ja jestem skorpionem, mój mąż panną, tworzymy udany związek od 19 lat, mimo ogromnych przeciwności losu.
Moja przyjaciółka jest panną, a jej mąż skorpionem i związek rozpadł się z wielkim hukiem, więc nie ma reguły.
W całej mojej najbliższej rodzinie najważniejsze daty typu urodzin, ślubu, mają cyfrę 9 i wygląda na to że moja fasolka jako pierwsza będzie bez 9 w dacie urodzin:-(

Nikki, ty to jesteś odważna, ja się za bardzo denerwuję i wolę takich sytuacji unikać,ale podziwiam.:tak:
 
Ostatnia edycja:
anusia skąd aż tyle? :-)
a co do ustępowania w kolejce- ja się w ogóle odezwać nie umiem,więc się nie wykłócam z nikim i grzecznie czekam. najgorzej jest w sklepach typu real, carrefour..czasem nawet w biedronce jest po 10osób do jednej kasy :szok: wczoraj za to pierwszy raz z zimną krwią podsiadłam staruszkę w autobusie chociaż widziałam,że zmierza w tym samym kierunku co ja:-). Ale byłam już taka zmęczona, był upał, myślałam że padnę. Więc stwierdziłam,że to miejsce należy mi się tak samo jak dla tej pani więc kto pierwszy ten lepszy ;-) najgorsze są takie babsztyle,co Ci staną nad głową mimo,ze jest masa innych wolnych miejsc i zrobią minę typu "Powinna mi gówniara ustąpić". Teraz będę twarda i będę takim mówiła co o nich myślę :-)
 
Witam ,ja jestem dzisiaj tak zakrecona ,ze nie wiem juz co miałam napisac:szok:przeczytałam zaległosci.Miałam isc na badania ,ale oczywiscie nie kupiłam pojemniczka,z tego co czytam nie ja jedna:tak:pójde jutro.Co najlepsze sniło mi sie ze moja dzidzia ma jajka:tak:i ogólnie jakies bzdury mi sie snia jakies trupy i inne glupoty brrrrrrrrr
 
reklama
Ja dostane 4 tys. z PZU bo w pracy opłacam. Nie wiem tylko jak z mężem czy on też dostanie z tytułu narodzin dziecka. Jego PZU ja opłacam bo u mnie korzystniejsze wypłaty są.
 
Do góry