reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Asiowo trzymam kciuki za Agatkę:tak: Bidulka, współczuję strasznie. Może jednak ząbki. Daj znać kochana:)
Minnie u nas pielusie 4+ a ubranka 76 już dawno za małe:-( 80/86 zależy jaka numeracja. Bunia długaśna strasznie:tak:
Roxeen samych spełnionych marzeń życzę:tak::-)
Agniecha83 mam nadzieję że się szybciutko pogodzicie:tak:
 
reklama
morka, ja tez mam taką nadzieję, tylko co z tego że się pogodzimy teraz jak za chwilę temat powróci :( On ma pretensje do mnie o kilka rzeczy, ja także, teoretycznie są to tak błache sprawy, a zarazem jak się wszystko skumuluje to tak to wygląda. Aż nie chcę pisać o co mamy do siebie pretensje bo to wstyd, dorośli ludzie a zachowujemy się czasem jak dzieci.Ale dziękuje.....

A co do pampersów to my nadal 3, ale już powoli robią się maławe więc myślę że kolejna paczka to będą już 4. A możecie mi powiedzieć czy 4 są dużo większe od 3?
A ciuszki to my zazwyczaj 74
 
Mamy ostre zapalnie uszu:-( Antybiotyk i mnóstwo kropli no i nurofen... :-(w piatek za tydzien kontrola:-(
Serce mi sie kraja jak na nia patrze... taka wymęczona, blada:-(
Dobrze, że zasneła... :-(

dzieki dziewczyny!
 
Mamy ostre zapalnie uszu:-( Antybiotyk i mnóstwo kropli no i nurofen... :-(w piatek za tydzien kontrola:-(
Serce mi sie kraja jak na nia patrze... taka wymęczona, blada:-(
Dobrze, że zasneła... :-(

dzieki dziewczyny!

trzymamy kciuki żeby wszystko szybko przeszło, biedna Agatka :(, ucałuj ją od nas mocno
 
Asiowo - szybkiego powrotu do zdrowia dla Agatki ale najważniejsze , ze masz ją w domku przy sobie:) pewnie przed tobą kilka zarwanych nocek ale wszystko dobrze się skończy:tak:

Agniecha83
On ma pretensje do mnie o kilka rzeczy, ja także, teoretycznie są to tak błache sprawy, a zarazem jak się wszystko skumuluje to tak to wygląda. Aż nie chcę pisać o co mamy do siebie pretensje bo to wstyd, dorośli ludzie a zachowujemy się czasem jak dzieci.

jak piszesz , że to dziecinada to może trzeba schować ambicje, wyciągnąć rękę do zgody a jak emocje opadna to spokojnie sobie wszystko wyjaśnić i bedzie dobrze. Jak przyjechał po Ciebie do rodziców to już pierwszy ruch zrobił ale z reguły faceci nie umieją gadać więc z czynów trzeba czytać co chcą powiedzieć;-)
 
wiw - dobrze prawi, agniecha trzymaj się dzielnie
Asiowo - najważniejsze, że Agatka w domu, biedulka, mam nadzieję, że szybciutko wróci do zdrowia, jak antybiotyk to to jakiaś bakteria, więc nadal myślę, że to może być z basenu; maluchy szybko się regenrują więc wierzę, że za dzien, dwa Agatka będzie już po wszystkim.
 
Agniecha trzymaj się!!!
Asiowo- biedna Agatka.... dobrze, że jednak młoda była na tym dyżurze w szpitalu...ehhh....

Coś chyba w powietrzu wisi bo Wam pisałam że C podziębiony....- jakieś syropy musi pić...i w ogóle.....

Poza tym z innej beczki wczoraj nam sam usiadł -:szok::szok::szok:
Na bujaku....
przyciągnął głowę do klatki piersiowej, nóżki unosił do góry, rozbujał się tak na boki trochę i usiadł, a jak usiadł to się zdziwił i zaczął rozglądać i nie chciał dać się położyć...

A dziś wcinał kachę ryżową na tym jego preparacie mlekozastępczym- całą michę, aż mu się uszy trzęsły i szok bo zapił wodą , ale tylko 30 ml- ale zawsze to coś!!!!

A co do pieluch, mamy jeszcze paczkę 4-ek i musimy je zużyć, lepsze są 4+ ale wg mnie (tak jak Kaja pisze) niewielka różnica... Następną paczkę kupimy 5-tke - no trudno, że mniej sztuk i droższe ale po co go ma tam coś uciskać.... Widać i u nas dupcia Synka po mamusi :-D

Poza tym od kilku dni wciąż na kolację jemy pizzę, ciekawe jak ta moja dupcia będzie wyglądać do lata?:szok:
A wszystko przez Karoli - taki fajny przepis podała:-D

Dormark kobieto daj znać co u Ciebie bo my się martwimy a Ty pewnie wygrzewasz pod palmami!!!!!

Miłego wieczoru!!!
Miłego wieczoru..
 
Ostatnia edycja:
Agniecha83 - Trzymaj się Kobietko i dużo rozmawiajcie z M. Kiedyś usłyszałam (chyba Cejrowski to powiedział w programie "Po mojemu" ), że kłócić się wolno, a nawet trzeba, ale nie z kimś, ale o coś, i nie przy dzieciach, bo dzieci mają mieć przytulne gniazdo, a nie patrzyć jak to gniazdo się rozpada. Twój M. zrobił pierwszy krok i znaczy to, że mu zależy na rodzinie.

Asiowo - Agatka bidulka, ale dobrze, że jest już w domku

Ja chyba też przeproszę te Hugissy, a pampersy będą tylko na noc.
 
Helloł Mamuśki ;-)
Chciałam się zameldować, że żyję i mam się dobrze, ale kompletnie nie mam czasu na BB :-( Jak już się dorwę do kompa to siedzę non stop na stronach agencji nieruchomości, a jak nie ma mnie przy kompie to skaczę przy dzieciakach, albo oglądam kolejne domy :sorry2: Znalezienie fajnego domu z ogrodem w dobrej cenie wcale nie jest takie proste. Mieliśmy upatrzony dom, cały czas strasznie mi się podoba, ale landlord nie może się zdecydować czy go wynająć czy sprzedać. Więc raczej nawet jak się zdecyduje na wynajem to go nie weźmiemy, bo a nóż widelec za rok jednak stwierdzi, że będzie chciał go sprzedać, a my musielibyśmy się kolejny raz przeprowadzać, a mi się to kompletnie nie uśmiecha, bo chcę już coś na długie lata.

Asiowo
dużo zdrówka dla Agatki:tak: Trzymajcie się dzielnie :tak:
Kochane obiecuję, że jak tylko znajdę sobie dom i się podłączę do netu to w końcu wrócę do normalnego trybu na BB:tak:

Agniecha trzymam kciuki, żebyście się szybko pogodzili :tak:My sobie non stop coś wygarniamy, ale szybko nam przechodzi, po prostu oboje mamy dosyć ostre temperamenty:-p

Rudzielcu nasz Kochany, życzę Ci wszystkiego naj, naj, czego tylko sobie zapragniesz
:-)
I takie urodzinowe ciacho dla Ciebie ;-)
e6dd7bc00f3bae23eea170a2fb1aed28,35,1.jpg


Zaczęliśmy staranka o trzeciego malucha, ale w tym cyklu lipa była, bo w najlepszym okresie T. miał nocki i nie było czasu na przytulanki nocą :-( A w ciągu dnia nie ma szans, bo moje dzieci ani myślą o dziennym spaniu ;-) Jest jednak jeden plus tego, bo Oliś o 20 już śpi, a Jessi potrafi zasnąć o 18, muszę ją wybudzać ok. 22 na karmienie, po czym znowu zasypia i budzą się oboje o 7 :biggrin2:

Buziaki dla Was Wszystkich i dla naszych Styczniaczków :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
O KACHA WITAJ!!! Dobrze, że maluchy Ci się tak ze snem poukładały!!!!!! Trzymam kciuki za domek!!!!!!!!!
i za staranka również!!!!!!!!!!!!!!!! Często o Tobie myślę, dziś to chyba w myślach mi przeczytałaś!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry