reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Widzisz Klara ze snem w nocy jest pięknie (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć) za to w ciągu dnia Młoda mogłaby chociaż troszkę pospać, a Ona zasypia tylko jak jesteśmy na dłuższym spacerze:sorry: A, że jest bardzo ruchliwa to się non stop awanturuje:-p Wszystko Jej się szybko nudzi tylko nie rączki ;-) A rączki tatusia to już w ogóle są najfajniejsze ;-)Prawdziwa Córusia tatusia :-) Jak T. Ją trzyma to z rozdarciuszki robi się taka słodka dziewczyneczka, że aż miło :-) Gada jak najęta, ślina Jej cieknie jakby wściekliznę miała i śmieje się na cały regulator :-D Za to jak krzyczy to też robi to z wielkim oddaniem :-D Nie ma opcji, żeby Jej nie usłyszeć nawet jak jestem na dole w kuchni, a Ona na górze :-D
 
reklama
Asiowo dużo zdrówka dla Agatki, jutro BĘDZIE lepiej, zobaczysz!
Morka mój Jasio to chyba idzie jak Bunia w długość - ja też wyciągnęłam 80/86, nie chcę mu jajców kisić w takie ciepłoty
Kacha zazdraszczam starań i trzymam kciuki!

Dziś JAś kofany bylismy nad morzem co prawda zjeść nam nie dał ale i tak było fajnie:D
więcej grzechów nie pamiętam zasypiam:D
 
kacha dzis o tobie myslalam ze dawno cie nie bylo i ciekawe co u ciebie. Ciesze sie ze wszstko ok i tez dolaczam sie do trzymajacych kciukasy za dom i za starania :)
 
Kobitki nie dziękuję, żeby nie zapeszać ;-) A jakby mi się trafił kolejny synuś to już w ogóle byłabym w siódmym niebie ;-) Zdecydowanie chłopcy są łatwiejsi do wychowywania ;-):-)
 
cześć dziewczynki, u nas dzisiaj zapowiada się ładna pogoda, słoneczko juz ładnie świeci :)

kacha_wawa - ja też ostatnio o Tobie myślałam i zastanawiałam się jak tak Twoje dzieciaczki, super że nocki już przesypiają. No i udanych i przyjemnych :) staranek Wam życzę!!!

u nas dzisiaj nocka śliczna, Mati zasnął o 19 i wstał o 6. Teraz właśnie znowu zasnął. Ciekawe jaki dzisiaj będzie, chcę żeby już wrócił mój grzeczny synek
A z M rozmawiamy ale tylko oficjalnie, przede wszystkim jak coś o małego chodzi.
Życzę wszystkim miłego dzionka

ooooo, teraz się dopiero zorientowałam, że to ja dzisiaj pierwsza jestem, Wy wszystkie jeszcze śpicie? No nie!!!!!!!!!
 
Agniecha ja tu 6:00 byłam wiec wszystkie nie śpią ;-)....dzieci mi wstały 5:30 ja o 5:00 byłam wyspana i obudziłam sie jak mój do pracy wstał ale się położylam i zasnęło mi się i pospałam do tej 5:30

Kacha fajnie ze ci dzieci tak dobrze śpią tylko się cieszyć ;) powodzenia w starankach i w szukaniu domu tamten macie racje nie warto rezykować jak ktoś się tak wacha


Klara brawa dla C należą się mu :) moj narazie z płaskiego do połowy siadu się podnosi ;)

Asiowo zdrówka dla Agatki biedula !
 
Nie śpimy, tylko na allegro kaszki oglądamy. :) Ja może nie od 5, ale od przed 6 na nogach jestem. Ale zaraz zmykam pod prysznic i poprasować, póki młoda się zdrzemnęła, myślę, że mam niecałą godzinkę jeszcze. A to słoneczko, co dziś niespodziewanie się pojawiło, znacznie poprawia mi humor. :)
Chociaż jak poświeciło, to widać jakie brudne są okna i kurz w domu, no ale trudno, posprząta się pomału. :)


Witajcie kobitki!

Wczoraj już nie miałam siły pisać, jakoś przysypiałam nad kompem. Więc teraz napiszę, co pamiętam.

Roxeen, wszystkiego najlepszego!

Asiowo zdrówka dla małej!

kacha_wawa, też trzymam kciuki, byście szybko wymarzony domek znaleźli i za kolejnego dzieciaczka. :)

agniecha83, oby Wam się z M ułożyło wszystko. Każdemu zdarza się posprzeczać i to im bardziej bzdurna kłótnia tym gorzej, a w złości to się wygarnia co ślina na język przyniesie, ale grunt to się pogodzić w końcu.

Także życzę wszystkim miłego dnia!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Helloł Mamuśki ;-)
Chciałam się zameldować, że żyję i mam się dobrze, ale kompletnie nie mam czasu na BB :-( Jak już się dorwę do kompa to siedzę non stop na stronach agencji nieruchomości, a jak nie ma mnie przy kompie to skaczę przy dzieciakach, albo oglądam kolejne domy :sorry2: Znalezienie fajnego domu z ogrodem w dobrej cenie wcale nie jest takie proste. Mieliśmy upatrzony dom, cały czas strasznie mi się podoba, ale landlord nie może się zdecydować czy go wynająć czy sprzedać. Więc raczej nawet jak się zdecyduje na wynajem to go nie weźmiemy, bo a nóż widelec za rok jednak stwierdzi, że będzie chciał go sprzedać, a my musielibyśmy się kolejny raz przeprowadzać, a mi się to kompletnie nie uśmiecha, bo chcę już coś na długie lata.

Asiowo
dużo zdrówka dla Agatki:tak: Trzymajcie się dzielnie :tak:
Kochane obiecuję, że jak tylko znajdę sobie dom i się podłączę do netu to w końcu wrócę do normalnego trybu na BB:tak:




Zaczęliśmy staranka o trzeciego malucha, ale w tym cyklu lipa była, bo w najlepszym okresie T. miał nocki i nie było czasu na przytulanki nocą :-( A w ciągu dnia nie ma szans, bo moje dzieci ani myślą o dziennym spaniu ;-) Jest jednak jeden plus tego, bo Oliś o 20 już śpi, a Jessi potrafi zasnąć o 18, muszę ją wybudzać ok. 22 na karmienie, po czym znowu zasypia i budzą się oboje o 7 :biggrin2:

Buziaki dla Was Wszystkich i dla naszych Styczniaczków :biggrin2:
powodzenia w szukaniu domku iii w starankach:-)
Jak stoicie z pampersami? Michalek wlasnie wyrasta z 4+... Kupilam paczke 5 i sa na juz :szok::szok::szok: Przeciez on wazy dopiero jakies niecale 8 kg... Chyba ma dupcie po mamie :eek: Nie kapuje tej numeracji. Tak samo ubranka... body nosi na 80, pozostale srednio 74. A dwa tygodnie temu mierzony u lekarza mial 63cm :confused:
26 maja jak byliśmy na szczepieniu to synek ważył 7225 g nosi 4 i widze ze fajnie mu pasują co ze spokojem dokończe paczke a potem zobaczymy jak to będzie a co do ciuszków mój ma 64 cm a nosi ciuszki 68 a nawet na 9 miesięcy gdzie sa w sam raz tak więc tym nr to ja nie wierze;-)
Agatke uszka okropnie bolą, nie da sie ich nawet dotknąć:-(Płacze przy karmieniu i to nagle taki wrzask..., od wczoraj miałysmy jazdy, a ja dopiero dzis zajarzyłam, zeby dotknąć jej uszek:-(
P. pojechał z nia do szpitala niedawno, bo ja juz ryczałam jak na nią patrzyłam:-(Czekaja w kolejce na ordynatora.

Siedze jak na szpilkach, mam nadzieje, ze wrócą szybko do domu:-( i modle sie, zeby jej na oddziale nie zostawili:-( :-( :-(
biedulka tak myślałam ze to nie ząbki a zapalenie uszka:-(zdrówka i sił dla Agatki!

Agniecha trzymaj się!!!
Asiowo- biedna Agatka.... dobrze, że jednak młoda była na tym dyżurze w szpitalu...ehhh....

Coś chyba w powietrzu wisi bo Wam pisałam że C podziębiony....- jakieś syropy musi pić...i w ogóle.....

Poza tym z innej beczki wczoraj nam sam usiadł -:szok::szok::szok:
Na bujaku....
przyciągnął głowę do klatki piersiowej, nóżki unosił do góry, rozbujał się tak na boki trochę i usiadł, a jak usiadł to się zdziwił i zaczął rozglądać i nie chciał dać się położyć...

A dziś wcinał kachę ryżową na tym jego preparacie mlekozastępczym- całą michę, aż mu się uszy trzęsły i szok bo zapił wodą , ale tylko 30 ml- ale zawsze to coś!!!!

A co do pieluch, mamy jeszcze paczkę 4-ek i musimy je zużyć, lepsze są 4+ ale wg mnie (tak jak Kaja pisze) niewielka różnica... Następną paczkę kupimy 5-tke - no trudno, że mniej sztuk i droższe ale po co go ma tam coś uciskać.... Widać i u nas dupcia Synka po mamusi :-D

Poza tym od kilku dni wciąż na kolację jemy pizzę, ciekawe jak ta moja dupcia będzie wyglądać do lata?:szok:
A wszystko przez Karoli - taki fajny przepis podała:-D

Dormark kobieto daj znać co u Ciebie bo my się martwimy a Ty pewnie wygrzewasz pod palmami!!!!!

Miłego wieczoru!!!
Miłego wieczoru..
brawo!!!zdolniacha:-)
 
Witam słonecznie ;-)
kacha_wawa - powodzenia w spelnieniu marzeń i tych o domku i tych o kolejnym maleństwie! ;-)
Klara - gratulacje dla Cyprianka!:tak:
Nadarienne - mnie też niestety kurz na oknach przesłania piekne słonce ale myć mi się nie chce... :no:
 
reklama
Dzien dobry:-)
U nas wczoraj pogoda oszalala.Z temperatury ok 15-20 stopni i pochmurnosci zrobilo sie lato,upal,war i prawie 30 stopni.Spalilam se nos hihi a siedzialam jakies 20 minut na sloncu.Na caly weekend zapowiadaja podobne upaly...Juz teraz jest 18 stopni...
Tak wiec czekam az maly wstanie i zabieram go teraz na spacer bo potem sie ugotuje pchajac wozek pod te nasze goreczki;-)


Asiowo mam nadzieje,ze mala szybko wroci do zdrowia.
Kacha ,fajnie ze sie odezwalas:-) Powodzenia w starankach i szukaniu domku.
 
Do góry