reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Dzien dobry wiosenne...prawie letnie wlasciwie bo zapowiadaja nam do 27 stopni...Wkurza mnie taka pogoda-rano zimno a po poludniu upal...zanim ubiore Alexa to polgodziny mysle jak go ubrac....
Dzis zaczynamy na nowo pic zwykle mleko..przez kolejne pare dni bedziemy malego obserwowac i zobaczymy co sie bedzie dzialo...
Milego dzionka zycze:-)
 
reklama
WITAM:-)
A mój malec śpi od 19. I tak do 8 rano!!!
Ale mam sielankę :)
Muszę Wam powiedzieć, że przy tym moim Bartku, to jeszcze żadnej nocki nie zarwałam.
To pewnie nagroda za wytrwałość przy Julii, bo przy niej przez 4 miesiące żadnej nocki nie przespałam.

No nic, idę wziąć prysznic i do łóżeczka, bo coś mnie głowa boli i to pewnie od siedzenia przed kompem.
Żegnam się i życzę wszystkim spokojnej nocy :)

Do jutra!
kochana tylko 4 miesiące ja odkąd Dominiś jest na świecie z tym ze teraz do dwójki wstaje:rofl2:na szczęście Alanek taki kochany ze dostanie cyca odbije i dzie spac dalej tak jak i Dominiś dostanie butle i śpi gorzej rano bo wtedy ja z Alankeim jeszzce bym pospała ale Dominiś mówi NIE:baffled:
Witojcie !!!! Dziś ja zapierdzieliłam słoneczko hahahahah. I mam nadzieję, że tak zostanie. Mój mały dziś wstał na jedzonko o 4:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Hurra! 2 czerwca mam wesele i jest szansa że będzie ładnie spał, ale siostra zażądała, abym go nauczyła karmić butlą. I tu moja wielka prośba do mam butelkowych. Dziewczyny proszę o radę w sprawie smoka. Mam prostą butlę i smoka canpol baby i co? nic- mały nie umie nie weźmie pluje i się śmieje. jakich wy używacie smoczusiów?
a u mnie zimnota:dry:ps.ja ma butelke ze smoczkiem LOVI i powiem że jest super:tak:a że jak zaczne karmić butelką to ja lubie częściej zmieniać smoczki bo wiadomo...a co za tym idzie nie są drogie a są dobre;-)
Witam się na chwilę, lecę zaraz dalej działać w kuchni.
Dzisiejszy test M: zamiast malować sufit powinnam gary umyć, bo on przecież nie ma jak szafki przesunąć (suszarka ściągnięta, więc gdzie niby miałam je odkładać?) :angry: Bóg to sobie chyba zakpił z nas, że z żebra takich kreatur stworzył nas ;-):-D
No nic, wyżyję się zaraz w robocie.
Trzymajcie się laseczki i wybaczcie, ale do poniedziałku chyba Was nie nadrobię :-(
:laugh2:ja też tego nie rozumiem:rofl2:
Adasia tez fascynuje pchanie rączek głęboko do buzi już kilka razy mi zwrócił w ten sposób. Siłą mu trzeba rączki od buzi odciągać :wściekła/y::no::crazy:
mój też pcha za mocno ale na szczęście nie wymiotuje ale tak cofnie go:dry:
Dzień dobry!!

Najpierw zacznę od tego, że ten mój mąż to wcale takie dupsko wołowe nie jest ;D
Nooo!! Dogadał jak należy palantom hihihih ;D;D;D
I temat zamknięty ;D
A dziś pojechał na szkolenie do Niemców, miało być na jeden dzień,a rano dowódca dał im śpiwory ;/ heh, ciekawe kiedy wróci ;/

Dziecie moje dziś w nocy sobie płakało 2 godziny. Nie, nie płakało tylko wyło!! ;/
Powtórzyło sie przedstawienie z soboty... :( no, ale teraz jest w wyśmienitym nastroju ;) (odpukać) :D
Bolą go dziąsełka... A te maści to nic nie dają :( chwilowa ulga, 3 minuty i dalej ból... Kiedyś stosowałam dla siebie Orajel (coś takiego), ale w 4 apekach na moim osiedlu nie mają, a to pomagało na dłuższą chwilę...

Dziś już jest lepszy dzień :) Słonko za oknem świeci, niebo bezchmurne... Oby tak juz zostało :)

Pati.b trzymam mocno kciuki!! Na pewno fasolka jest silna i da radę!! :) Trzymaj się cieplutko i złych myśli nie dopuszczaj!! :)L:*

Wy o wakacjach... :)
My w maju na 3 dni jedziemy nad morze!! Tak patrzę na Dorci rodziców ośrodek i podoba mi się :) Więc pogadam ze Sławkiem i może tam zawitamy :) ten się uparł na Kołobrzeg (pyszne lody na deptaku ;p albo albo... zapomniałam!! Oooo mam Mielno :))


Dormark zdrówka!! I spóźnione, ale najlepsze życzenia dla Nicol!! Ucałuj ją mocno, mocno!! :):*:*:*:*:*:*

Roxeen nie warto płakać przez facetów!! A co do wyglądu Twojego... Czy rozmazana, czy w makijażu czy od razu po wstaniu... Śliczna dziewczyna zawsze jest śliczna!! :)

Yol_a to drzewo dla M się należy!! Ściskam mocno!! :):*



Ivi i ja będę w Poznaniu!!! :) Planuję pojechać w któryś dzień za tydzień, 4,5,6 maja!! Jakieś zakupy trzeba zrobić! U mnie niestety nic ciekawego nie ma... A jeszcze w moim rozmiarze... :( A na chrzest ubrać sie trzeba :) To też na herbatkę do poznańskich Pań się wpraszam!! ;D


O kurcze ;/ nie wiedziałam, że już ta godzina ;/ na 11.30 na zabiegi!! To za wcześnie jak dla mnie ;/ nie wyrabiam się :) muszę Wam powiedzieć, że spodnie w pasie luźniejsze po 3 zabiegach i skóra zupełnie inna w dotyku... :)

Milego, słonecznego, bez potrzeby uzywania szyszek (biedne one...:() dnia!!:):*


Aaaaaaaaa :)
Wczoraj o godzinie 18.20 na świat przyszedł Kasper :) 3760 g i 58 cm ;D
A koleżanka ma termin porodu na 10.10.2010, a 08.08.2008 urodziła córeczkę ;D super, co?? hihi

:*
GRATULACJE dla koleżanki i dla drugie no i super ma te terminy:-)i super że M się przebudził tak dalej trzymać:-)
 
Emilcia to super to się spotkamy!:D no dobra to podawaj nazwę tych cud zabiegów!
Poznanianki będę z m chyba w czerwcu albo lipcu ciucha na dupe kupić to może szybka kawusia?
Agagsm lepiej lepiej to teraz ty masz - mi starczyło i ruszyłam dooopencję na spacerek:D

a i trzymać kciukasy dzisiaj trzecie usg Jasiowych biederek - oby to był koniec pieluchowania - chociaż i tak zakładam to całe pieluchowe homonto na noc:sorry2:
 
Witojcie:-)

Jaka ttu cisza.... Natawialam sie na wielkie nadrabianie a tu prosze:szok:

Moje dziecie zasnelo, wczeniej sie z babcia i prababcia przez skypa nagadalo a teraz padl. Noc mielimy kiepska, od czwartej wstawalam i smoka wkladalam a o 5 sie poddalam i butle dostal po czym spal az do 7:sorry2: Mam nadzieje ze to skoki:tak:
Dostalam telefon z przychodni z pytaniem jak sie czujemy i czy moglibysmy wpasc w poniedzialek na kontrole co mnie bardzo ucieszylo bo zwroce im uwage na bioderka i mam nadzieje ze rozwieja moj nniepokoj:tak:
Milego dzionka kobitki
 
Roxeen się zrelaksuj porządnie:tak:
Asiowo jestes wspaniała i nie myśl tak:no:
Labamba Ja oglądam USTA i uwielbiam:tak:
Ja mianowicie dzisiaj miałam zamiar popełnić harakiri czy jak to tam zwią. Mega niedobrota z Buni się zrobiła. Dopiero teraz sobie siadłam:baffled: Podczas kąpania miałam ochotę wsadzić łeb do wanienki i się utopić ale za płytko było i tylko sobie włosy wymoczyłam, po czym przejechałam je tłustą łapą z oliwy. Zaczęła konsekwetnie używać narządów mowy> Drze się tak że policyje na mnie chyba naślą. Ubierać się wcale nie chce:angry:Na rączki cały czas a ona kurka blaszka waży już swoje. Co będzie dalej? Od rana zdążyłam się chyba sześć razy przebrać bo mnie dołem tak zalewa jak po porodzie a górą mnie opluwaja ile wlezie. Czuję się jak mop :tak: Tylko mopa nikt nie osra a osrana zostałam również. Matko i jak ja się mam czuć kobietą????Nawet z domu nie wyszłam bo śnieg ma amnezję i zapomniał że się zima skończyła:wściekła/y:
:-D:-D:-D

labamba - na Teneryfę wybieram się jak Stasio skończy roczek czyli w lutym ;-). Byłam na Gran Canarii w styczniu kiedys i było suuuuper (25-30 st) i wspaniały piaseczek - w sam raz dla bobasa do zabawy. Klmat suchutki. Jedzenie mi pasowało. Teraz własnie teneryfa mi chodzi po głowie i fuerventura - tylko nie chcę czarnej plazy ;-)
.[/COLOR]
My na Fuerteventura byliśmy 3 lata temu, Szym został w domu z babcią, piaszczyste plaże też sa;-) ale oprócz kurortów ta wyspa to pustynia;-) Teneryfa podobno jest fajna dla dzieci, jest świetne zoo z pingwinami i orkami i świetny park rozrywki więc myślę ze nie będzie nudno;-) A o Gran Canarii też myślałam, może kiedyś:tak:

Witojcie !!!! Dziś ja zapierdzieliłam słoneczko hahahahah. I mam nadzieję, że tak zostanie. Mój mały dziś wstał na jedzonko o 4:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Hurra! 2 czerwca mam wesele i jest szansa że będzie ładnie spał, ale siostra zażądała, abym go nauczyła karmić butlą. I tu moja wielka prośba do mam butelkowych. Dziewczyny proszę o radę w sprawie smoka. Mam prostą butlę i smoka canpol baby i co? nic- mały nie umie nie weźmie pluje i się śmieje. jakich wy używacie smoczusiów?

jolcia ja też góry kocham bardziej chyba niż morze, bo nie lubię bezczynnego plażowania
roxeen szyszki dla męża przez ciebie się nie wyspałam, bo czekałam na foty
Ja też zaczęłam od czasu do czasu dawać butlę i był problem, mam smoczki z aventu, mój M stwierdził że mały się wścieka bo za mało mu leci, dałam smoczek z dwoma dziurkami a on wyrżnął w nim dziurę bo nie umiał znalkezć innego smocza i małemu to spasowało:tak:
jola wysłałam expresem ale podobno od kwietnia do końca wakacji mają bardzo busy:sorry2: i jeszcze coś czytałam o jakiś strajkach:no:
Ja jeszcze łażę w szlafroku:rofl2:
 
Witam :rofl2:

Ale piękny dzionek :-) co prawda jeszcze trochę pizga, ale słonko bajeczne ... chyba czas jakiś krem z filtrem zanabyć ... chętnie przyjmę rady, bo nie mam pojęcia, co kupić ... ale to na odpowiednim wątku ;-)

Jol-myślałam,że nikogo nie ma z Krakowa:-(,a z której jesteś części Krakowa?

ja też myślałam, że samotna jestem, a tu proszę :rofl2: 2 duże baby i 2 małe to już poważna ekipa :-D jesteśmy z Pogórza, zwanego Wykopkowem :baffled: gdzie nie spojrzysz, wszędzie remonty :angry: a tak poważnie, to okolica Tandety i zalewu Bagry ... a Wy gdzie mieszkacie ???

yola_a ... skąd ja znam te butelkowe przygody :baffled: tyle, że u nas zamiast śmiechu jest darcie :no:
e_milcia, super, że M wreszcie rodzinkę postawił do pionu ;-) i gratki dla koleżanki :-)
agagsm, teściowej nie szyszkę, a całego świerka !!!
Tysiolek, powodzenia na przymiarce ;-) no i udanego panieńskiego :tak: czekamy na relację :-)
Morka, RZĄDZISZ :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Agbar77 przykro mi, może rzeczywiście tym razem to temperatura? mam nadzieję, że go nie swędzi... nas uczulił płyn prania lovela...a proszek lovela nie

Dorciaa,

"Przyczyn alergii może być bardzo wiele zdarza się tak, że nawet najbardziej hipoalergiczny produkt uczuli, ponieważ może być osobnicza nietolerancja pewnych produktów. Bywa, że za wystąpienie podrażnienia odpowiedzialny jest błąd w procesie prania, kiedy to na skutek niedostatecznego płukania lub użycia zbyt dużej porcji detergentu do prania, pozostaje on w dużej ilości w pranych tkaninach. Należy pamiętać, aby wszystkie zmiany stanu zdrowia dziecka i skóry konsultować z lekarzem”. Położna Anna Kalinowska lekarz pediatra.


http://lovela.pl/o-programie.html
 
JoL - na temat kremów z filtrem to calkiem burzliwa dyskusja na zdrowie i pielęgnacja niebawem była :szok::-D
judka a ty z marketingu od loveli?:baffled::rofl2:
 
heloł

jam jednoreki bandyta, bo mloda przy mnie, wiec z gory ajm sory.

TysiolkowA, Ty sie baw, ile fabryka da. a potem relacja.

Morka, glowa do gory. Kiedys bedzie lepiej. Ja codziennie to sobie powtarzam.

Patrysia, a Dominis jeszcze w nocy je? Jesli tak, to nie utrudniaj sobie zycia. Takie dzieci jedzonka w nocy nie potrzebuja. Musisz mu powiedziec, ze duzy z niego kawaler, zrozumie.

Ale u nas bosko! Mloda w samym body lezy. :-D
 
reklama
Patrysia, a Dominis jeszcze w nocy je? Jesli tak, to nie utrudniaj sobie zycia. Takie dzieci jedzonka w nocy nie potrzebuja. Musisz mu powiedziec, ze duzy z niego kawaler, zrozumie.
niestety:-(próbowałam wszystkiego ale moje dziecko wrzask pisk dać butle z piciem i koniec:-(ile my już go oduczalismy ale dooopa blada budzi sie i koniec ale najlepszse ze juz nie tak często no i on budzi sie jeszcze żeby siusiu zrobić:sorry2:
 
Do góry