reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

juz pokazuję co z tym słoneczkiem: METEO.PL proszę sobie obejrzeć - najpierw wybrać model prognozy - najlepszy jest ten 48h łososiowy i potem miejscowość głowną lub wybrać inną miejscowość- dokładność do najmniejszej gminy w PL.


Ale się cieszę, że dziś piąteczek....

e:
Załozyłam wczoraj Stasiowi pampka "4" w efekcie kupa wyladowała na.... plecach ;-). Nieco za duże jednak jeszcze są. Dokupiłam wczoraj jeszcze pakę "3" i tak do czwórek mamy jeszcze ok 130 trójek ;-). Chyba będzie dobrze.


Laski z Warszaw
y - gdzie w wawie kwitną magnolie??? Mam zamiar na spacerek sie tam wybrać i pozachwycać.


Mój maluch jakiegos szału dostał po tej chorobie. Jest taki energiczny i rozgadany, że aż sie boję co będzie z nim jak zacznie raczkować.... ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam porannie,
Ładne słoneczko za oknem, suuuuuper!

Yol_a - my również używamy Tommee Tippee, bo jest troszkę podobny do cycusia. (Smoczka z Canpolu mały nie akceptował)
 
juz pokazuję co z tym słoneczkiem: METEO.PL proszę sobie obejrzeć - najpierw wybrać model prognozy - najlepszy jest ten 48h łososiowy i potem miejscowość głowną lub wybrać inną miejscowość- dokładność do najmniejszej gminy w PL.


Ale się cieszę, że dziś piąteczek....

e:
Załozyłam wczoraj Stasiowi pampka "4" w efekcie kupa wyladowała na.... plecach ;-). Nieco za duże jednak jeszcze są. Dokupiłam wczoraj jeszcze pakę "3" i tak do czwórek mamy jeszcze ok 130 trójek ;-). Chyba będzie dobrze.


Laski z Warszaw
y - gdzie w wawie kwitną magnolie??? Mam zamiar na spacerek sie tam wybrać i pozachwycać.


Mój maluch jakiegos szału dostał po tej chorobie. Jest taki energiczny i rozgadany, że aż sie boję co będzie z nim jak zacznie raczkować.... ;-)


W Powsinie - i w botanicznym uw - mówię o magnoliach oczywiście :-)
 
witam porannie .Sie zalatwilam nos mam tak zatkany , ze ledwo mowie, nie mowie juz o przelykaniu .Impreza sie udala.Nocole zachwacana, nie ma to ja impreza na swiezym powietrzu.Wszystko przeczytalam tylko , nie mam sily odpisywac soorry nos.
Roxen-chwal sie fryzurka. szyszka twojemu , choc przyznam Ci sie ,ze odetchnelam z ulga ja napiasalas , ze M cie wk....wil, bo juz bylam zazdrosna , ze na ideal trafilas.
Peti -ja Cie pamietam i trzymam kciukasy, tym razem musi byc dobrze.
Reszcie nie odpisze bo sasmarkam klawiatuere ,o nie pamietam ktoremu to z naszych dzieciaczkow wybil sie pierwszy zabek gratuluje.
 
Witam się na chwilę, lecę zaraz dalej działać w kuchni.
Dzisiejszy test M: zamiast malować sufit powinnam gary umyć, bo on przecież nie ma jak szafki przesunąć (suszarka ściągnięta, więc gdzie niby miałam je odkładać?) :angry: Bóg to sobie chyba zakpił z nas, że z żebra takich kreatur stworzył nas ;-):-D
No nic, wyżyję się zaraz w robocie.
Trzymajcie się laseczki i wybaczcie, ale do poniedziałku chyba Was nie nadrobię :-(
 
Witajcie:-)
Jak dzisiaj nie napełnię wanienki do pełna to będzie cud. Od rana powtórka z rozrywki. Jennnny daj mi Panie siły żeby z domu nie uciekła:tak: Zaraz pakuję landarę i wyruszam może się jakoś uspokoi:tak:
MIłego dnia dziewczynki:-)
 
Witam Kobietki:tak:
Wpadłam sie przywitać;-)M mi jutro wyjeżdża na 3 tyg. w delegacje i Ooo..:-(
Znów sama z Adasiem.Wczoraj kupiłam sobie 2 tuniczki i farbę do włosów bo odrosty gigantyczne:-D:-D i w szafie ubogo:) Heheh.. i trzaa się odprowadzić do porządku i jakoś wyglądać.
Mały narazie śpi więc mam wolną chwilę:happy:
 
reklama
Helol.

Morka, kciuki, zebys wytrzymala nerwowo.
Yol_a, ja tez smoczki do butelek tommy tippie polecam. Wygladaja jak cycek. Moze maly sie nie kapnie. ;-)

A u nas dzis maskara ze snem. Do 2 ok, a potem co godzine! Kiedy to sie unormuje. Chodze na rzesach, a jeszcze trzeba bylo sie z lozka zwlec szybciej, bo mam robotnikow w chalupie. Od trzech miesiecy mamy jakis przeciek z lazienki. Dywan mokry, wszystko smierdzi, a te balwany sie zastanawialy, kto ma to naprawiac - administracja czy wlascicielka! Moze w koncu dzis to naprawia.
 
Do góry