reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hej hej....
u nas pięknie!!!!
Będzie spacer- jupiiii
C nie będzie marudny- no chyba że mnie na spacerze zaskoczy... teraz to już nie mogę siedzieć na ławeczce w ramach spacerowej przerwy bo są jazdy i koniec spania....trza gnac by było ok.....Morka rozumiem ze potrzebujesz spokoju.... może spacer to bedzie to.....
dziecko mam na rekach wiec bedze bez polskich liter i krotko....
Co tym chlopom wczoraj odpalalo?
Tona szyszek im!!!!!

A C ma nowa zabawe- wkladanie paluchow gleboko do buzi i ostatnio nie zdazylam ich zabrac, bo mowie dobra, niech sie chwile pobawi i cofnal:crazy::wściekła/y:


o ktos kupe mi walnal, papa
 
reklama
Helol.

Morka, kciuki, zebys wytrzymala nerwowo.
Yol_a, ja tez smoczki do butelek tommy tippie polecam. Wygladaja jak cycek. Moze maly sie nie kapnie. ;-)

A u nas dzis maskara ze snem. Do 2 ok, a potem co godzine! Kiedy to sie unormuje. Chodze na rzesach, a jeszcze trzeba bylo sie z lozka zwlec szybciej, bo mam robotnikow w chalupie. Od trzech miesiecy mamy jakis przeciek z lazienki. Dywan mokry, wszystko smierdzi, a te balwany sie zastanawialy, kto ma to naprawiac - administracja czy wlascicielka! Moze w koncu dzis to naprawia.

Przez ostatnie dwie noce tak miałam - ledwo na oczy widziałam --- współczuje całym sercem
 
Wiwam weekendowo

Pogoda zapowiada sie suuuuper, to dobrze bo wyjezdzamy

dziewczyny dzisiaj po raz pierwszy zuzia spała od 20.30 do 8 rano z 1 pobódka na jedzonko!!!!!!:szok: byle tak dalej

Ja dopiero w poniedzialek sie odezwe no chyba ze skonfiskuje laptopa:-):-)
 
No właśnie Dżon ma tak samo - właśnie zalał mi całą matę już mu smoczek trzymam ale cwaniak wypluwa i znowu piąchy nie wiem on chce chyba sprawdzić czy mu po łokieć wejdzie:sorry2:

a teraz poproszę o kopa na rozruch bo słońce jest a ja mam lenia
 
Dzień dobry!!

Najpierw zacznę od tego, że ten mój mąż to wcale takie dupsko wołowe nie jest ;D
Nooo!! Dogadał jak należy palantom hihihih ;D;D;D
I temat zamknięty ;D
A dziś pojechał na szkolenie do Niemców, miało być na jeden dzień,a rano dowódca dał im śpiwory ;/ heh, ciekawe kiedy wróci ;/

Dziecie moje dziś w nocy sobie płakało 2 godziny. Nie, nie płakało tylko wyło!! ;/
Powtórzyło sie przedstawienie z soboty... :( no, ale teraz jest w wyśmienitym nastroju ;) (odpukać) :D
Bolą go dziąsełka... A te maści to nic nie dają :( chwilowa ulga, 3 minuty i dalej ból... Kiedyś stosowałam dla siebie Orajel (coś takiego), ale w 4 apekach na moim osiedlu nie mają, a to pomagało na dłuższą chwilę...

Dziś już jest lepszy dzień :) Słonko za oknem świeci, niebo bezchmurne... Oby tak juz zostało :)

Pati.b trzymam mocno kciuki!! Na pewno fasolka jest silna i da radę!! :) Trzymaj się cieplutko i złych myśli nie dopuszczaj!! :)L:*

Wy o wakacjach... :)
My w maju na 3 dni jedziemy nad morze!! Tak patrzę na Dorci rodziców ośrodek i podoba mi się :) Więc pogadam ze Sławkiem i może tam zawitamy :) ten się uparł na Kołobrzeg (pyszne lody na deptaku ;p albo albo... zapomniałam!! Oooo mam Mielno :))


Dormark zdrówka!! I spóźnione, ale najlepsze życzenia dla Nicol!! Ucałuj ją mocno, mocno!! :):*:*:*:*:*:*

Roxeen nie warto płakać przez facetów!! A co do wyglądu Twojego... Czy rozmazana, czy w makijażu czy od razu po wstaniu... Śliczna dziewczyna zawsze jest śliczna!! :)

Yol_a to drzewo dla M się należy!! Ściskam mocno!! :):*



Ivi i ja będę w Poznaniu!!! :) Planuję pojechać w któryś dzień za tydzień, 4,5,6 maja!! Jakieś zakupy trzeba zrobić! U mnie niestety nic ciekawego nie ma... A jeszcze w moim rozmiarze... :( A na chrzest ubrać sie trzeba :) To też na herbatkę do poznańskich Pań się wpraszam!! ;D


O kurcze ;/ nie wiedziałam, że już ta godzina ;/ na 11.30 na zabiegi!! To za wcześnie jak dla mnie ;/ nie wyrabiam się :) muszę Wam powiedzieć, że spodnie w pasie luźniejsze po 3 zabiegach i skóra zupełnie inna w dotyku... :)

Milego, słonecznego, bez potrzeby uzywania szyszek (biedne one...:() dnia!!:):*


Aaaaaaaaa :)
Wczoraj o godzinie 18.20 na świat przyszedł Kasper :) 3760 g i 58 cm ;D
A koleżanka ma termin porodu na 10.10.2010, a 08.08.2008 urodziła córeczkę ;D super, co?? hihi

:*
 
juuuuhu juuhu widze słoneczko ! jest nadzieja :-)

za godzinke jade na ostatnia przymiarkę mojej białej sukieneczki :-) ciekawe jak wyszła :-)

a wieczórkiem mam swój pańieński dzisiaj - łohohoh będzie się działo ! i mój M będzie miał chrzest bojowy z Amelką - pierwszy raz zostanie z nią sam w nocy hyhy zobaczy wkońcu jak to się wstaje :-)

Witojcie !!!! Dziś ja zapierdzieliłam słoneczko hahahahah. I mam nadzieję, że tak zostanie. Mój mały dziś wstał na jedzonko o 4:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:Hurra! 2 czerwca mam wesele i jest szansa że będzie ładnie spał, ale siostra zażądała, abym go nauczyła karmić butlą. I tu moja wielka prośba do mam butelkowych. Dziewczyny proszę o radę w sprawie smoka. Mam prostą butlę i smoka canpol baby i co? nic- mały nie umie nie weźmie pluje i się śmieje. jakich wy używacie smoczusiów?

yol_a ja używam Tomme Tippee i nie było problmu ze zmianą cyc na ten smoczek bo bardzo przypomina cycka :-) więc polecam :-)

morka siły zycze i współczuje ale co nie zmienia faktu że sie ładnie usmiałam przy Twoim opisie :-):-):-)

macy Tobie tez współczuje - z twojej córy niezły nocny marek ! :-(

emilcia a na jakie zabiegi chodzisz? opowiadaj mnie tu prędko :-D
 
No właśnie Dżon ma tak samo - właśnie zalał mi całą matę już mu smoczek trzymam ale cwaniak wypluwa i znowu piąchy nie wiem on chce chyba sprawdzić czy mu po łokieć wejdzie:sorry2:

a teraz poproszę o kopa na rozruch bo słońce jest a ja mam lenia

Masz koooopa - i co lepiej?:-D To teraz ja poproszę bo nic mi się nie chce;-)a czeka stos prania do prasowania..

No i wogole to dzień dobry kochane
Miśka dziś sobie przypomniała, że można matkę w nocy obudzić i 4:30 jeść wstała, ale w zumie zajęlo jej to 7 minut i żeśmy obie oczu nie otwierały tylko dalej lulu do 8:-)

Do tego moja teścciowa wczoraj nas podnerwiła, bo jej za daleko z Olsztyna do Warszawy na chrzciny. Ale miesiąc temu gaddała, że na śląsk pojedzie do lekarza i za daleko nie było:angry: Nosz kurde co za baba:baffled:

Z tymi pieluchami to ja mówię na swoją "władca pieluch" bo w każdej łapce trzyma jedną tetrę i na zmianę pcha do buzi, zakrywa się cała i gada z nimi;-)a i nie raz sobie tak włoży, że uleje i czekam kiedy się nauczy, że to od za głębokiego wsadzania paluchow do gardła:-)

o i zasnął mój bąk to idę śniadanko zrobić mojemu m i sobie:happy:

PS. Matko Labamba ale ci dobrze z ta Teneryfa;-)sobie wygrzejesz plecki.. my niestety nie piszemy się w tym roku na zagraniczne wakacje, bo dziddzi mała i czekamy, aż podrośnie więc liczę na pogode nad polskim morzem to się
wygrzeję heh

EDit:
Yola: Tomme Tippe jest Ok - u nas też mała toleruje i z niej je jak potrzeba!
Tysiolek: panieński - ale supraśno - baw się dobrze:)
sylwia: a jak wyglądają te zabiegi? jakis laser czy co?
pati: ja cię pamiętam i gratuluję i kciuki - będzie dobrze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kupy jednak nie było - fałszywy alarm bąkowy:laugh2:

Emicia- gratki dla małża i dla koleżanek!!!!

Doricia, Paulina- no właśnie co też tym nasym ancymonom się podoba w tym wkładaniu...
Dorcia- też muszę C trzymac smoka, i ma go czesto przez te pomysły na zabawę:crazy: a najlepsze ze woli piąchy i paluchy zamiast smoska i sie siłuje:szok::wściekła/y:....

Emilcia do mnie niestety zapraszam innym razem bo my w weekendzik majowy chcemy nawiedzic moja kolezanke spod Bydgoszczy....a poza tym mieskzam jednak w dziurze pod Poznaniem....

Współczuje płaczu Adasiowego z powodu ząbków....
mój sie ślini maxymalnie, łapki i wszystko pcha i zębów nie widać....a lekarka mówiła jak byliśmy po mleko że coś się tam ruszyło, ale nie wiem co miała na myśli, tzn. wtedy myślałam że wiem, a teraz tak myślę od ruszenia do wyjścia to długa droga....


Roxen- dawaj fryzurę i nie płacz przez dziada... czytałam jak cie wkurzyl, ale juz tu ci na pisze.....szkoda Twoich nerwow....złość piękności szkodzi...

e: spadam bo C ma dosc maty...
a tak w ogole on juz taki duzy a nic nie chce robic...żadnego przewracania, leżaenia na brzuchu, unoszenia głowy- chyba że na rękach i w chuscie, martwie sie.....zabawki traca, ale tylko tyle, czasem machnie grzechota ale bardziej przypadkiem niz celowo....
a tu czytam ze Wasze dzieci tyle dzialają.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja w piękny piątek:-)Za oknem słońce świeci, ptaszek śpiewa, mała śpi a ja muszę nadrobić o czym tu wczoraj dyskutowałyście :tak:
 
Do góry