reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam wieczornie!U mnie dziś pranie,prasowanie,spacer i zleciało.Poczytałam ale za bardzo nie dam rady pisać,bo mały marudzi,a jeszcze muszę kwiatki posadzić
 
reklama
ja nad morzem jestem (13kg od Pucka), domek spory... jakby co też zapraszam :)

Ja juz jestem spakowana na wypad na mazury.Siedze i tak sobie Was podczytuje I bardzo mocno się zastanawiam ile to jest 13 kg.do Pucka??
Ja
mam słabą przemiane materi więc słabo u mnie z chudnieciem a żeby schudnąc 13 kg.to musiałabym isc piechotką aż z Pruszkowa hahahaha!
Pozdrawiam:))
 
Ja juz jestem spakowana na wypad na mazury.Siedze i tak sobie Was podczytuje I bardzo mocno się zastanawiam ile to jest 13 kg.do Pucka??
Ja
mam słabą przemiane materi więc słabo u mnie z chudnieciem a żeby schudnąc 13 kg.to musiałabym isc piechotką aż z Pruszkowa hahahaha!
Pozdrawiam:))


:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
dopiero załapałam Ivi to Ci wyszło Nika szacunek za orient:-)
 
nooooooooooo to szykuje sie na balety - makijarz mam - bo dzisiaj na próbnym slubnym byłam hihih więc się go wykorzysta na ostatni podryw ;-)
a co do przymiarki sukienki..hmmm troszke zła jestem krawcowa ciała dała bo od ostatniej przymiarki tydzień temu prawie wogóle nie było postepów !!! to po co ja wogól esie fatygowałam jak to samo było co tydzień temu - bezsens - teraz mam przymiarkę we wtorek i niby w czwartek będzie już do odbioru sukienka oby..... :-)

oki miłego wieczorku piatkowego :-)
a ja mam nadzieje że za bardzo sie nie upije - rok czasu nie piłam to jeden drink może mnie czasem pozamiatac <szok> :-D
 
Śmiejcie się śmiejcie:sorry2: Jak jutro tak będzie to wyląduje w szpitalu specjalistycznym:tak: Chodziłam dzisiaj ze śrubokrętem w tylniej kieszeni i za choliwkę nie wiem po jakiego go tam włożyłam i kiedy:szok: Myśłałam że spokój a tu się znowu zaczyna a ja pazur pomalowałam:baffled:
 
Patrysia, no z grzecznosci nie zaprzecze. Oszukujesz troche sama siebie. Ryk jest tylko raz lub dwa. M. niech Ci pomoze. To dziecko. Mowisz, ze mleko zebow nie niszczy. Przeciez to tez cukier. Ty jestes matka i wiem, ze chcesz dla Dominika jak najlepiej. Dla niego to przyzwyczajenie, dla Ciebie wstawanie w nocy. A siusiu mozna zrobic przed pojsciem spac, a potem wysadzasz go w nocy - jak Ty idziesz spac albo wstajesz do Alanka.
uwierz gdybyś miała mojego synka tego oduczyć to sama byś darowała:-Dto już taki typ dziecka bop i praktykowałam wszystkie sposoby i nie trwało to jedną noc:baffled:M pomaga ale wtedy Dominik się bardziej denerwuje co wole wtedy sama do tego podchodzić:tak:będe próbować na pewno w końcu kiedyś musi się odzwyczaić no nie:-)plusem jest to że zdarzają się noski przespane tzn.nad ranem się przebudzi:tak:

Nie no takie u was ciepłoty są:szok:a ja marzne no:baffled:na szczęście M już zrobił ogień:dry:
 
nooooooooooo to szykuje sie na balety - makijarz mam - bo dzisiaj na próbnym slubnym byłam hihih więc się go wykorzysta na ostatni podryw ;-)
a co do przymiarki sukienki..hmmm troszke zła jestem krawcowa ciała dała bo od ostatniej przymiarki tydzień temu prawie wogóle nie było postepów !!! to po co ja wogól esie fatygowałam jak to samo było co tydzień temu - bezsens - teraz mam przymiarkę we wtorek i niby w czwartek będzie już do odbioru sukienka oby..... :-)

oki miłego wieczorku piatkowego :-)
a ja mam nadzieje że za bardzo sie nie upije - rok czasu nie piłam to jeden drink może mnie czasem pozamiatac <szok> :-D

Baw sie dobrze

Kutczaki ja malego wykapalam o 7.30 i nie udalo mi ie go godzine do butli przetrzyma, zzasnal. Cos u nas kiepsko z ta organizacja nocna.

Milego wieczoru
 
Nika1710, ja tez te kg widzialam, ale przeciez matka to istota wiecznie zmeczona, wiec sie nie czepialam.
Tysiolek, przyjemnych baletow. Pamietaj, nie wracaj za wczesnie.
Patrysia, kazde dziecko to uparciuch. Ty bys nie chciala z moim dzieckiem czasami rozmawiac. Tyle, ze on sie juz nauczyl i wie, kto rzadzi. A ze sie nie podoba, to normalne. Na sile nie bede namawiac. Ty jestes matka i Ty wiesz, co dla Twojego dziecka jest najlepsze.

Paula, nie wiem, czy dam rade jutro wejsc, wiec pisze juz teraz:

Życzę Wam, żeby ta wspólna ścieżka, którą od jutra zaczniecie kroczyć, była usłana miłością, zrozumieniem, zaufaniem i szacunkiem. Byście zawsze potrafili patrzeć w tym samym kierunku, nawet mając inne zdanie na ten sam temat. By było Wam ze sobą dobrze. Dziś, jutro i zawsze.
rodzaje.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
O rany!!
Padam, dosłownie padam :(

Do domu po zabiegach wróciliśmy o 19 ;/ ;( Masakra! Pojechaliśmy z Adasiem do kuzynek, a tam... :) bosko było, ale zmęczenie daje się odczuć :)

Napiszę tylko Wam o tych zabiegach. Jeden to jurine
NEOBODICA - Bezpłatne JURINE jak długo zechcesz !!, Toruńpromocja!
Tu jest opisane ;)
A tego roll on znaleźć nie mogę ;)
Poszukam jutro!!
Zmykam, bo Sławek ze szkolenia wrócił i muszę po niego pojechać

Spokojnej nocy Wam wszystkim życzę :):*
 
Do góry