reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja aktualnie mam 2 karty ciąży i będę miała jeszcze 3 xD
Ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie olać już tych USG w lux med
Czyli rozumiem że jak pójdę do innego lekarza on założy mi nowa kartę ciąży? A czy jak kolejnego dnia pójdę do tego drugiego on będzie o tym wiedział, że byłam u kogoś innego? 😅
 
reklama
Oczywiście, że możesz :)) po sprawdzeniu na lepszym sprzęcie okazało się, że w 95% to była ciąża bliźniacza 1k2o czyli w jednym pęcherzyku ciążowym były dwa nie rozdzielone od siebie pecherzyki żółtkowe- w momencie gdy robiłam test ciążowy było już po ciąży, bo bliźniaki nie rozdzieliły się od siebie na wczesnym etapie.. Więc był podwójny szok bo bliźniaków z mężem się w ogóle nie spodziewaliśmy, i drugi szok, że z ciąży nic nie będzie. Dlatego teraz mam nadzieje, że pod sercem mam jedno, ale zdrowe dzieciątko- jeśli znów okaże się dwójka to już mam dzieje, że będzie turbo zdrowa 🤭❤️

Tego Ci życzę, musi być dobrze ❤️
 
Czyli rozumiem że jak pójdę do innego lekarza on założy mi nowa kartę ciąży? A czy jak kolejnego dnia pójdę do tego drugiego on będzie o tym wiedział, że byłam u kogoś innego? 😅
Też jestem tego ciekawa i za tydzień się dowiem, bo mam dwie wizyty dzień po dniu 😅 na pierwszą idę prywatnie do mojej zaufanej gin a druga wizyta to w medi tylko po to, abym tam mogła robic wszystkie badania za free
 
Ja jutro mam 5wizyte i nie mam jeszcze karty ciąży😉a apogeum przede mną bo jak zacznę tydzień w którym poroniłam to będę chyba co drugi dzień chodzić żeby jakoś go przeżyć..
 
reklama
Czyli rozumiem że jak pójdę do innego lekarza on założy mi nowa kartę ciąży? A czy jak kolejnego dnia pójdę do tego drugiego on będzie o tym wiedział, że byłam u kogoś innego? 😅

W teorii wszystkie wizyty powinny być na IKP. Nawet te prywatne. Ale mi się wydaje, że nikt w to tak wnikliwie nie zagląda
 
Do góry