reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Mam taką nadzieję.. najpierw spanikowałam bo kalkulator pokazał za niski przyrost a później doczytałam że po jakiś czasie zaczyna wolniej przyrastać a przecież w kalkulator nie wpisuje tygodnia ciąży. Miałam mieć wizytę w przyszłym tygodniu ale udało mi się przełożyć na jutro😄
Myślę, że na spokojnie już z takimi wartościami serio ☺️ Ja się nie mogę doczekać takich wartości 😍
 
No mie nadrobię Was ❤️ Dzień przed @. Sprawdzałam przed chwilą 😂 nie znika 😂 13.05 beta 36,2. Dzisiaj 29 DC.
Wybił 4 tydzień ciąży.
Chyba sobie rano zrobię betę, a co! 😂 wizyta u doktorki w poniedziałek. Nie moge sie oswoić i w to uwierzyć 😂
 

Załączniki

  • 2ac03be7-6bba-42a8-bd3d-dc7239295df9.jpeg
    2ac03be7-6bba-42a8-bd3d-dc7239295df9.jpeg
    38,2 KB · Wyświetleń: 104
Dziewczyny dziś jakies czarne myśli mam..od wczoraj piersi, w których zdecydowanie czułam od ponad tygodnia już napięcie zaczęły jakies bardziej miękkie być:( drugi dzień biore zastrzyki z progesteronu ( poza tym ze biore progesteron dopochwowo i doustnie, ale mam niski poziom a ja po in vitro jestem na sztucznym cyklu wiec nie wytwarzam swojego do Ok 12 tc) i spodziewałabym się ze po tym piersi będą jeszcze bardziej bolec a tu w druga stronę:/ boje się ze coś jest nie tak…
 
Dziewczyny dziś jakies czarne myśli mam..od wczoraj piersi, w których zdecydowanie czułam od ponad tygodnia już napięcie zaczęły jakies bardziej miękkie być:( drugi dzień biore zastrzyki z progesteronu ( poza tym ze biore progesteron dopochwowo i doustnie, ale mam niski poziom a ja po in vitro jestem na sztucznym cyklu wiec nie wytwarzam swojego do Ok 12 tc) i spodziewałabym się ze po tym piersi będą jeszcze bardziej bolec a tu w druga stronę:/ boje się ze coś jest nie tak…
Hmm nie wiem za bardzo co mam Ci doradzić :( Może zadzwoń do swojego lekarza zapytaj i najwyżej pojedź do niego na usg?
 
Dziewczyny dziś jakies czarne myśli mam..od wczoraj piersi, w których zdecydowanie czułam od ponad tygodnia już napięcie zaczęły jakies bardziej miękkie być:( drugi dzień biore zastrzyki z progesteronu ( poza tym ze biore progesteron dopochwowo i doustnie, ale mam niski poziom a ja po in vitro jestem na sztucznym cyklu wiec nie wytwarzam swojego do Ok 12 tc) i spodziewałabym się ze po tym piersi będą jeszcze bardziej bolec a tu w druga stronę:/ boje się ze coś jest nie tak…
z objawami podobno jest tak, że raz mogą się nasilać, raz słabnąć lub całkiem znikać i nie musi oznaczać to nic złego ..
Ale tak jak napisała Ola, spokój i pewność da Ci tylko USG ;)
 
Eh dziewczyny.. z tymi terminami do ginekologów na NFZ to tragedia, zapisałam się dzisiaj i wizyta dopiero 26.06, a wtedy wybija 10+4, dlatego muszę prywatnie czegoś na teraz poszukać 🥴
Wiecie może, czy re-endo w ciąży jest refundowane??
 
reklama
Eh dziewczyny.. z tymi terminami do ginekologów na NFZ to tragedia, zapisałam się dzisiaj i wizyta dopiero 26.06, a wtedy wybija 10+4, dlatego muszę prywatnie czegoś na teraz poszukać 🥴
Spróbuj zadzwonić do innego miejsca, tez miałam podobną sytuacje ale powiedziałam że jestem w ciąży i w lipcu to ja już będę w 2 trymestrze 😅 ogólnie to mają chyba max 2 tygodnie na ogarnięcie Ci wizyty
 
Do góry