reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

Ja właśnie po wizycie :) serduszko bije ! Tatuś Bombelka był ze mną :) termin na 07.01 :) wszystko książkowe :) jestem w szoku bo staraliśmy się 3 lata, aż w dniu zabiegu udrażniania jajowodów po powrocie do domu poszedł złoty strzał 😂szok :) miłego wieczoru !
Super gratulacje! U mnie ta sama sytuacja według ostatniej miesiączki termin na 07.01 też miałam zabieg udrazniania i w tym samym cyklu się udało po 3 latach starań! Oby wszytsko bylo dobrze!
 
reklama
Hej 🙂
Ja dzisiaj po pierwszej wizycie. Termin wychodzi na 9 styczeń 🥰 więc dziś 6+2
Zarodek 5 mm, serduszko pięknie widoczne.
Kolejna wizyta zaplanowana na 14 czerwca.

Tak przy okazji czy któraś z Was jest obecnie na urlopie wychowawczym? Jak to załatwić ze strony formalnej, by przejść na L4?
Tak, czy inaczej jutro kontaktuje się z kierowniczką i mam nadzieję, że mi wyjaśni jak sprawę ugryźć 🙈
 
Hej,
Podczytuję was trochę ale chciałam się przywitać dopiero po pojawieniu się serduszka. Poprzednią ciążę poroniłam i stąd mój dystans.
Ale chyba potrzebuje pomocy z betą.

15.05 13060
18.05 23217

Wcześniej 3 badania przyrost na poziomie 89%

Teraz ewidentnie spadł i się zastanawiam czy coś się dzieje czy to już ten czas że przyrost zaczyna zwalniać.
Obecnie 7+2
 
Hej,
Podczytuję was trochę ale chciałam się przywitać dopiero po pojawieniu się serduszka. Poprzednią ciążę poroniłam i stąd mój dystans.
Ale chyba potrzebuje pomocy z betą.

15.05 13060
18.05 23217

Wcześniej 3 badania przyrost na poziomie 89%

Teraz ewidentnie spadł i się zastanawiam czy coś się dzieje czy to już ten czas że przyrost zaczyna zwalniać.
Obecnie 7+2
Z tego co wiem, to już przy takich wartościach ona nie rośnie tak szybko :)
 
ekstra ! No to czekamy na dobre wiadomości 😁
Ja też zapisałam się w sobotę, nie dałam rady czekać do następnego czwartku 😂🫣
Ale beta dziś ok. 19 000 .. mam nadzieje na ♥️
Cudownie! Ja jutro idę zobaczyć czy jest wszystko na miejscu tam gdzie ciąża być powinna, a 30.05 idę i mam nadzieje, że jeśli jutro wszystko wyjdzie jak należy to będzie serducho 🙊
Taki szybki edit- zrobiłam też progesteron bo ostatnio był taki sobie i urósł do 21 więc już się aż tak nie martwię 🤭
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z tego co wiem, to już przy takich wartościach ona nie rośnie tak szybko :)
Mam taką nadzieję.. najpierw spanikowałam bo kalkulator pokazał za niski przyrost a później doczytałam że po jakiś czasie zaczyna wolniej przyrastać a przecież w kalkulator nie wpisuje tygodnia ciąży. Miałam mieć wizytę w przyszłym tygodniu ale udało mi się przełożyć na jutro😄
 
Do góry