reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Hejo, ja oprocz boli podbrzusza nie mam nic... totalnie nic... moze odrobine wieksza zapotrzebowanie na sen? O 22:00 padam, ale ja chyba najkrótsza potwierdzona ciąża, bo wiem od tygodnia a dzisiaj 3 Tydzień 6 dzień 😂😂 wszystko przede mna.

Gratulacje dla nowych Mamusiek ❤️
Ja też tak szybko wiedziałam 😄 8 dni po owu już test wyszedl. Więc te 2 tyg do wizyty baaaardzo się dłużyły. Ja też wieczorem już ledwo żyję,a budzę się o 4-5 i trzeba być pełnym wigoru dla szalonego niespełna 4 latka 😄
 
Dziewczyny, głupie pytanie- przy becie 6206 w 4+6tc już powinien być widoczny pęcherzyk w macicy (oczywiście o ile to nie cp) ? 🥺
 
Ja w 1 i 2 ciąży leżałam ostatnie 2 miesiące 🙃 mogłam chodzić tylko do toalety 😅 w 3ej leżałam 2 tygodnie w szpitalu i nagle mi zrobili cc w 34 tyg.,a i tak pewnie bym urodziła "na dniach", bo miałam 2cm rozwarcia...
Ale szwu się boję, bo jakoś ostatnio nie mam przestrzeni na ból 🥺

Dziękuję 💚

Ja bym robiła, bo lepiej dmuchać na zimne 🙃

Trzymam kciuki, żeby było już widać 💚

Super 💚 ja też mam te leki, plus polocard

Piękny 💚

Haha 😅 to się wystaraliście 😂

Ja tak nie mam, ale te boję to takie różne są... ale jakby był mocny, to sprawdź

Ciesz się, że teraz jest inaczej 😂
Ja mam tkliwe piersi od samego początku. Do tego gruchę mnie boli brzuch, ale to chyba raczej od jelit, bo mam z tym problemy duże 😔 co chwilę jestem głodna, a czasem mnie trochę mdli... no i mam takie zjazdy energetyczne, że nagle nie mam siły ruszyć ręką, ani buzią,a nie mam na to przestrzeni, bo bardzo dużo pracuję, budujemy dom i mam 3 dzieci ,w tym najmłodsze 2 lata... no o jestem stara 😂 ale oby gorzej nie było...

Tak, to normalne 😉

Oby jak najszybciej się poprawiło 💚

Też się zastanawiałam, ale poszłam do fryzjera 😐 i stamtąd do pani profesor... ale nic jej nie mówiłam, bo boję się, że by mnie z gabinetu mogła wyrzucić, bo ona jest dziwna 😅

Ja w 4 ciąży poszłam na zwolnienie syren po tym, jak się dowiedziałam o ciąży. I nawet nie było gadania. Pani profesor nakazała l4 i już. Ale ja pracuję w szkole, a wtedy był covid i wrzesień, więc ciągle ktoś chory. Niestety covid i tak przeszłam w ciąży, mimo zwolnienie i było bardzo ze mną źle... a w ogóle, to byłam bezpośrednio po poronieniu. teraz pracuję, bo jest już ciepło, a za miesiąc wakacje.

Ja poszłam na zwolnienie w 5 tygodniu 🤔

Powodzenia ❣️❣️❣️

Mi pani profesor kazała brać pueria uno, jeszcze przed ciąża i teraz też.

Też to mam

Brałam kiedyś, a teraz mi kazała przejść na puerię

Pięknie 🧡

Ponoć duphaston nie prawią wyników progesteron we krwi. Ja biorę duphaston i luteinę i już nie sprawdzam 😉

Witaj 🙂

Witaj 🙂 ja mam 2 starsze córki z różnicą 2 lat 1 miesiąca i 5 dni 😅 i tej też chcieliśmy dorobić rodzeństwo do pary 😂 jeszcze łapiemy się na różnicę 2 lat, ale w sumie bliżej trzech😂
I tak, jak w poprzedniej ciąży udało się w trzecim miesiącu starań, gdy podjęłam decyzję, że już się nie będziemy starać 😂(w poprzedniej ciąży zdecydowałam, że jednak pójdę na operację, bo miałam komórki dysplastyczne i zagrożenie rakiem,a tym razem zrobiłam badania i wyszła mi bardzo niska rezerwa jajnikowa, więc stwierdziłam, że i tak się nie uda, więc już nie ma sensu 😅

Ja bym tyle nie wytrzymała 😅

Ja bym mogła być mamą połowy z Was 😂😂😂

Witaj 💚 też mam 3 córki (16,14 i 2 lata) I 42 lata 😄 no i1 poronienie 😔

Oby szybko minęły 💚

Też mam tak z jedzeniem 😐 a nie chce dużo przytyć, bo jestem stara i nie będę mogła zrzucić 😭

Mam koleżankę, która też nie może połknąć tabletek. Zapytam ją co brała

No to masz super pracodawcę 🤩

Ja nie miałam kontroli, ale teraz się będę bardziej bała...

Super 💚

No to extra 💚💚💚

Świetnie 🙂 a bagaż przyrost?

Ja mam na colę 😅

Super 💚

Witaj 😀

Ekstra 💚

Witaj 🤩

Ja rocznikowo będę miała 43 😉 ale to dobrze, że wyszło tak, jak chciałaś. Trzymaj się 💚

Tak, czekam właśnie na wyniki :D
 
Hej dziewczyny :) chyba mogę dołączyć :) tydzień temu wizyta pęcherzyk ciążowy w macicy beta ładnie rośnie. W sobotę kolejna wizyta. Choć początki były ciężkie i pewnie gdyby nie to że miałam jakiś test w domu to nawet bym nie widziała, że jestem w ciąży bo miałam dość obfity "okres". W 7 dniu krwawienia z głupia zrobiłam test bo była podwyższona temp, wyszła krecha po sekundzie wyraźna i gruba beta 157 kolejna 458 po paru dniach już widoczny pęcherzyk w macicy , krwawienia ustąpiły, a ja z niecierpliwością czekam do soboty. Dodam , że nie mam żadnych objawów wręcz czuje się świetnie ☺😘😘
 
reklama
Hej dziewczyny :) chyba mogę dołączyć :) tydzień temu wizyta pęcherzyk ciążowy w macicy beta ładnie rośnie. W sobotę kolejna wizyta. Choć początki były ciężkie i pewnie gdyby nie to że miałam jakiś test w domu to nawet bym nie widziała, że jestem w ciąży bo miałam dość obfity "okres". W 7 dniu krwawienia z głupia zrobiłam test bo była podwyższona temp, wyszła krecha po sekundzie wyraźna i gruba beta 157 kolejna 458 po paru dniach już widoczny pęcherzyk w macicy , krwawienia ustąpiły, a ja z niecierpliwością czekam do soboty. Dodam , że nie mam żadnych objawów wręcz czuje się świetnie ☺😘😘
Według ostatniej miesiączki dzisiaj 6+1 :) po prawie 3 latach starań, moja córcia może będzie miała rodzeństwo 🙆‍♀️
 
Do góry