reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja zakupiłam w promocji 2 paczki i się delektowałam. Ja sobie dużo różnych potencjalnie szkodliwych jedzeniowych rzeczy odmawiałam. Ale czasem już człowiek musi. A największą ochotę to mam na tatar, ale z tym to jeszcze długo poczekam.
 
Mi córka właśnie pączka z Biedronki przyniosła. Słodkie paskudztwo, ale zjadłam.
Nie mogę się doczekać aż będę się mogła ruszać, bo nie podoba się mi stan moich ud.
 
Cześć Dziewczyny!
Jak sie trzymacie po świętach i w ogóle? Jeszcze w dwupakach? 🙂

Mam pytanko, a dokładniej dwa, do tych, które maja BabyHug, a mianowicie:

1. Czy zostajecie przy oryginalnym materacyku czy wymieniacie na cos innego?
2. Jakie prześcieradło polecacie do Huga? Dedykowane z chicco czy cos innego?

Z góry dziękuje za podpowiedzi! ❤️
 
Tez mi sie tak obiło o uszy, ale ciekawa jestem jak sie sprawuje ten oryginalny. Z jakiegoś powodu producent go nie zmienia i jest taki, a nie inny. 🤔 Moze znajdzie sie jakaś mama z Hugiem i cos więcej powie. 🙂

Ja mam cesarkę 9 stycznia, także juz tuż tuż i w nocy spać nie mogę, a w ciagu dnia chodzę jak na szpilkach… 🤭
 
AnnMaDykes ja dokupiłam materac polecany przez fizjomommy - Rucken egge, jest minimalnie mniejszy niż baby hug, dzięki czemu materac nie powinien się wyginać pod wpływem ciężaru maluszka. Jeśli chodzi o prześcieradła to zdecydowałam się na oryginalne od chicco, bo jednak idealnie pasują do baby huga, przez co sie nie wywijają i wygodniej się je przez to użytkuje . U mnie termin już blisko i mogę się pochwalić gotowym egzemplarzem
😃


Rozumiem tez stresik związany z cesarką, bo ja z kolei byłam dzisiaj u lekarza i powiedział, że szyjka się mocno skróciła i ma ok 1cm, dodatkowo młody bardzo nisko, więc teraz tylko liczę na to, ze wytrzymamy w pakiecie do 2023 🙈
 

Załączniki

  • baby hug.jpg
    baby hug.jpg
    459,8 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Do góry