reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
To ja od początku ciąży brałam puerie uno a dzisiaj zaczęłam brać puerie Duo :) wydaje mi się że ma fajny skład i też w polecenia Pana Tabletki ;)
To ja w takim razie też będę brała prerie duo skoro taka dobra i polecana :)
Mam rowno za tydzień wizytę u ginki mojej i doczekać się nie mogę żeby zobaczyć maluszka. Mam nadzieję, że wszystko jest ok. A i zaliczyłam pierwsze spotkanie z muszlą klozetową 🤣 twarzą w twarz
 
Cześć dziewczyny mam termin na 28 stycznia i mam 8+3 tydzień. Jutro mam wizytę u ginekolog ale stresuje się na maxa przez swoją głupotę! 😭 jestem nauczycielem pilates i chciałam klientce pokazać ćwiczenie no i położyłam się na brzuchu tak jakbyś się położyła na brzegu łóżka na brzuchu z nogami na podłodze no i podniosłam się na rękach wiec trochę obciążyłam brzuch... głupia ja głupia czemu nie myślałam!?!?! No i teraz się stresuje czy w 8 tyg mogło się coś stać czy nie. Wizyta Jutro a ja zdycham ze stresu 😭😭😭
Cały Internet pisze ze 1 trymestr można leżeć na brzuchu ale ja i tak stres jak po Himalaje.... co myślicie?
 
Cześć dziewczyny mam termin na 28 stycznia i mam 8+3 tydzień. Jutro mam wizytę u ginekolog ale stresuje się na maxa przez swoją głupotę! 😭 jestem nauczycielem pilates i chciałam klientce pokazać ćwiczenie no i położyłam się na brzuchu tak jakbyś się położyła na brzegu łóżka na brzuchu z nogami na podłodze no i podniosłam się na rękach wiec trochę obciążyłam brzuch... głupia ja głupia czemu nie myślałam!?!?! No i teraz się stresuje czy w 8 tyg mogło się coś stać czy nie. Wizyta Jutro a ja zdycham ze stresu 😭😭😭
Cały Internet pisze ze 1 trymestr można leżeć na brzuchu ale ja i tak stres jak po Himalaje.... co myślicie?
Nie przejmuj się nic się nie stanie. Zarodek jest malutki i ochrania go macica i brzuch. Zobaczysz że będzie wszystko w porządku.
 
reklama
Dziewczyny podnieście mnie na duchu 🙏 wczoraj źle się czułam, bóle okresowe i kłucie w pachwinach do tego parszywe przeziębienie. Wcześniej byłam u lekarza rodzinnego, który zalecił inhalacje. Wieczorem już było lepiej, dziś rano całkiem ok. Po sikaniu zauważyłam śluz lekko różowy, wezwałam pogotowie i teściową do chorego dziecka. W szpitalu śluz był już biały, zrobili mi usg dopochwowe i okazało się, że wszystko ok, dali duphaston. Mój lekarz powiedział, że nie ma się czym martwić, więc za jego zgoda wyszłam na własne żądanie. Musiałam bo w domu mam chorego trzylatka. Po powrocie okazało się że ten śluz jest jeszcze bardziej różowy (ok godziny po usg dopochwowym). Leżę w domu z chorym synem-mąż wraca wieczorem i umieram ze strachu. Nie mam jakichś nowych dolegliwości raczej typowo ciążowe. Mam tez wcześniej zdiagnozowana nadżerkę. Czy któraś z Was miała podobnie? Żałuję, że wyszłam z tego szpitala😔 jak do jutra nie będzie poprawy po tych lekach to tam wrócę 😩
Ja miałam podobnie, miałam plamienie po stosunku, kolejnego dnia właśnie taki podkrwiony śluz, poszłam na nieplanowaną wizytę do ginekologa - rownież dostałam duphaston. Prawdopodobna przyczyna to najpewniej właśnie nadzerka którą mam tak jak Ty. Po badaniu tak jak Ty miałam jeszcze do końca dnia plamienia - także nie przejmuj się ! :)
 
Do góry