reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Zapisuje się🙋‍♀️

Pytanko mam do Was, orientujecie się ile średnio czeka się na wyniki z krwi, np określające grupę krwi? Mam badania do zrobienia, wizyta u lekarza 01.07.2022 i nie wiem do końca kiedy je zrobić tak żebym wszystkie miała na wizytę 🤔
Ja na grupę krwi u siebie w diagnostyce teraz czekałam 1 dzień ale na zleceniu był przedział 1-5dni
 
Ale dokładne zdj! Czasem sb myśle ze mój gin to ma jednak chu-owy sprzęt 😜😜
Sama byłam mega pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam tak wyraźnie moje Cudeńko!😍
Lekarz zrobił mi USG w 3D bo chciał obejrzeć dokładnie kręgosłup maluszka, ze względu na to, że u mojego brata i siostry urodziły się dzieci z rozszczepem kręgosłupa.
Chodzę prywatnie do lekarza, gdyż na wizytę na NFZ czekam już 6 tygodni, a zapisałam się na nią jeszcze tego samego dnia w którym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym.
Pierwszą wizytę na NFZ mam w przyszły czwartek (23 czerwca), więc zobaczymy jak ona przebiegnie i jaki lekarz mi się trafi, ale zdecydowałam, że prywatnie też będę kontynuowała wizyty bo naprawdę mam super lekarza🙂
 
Sama byłam mega pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam tak wyraźnie moje Cudeńko!😍
Lekarz zrobił mi USG w 3D bo chciał obejrzeć dokładnie kręgosłup maluszka, ze względu na to, że u mojego brata i siostry urodziły się dzieci z rozszczepem kręgosłupa.
Chodzę prywatnie do lekarza, gdyż na wizytę na NFZ czekam już 6 tygodni, a zapisałam się na nią jeszcze tego samego dnia w którym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym.
Pierwszą wizytę na NFZ mam w przyszły czwartek (23 czerwca), więc zobaczymy jak ona przebiegnie i jaki lekarz mi się trafi, ale zdecydowałam, że prywatnie też będę kontynuowała wizyty bo naprawdę mam super lekarza🙂
piszecie o.tym zdjęciu a dlaczego ja go nie widzę...juz chyba wczoraj probowalam do niego dotrzeć 😜
 
Sama byłam mega pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam tak wyraźnie moje Cudeńko!😍
Lekarz zrobił mi USG w 3D bo chciał obejrzeć dokładnie kręgosłup maluszka, ze względu na to, że u mojego brata i siostry urodziły się dzieci z rozszczepem kręgosłupa.
Chodzę prywatnie do lekarza, gdyż na wizytę na NFZ czekam już 6 tygodni, a zapisałam się na nią jeszcze tego samego dnia w którym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym.
Pierwszą wizytę na NFZ mam w przyszły czwartek (23 czerwca), więc zobaczymy jak ona przebiegnie i jaki lekarz mi się trafi, ale zdecydowałam, że prywatnie też będę kontynuowała wizyty bo naprawdę mam super lekarza🙂
Oj mam tak samo. Tyle co można to na NFZ a reszta prywatnie no lekarz wzorowy :)

Ja jutro właśnie mam 1 wizytę na NFZ i jestem ciekawa czy wypisze mi wszystkie badania krwi moczu na fundusz, jutro sie okaże :) a najlepiej jeszcze skierowanie na usg by za dwa tygodnie odjąć trochę koszta wizyty 😅
 
Sama byłam mega pozytywnie zaskoczona gdy zobaczyłam tak wyraźnie moje Cudeńko!😍
Lekarz zrobił mi USG w 3D bo chciał obejrzeć dokładnie kręgosłup maluszka, ze względu na to, że u mojego brata i siostry urodziły się dzieci z rozszczepem kręgosłupa.
Chodzę prywatnie do lekarza, gdyż na wizytę na NFZ czekam już 6 tygodni, a zapisałam się na nią jeszcze tego samego dnia w którym zobaczyłam dwie kreski na teście ciążowym.
Pierwszą wizytę na NFZ mam w przyszły czwartek (23 czerwca), więc zobaczymy jak ona przebiegnie i jaki lekarz mi się trafi, ale zdecydowałam, że prywatnie też będę kontynuowała wizyty bo naprawdę mam super lekarza🙂
Wiesz ze w ciąży mają obowiązek przyjąć Cię tego samego dnia, a jeśli to nie jest możliwe to w ciągu tygodnia?
 
U mnie podobnie. Z pierwszym synem przytulam 20kg, po porodzie zostało 10kg na plusie, ale waga 60kg przy wzroście 174cm to wyglądałam akurat. Z drugim synem przytyłam ok 10kg, po porodzie znów doszłam do wagi 60kg i przez ostatni rok przytyłam 12kg 🤦‍♀️ ważę więcej niż do porodów. Muszę się teraz pilnować i po porodzie wziąść za siebie.
Jeeejuuu ja właśnie zawsze chciałam 60 kg Ważyć i tez mam 174 ale po ciąży z synkiem wazę mniej niż przed pierwsza ciąża… wszytsko ze mnie wyssał🙈
 
Jeeejuuu ja właśnie zawsze chciałam 60 kg Ważyć i tez mam 174 ale po ciąży z synkiem wazę mniej niż przed pierwsza ciąża… wszytsko ze mnie wyssał🙈
Ja zawsze chciałam zacząć ciążę z wagą 50 kg, czyli do niedawna moja normalna, ale coś nie wyszło. Po zimie wyszły mi pierniki i grzane wino bokiem i od marca waże 55 kg, niby 5kg nie dużo, ale przy wzroście 155 i figurze gruszce wszystko mi poszło w uda i brzuch. I teraz niby też 55 kg na wadze, ale czuję się taka wzdeta i spuchnięta jakbym o wiele więcej ważyła.. No i zjem trochę, a czuje się jakbym koryto całe swoje i starego obruciła. A wczoraj był paw, bo jadłam kanapkę i włos swój z glowy na ręku miałam..tak mnie odrzuciło, że nie zdążyłam połknąć to co miałam już w ustach 🤣🤣🤣
 
reklama
Wiesz ze w ciąży mają obowiązek przyjąć Cię tego samego dnia, a jeśli to nie jest możliwe to w ciągu tygodnia?
Naprawdę? A to musisz powiedzieć że jesteś w ciąży? Bo ja czekałam prawie miesiąc. Jeszcze muszę dostać skierowanie do endokrynologa, bo dostałam od rodzinnego na cito ale terminy to koniec roku..
 
Do góry