reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

To ja jeszcze w temacie prenatalnych podpowiem, że jeżeli ktoś z Was ma pakiet w Medicover i w zakresie karty test pappa to w standardzie opieki przedporodowej Medicover badania prenatalne przysługują każdej ciężarnej (nie tylko powyżej 35 roku życia).
 
reklama
Cześć dziewczyny. Melduje się po wizycie. Na szczęście z maluchem wszystko ok, ale niestety mam jakiegoś krwiaka, stąd krwawienie. 😢 Dostałam luteinę.
Fasolka mierzy 0,56 cm i wychodzi tylko 1 dzień różnicy pomiędzy terminem porodu z OM (23.01.), a tym z USG (24.01.).
Dzięki za słowa wsparcia. ❤️
 
To ja jeszcze w temacie prenatalnych podpowiem, że jeżeli ktoś z Was ma pakiet w Medicover i w zakresie karty test pappa to w standardzie opieki przedporodowej Medicover badania prenatalne przysługują każdej ciężarnej (nie tylko powyżej 35 roku życia).
Ja też mam z pracy Medicover...ale ten ich sprzęt jakoś mnie nie przekonuje...i mojego ginekologa już tam nie ma...☹️
 
reklama
Wiecie co jestem zazenowana. Mój lekarz na NFZ mnie dzisiaj po godzinach przyjął.... Okazuje się że akcja serca 168 a nie byle jaka jak powiedzieli wczoraj w szpitalu, kosmowka się nie odkleja w żadnym miejscu, krwiak jest jeden 1,4 cm a nie 2 krwiaki po 2,5 cm. Doktor kazał tylko włączyć acard 150mg X1....... Mam w sobie zal do lekarki z wczoraj że szpitala.....
 
Do góry