reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej u mnie przytulanki z porcelaną ciąg dalszy, już nie mam siły 🤢
Dziś miałam jednorazową akcje z plamieniem, ciemnobrązowe, bez skrzepów, nic nie boli, muszę zadzwonić do gin, może da mi lutke na to...

Dziewczyny przykro mi z powodu Waszych strat, ciężko mi sobie wyobrazić ten ból 💔
 
reklama
Już po. Maleństwo ma 3.3mm. Serduszko bije. ❤ Wszystko jest w porządku. Z USG wyszła ciąża jeden dzień młodsza-obecnie 6+0.
Niestety mam odstawić metformine, a brac profilaktycznie duphaston... Pewnie skończę i tak na insulinie... za 2 tygodnie kolejna wizyta i po niej zrobię krzywa cukrowa...
Czemu kazał odstawić, pytam bo mi z kolei kazał cały czas brać
 
Czemu kazał odstawić, pytam bo mi z kolei kazał cały czas brać
Ze względu na wytyczne... czytałam już kiedyś, że ginekolodzy są podzieleni w sprawie opinii o metforminie w ciąży. Moja endokrynolog jest za, ginekolog przeciwny. Wybrałam go jako prowadzącego i mu ufam więc go posłucham. Generalnie oficjalne wytyczne w Polsce są takie że metformine się odstawia, a w przypadku cukrzycy pozostaje dieta i insulina...

Gdzieś w środku też się cieszyłam że nie biorę żadnego progesteronu, że nie plemię, a on dziś mi mówi żeby zacząć brac "na wszelki wypadek". Kłócić się nie będę.
 
Moja gin nie odbiera, myślicie, że mogę sama wziąść luteinę? W poprzedniej ciąży brałam na skracającą się szyjke.
 
Dajcie spokój dziewczyny. Nie widzicie, że to jawna prowokacja? Laska robi nas wszystkie w balona. Za chwilę napisze na przekór nam wszystkim, że jest ciąża z pięknym serduszkiem, a te co mówiły jej że to CP to wariatki. Szkoda nerwów. Pomijam jej posty i lecę dalej, bo głowa siwieje od tego co ona wypisuje.

@Nuskalka tak mi przykro 😢😢😢
@Zaniepokojona1010 trzymaj się 😢
Szczerze to nie wydaje mi się żeby którakolwiek z nas kiedyś robiła sobie z takiej sprawy żarty… ale najtrudniej jest się postawić w sytuacji drugiej osoby i chociaż nie życzę nikomu takich sytuacji to czasem warto zastanowić się nad wypowiedziami… nie jesteśmy tutaj po to żeby sobie dogryzać…ale żeby siebie wspierać…
 
Już po. Maleństwo ma 3.3mm. Serduszko bije. ❤ Wszystko jest w porządku. Z USG wyszła ciąża jeden dzień młodsza-obecnie 6+0.
Niestety mam odstawić metformine, a brac profilaktycznie duphaston... Pewnie skończę i tak na insulinie... za 2 tygodnie kolejna wizyta i po niej zrobię krzywa cukrowa...
Nie odstawiaj mety bez konsultacji z diabetologiem!!! Wiele razy słyszałam o poronieniu tuż po gwałtownym odstawieniu mety. W sobotę lekarka w szpitalu powiedziała mi, że metę spokojnie można stosować do 12tc. Później zazwyczaj jest już wprowadzana insulina.
 
reklama
Do góry