reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dajcie spokój dziewczyny. Nie widzicie, że to jawna prowokacja? Laska robi nas wszystkie w balona. Za chwilę napisze na przekór nam wszystkim, że jest ciąża z pięknym serduszkiem, a te co mówiły jej że to CP to wariatki. Szkoda nerwów. Pomijam jej posty i lecę dalej, bo głowa siwieje od tego co ona wypisuje.

@Nuskalka tak mi przykro 😢😢😢
@Zaniepokojona1010 trzymaj się 😢
Nie wierzę w to, co czytam. Ty tak poważnie? Myślisz, ze robilabym sobie żarty w takim temacie? Myslisz, ze wymyślam tu historie? Jest mi przykro, ale masz rację, szkoda mojego czasu i czasu takich jak ty, na to, żeby poznać koniec tej historii. I teraz nie dziwię się, że wiele dziewczyn nie napisało, co się wydarzyło później skoro zarzuca się nam zaklamanie. I wiesz, co? Bardzo chcialabym, żeby w mojej sytuacji na końcu tej historii okazała się zdrowa ciąża, nawet jakbyś miała mi za to osobiście napluć w twarz, a nie tak online, jak teraz.
 
reklama
Wracając do normalnych tematów, to czy w ciąży można jeść krewetki? W którejś apce chyba widziałam je na liście produktów zakazanych, ale wolę się jeszcze upewnić.
 
I jak tam? Już po wizycie?
Już po. Maleństwo ma 3.3mm. Serduszko bije. ❤ Wszystko jest w porządku. Z USG wyszła ciąża jeden dzień młodsza-obecnie 6+0.
Niestety mam odstawić metformine, a brac profilaktycznie duphaston... Pewnie skończę i tak na insulinie... za 2 tygodnie kolejna wizyta i po niej zrobię krzywa cukrowa...
 
Ja juz też po wizycie u mojej właściwej ginki. Wszystko jak na razie w porządku. Wg OM 7+3 a wg usg 6+5, serce bije.
Od 16tc znów czekają nas cotygodniowe badania serduszka ze względu na moje przeciwciała.
Krzywą cukrową chcę zrobić w poniedziałek i wtedy pewnie wizyta u diabetologa. Na czczo mam cukry ok 110...
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Nuskalka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@Jbedemama - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Invicta - wizyta 24.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@pietraczkaa - wizyta 26.05
@Madlein - wizyta 26.05
@Moniunia199 - wizyta 26.05
@Mikaaamo - wizyta 27.05
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05
@stella33 - wizyta 30.05 i 1.06
@Moonstone - wizyta 30.05
@Angelina1990 - wizyta 30.05
@Moska1 - wizyta 30.05
@Kamilad - wizyta 31.05
@karolcia12689 - wizyta 31.05
@becia.25 - wizyta 3.06
@olguuu - wizyta 06.06
@Carolina123 - wizyta 8.06
@xdorotaa - wizyta 9.06
@Magda07 - wizyta 15.06

PRENATALNE ☯️
@xdorotaa - 16.06
@Carolina123 - 21.06
@stella33 - 23.06
@Madlein - 24.06

* jeśli chcesz znaleźć się na liście, zacytuj proszę ten post wpisując datę Twojego badania 📋
Poproszę o wpisanie wizyty 1.06 😄
Kurcze, niby bez spiny podchodziłam a taki kamień z serca spadł po wizycie. Strasznie się cieszę!
@duszyczka o której Twoja wizyta?
 
Już po. Maleństwo ma 3.3mm. Serduszko bije. ❤ Wszystko jest w porządku. Z USG wyszła ciąża jeden dzień młodsza-obecnie 6+0.
Niestety mam odstawić metformine, a brac profilaktycznie duphaston... Pewnie skończę i tak na insulinie... za 2 tygodnie kolejna wizyta i po niej zrobię krzywa
Poproszę o wpisanie wizyty 1.06 😄
Kurcze, niby bez spiny podchodziłam a taki kamień z serca spadł po wizycie. Strasznie się cieszę!
@duszyczka o której Twoja wizyta?
O 18.30 🙊 @Fifonka super ze udało się zobaczyć na usg serducho:)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Również jestem po wizycie. Z ostatniej miesiączki 5t3d. Na chwile obecna ciąża o dwa dni starsza widać już echo zarodka. Zawsze ciąża była młodsza od ostatniej miesiączki około 5dni wiec liczę na to ze w końcu będzie dobrze.
Następna wizyta 01.06 myśle ze wtedy wszystko się okaże.
Pozdrawiam Was i życzę powodzenia
 
Do góry