reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Witajcie dziewczyny 😗 Czas zmienić status i pożegnać los staraczki chociaż jeszcze nie czuję tego...I za bardzo nie dowierzam, ale chciałabym dotrwać tym razem do końca.
Tak więc po krotce o mnie. Niektore z Was będą mnie kojarzyć, ponieważ już trochę tu na forum jestem. Cztery lata starań za mną. Pierwsza ciąża obumarła 01/21 w 8/9 tygodniu. Od tamtej pory się nie udawało. To moja druga ciaza. 5+3 wg aplikacji, lekarz określił termin na 13.01. Biorę clexane, acard, glucophage ponieważ mam hiperinsulinemie, mthft hetero, pai 1 4G hetero.
 
reklama
Witajcie dziewczyny 😗 Czas zmienić status i pożegnać los staraczki chociaż jeszcze nie czuję tego...I za bardzo nie dowierzam, ale chciałabym dotrwać tym razem do końca.
Tak więc po krotce o mnie. Niektore z Was będą mnie kojarzyć, ponieważ już trochę tu na forum jestem. Cztery lata starań za mną. Pierwsza ciąża obumarła 01/21 w 8/9 tygodniu. Od tamtej pory się nie udawało. To moja druga ciaza. 5+3 wg aplikacji, lekarz określił termin na 13.01. Biorę clexane, acard, glucophage ponieważ mam hiperinsulinemie, mthft hetero, pai 1 4G hetero.
Witaj :)! #wisnioweczkateam :D
 
No właśnie są chyba 2 szkoły. Moja pani gin mówiła ze należy odstawić ale na wielu stronach czytam ze można karmić. Sama już nie wiem co robić
Hej ja karmie mojego roczniaka ciagle, gin tez mi mówiła ze muszę odstawić bo max do połowy coazy można karmić, trochę mnie zdziwiła tym ale ok.
Nie wiem jak odstawić od karmienia w nocy :( będzie ciezko
 
Hej ja karmie mojego roczniaka ciagle, gin tez mi mówiła ze muszę odstawić bo max do połowy coazy można karmić, trochę mnie zdziwiła tym ale ok.
Nie wiem jak odstawić od karmienia w nocy :( będzie ciezko
Ja swojego synka niedawno odstawiałam i tez myślałam ze będzie ciężko… pytałam się w nocy czy chce piciu a on nic tylko płacz… ale taki ewidentnie na wymuszenie 🤣 aż w końcu mnie olśniło i pytam go czy zdrówko zrobi 🤗 to wziął bb zrobił ze mną zdrówko woda napił się wziął smoczka i poszedł spać 🤗 tak 3 noce i po karmieniu 😄😊
 
Ja swojego synka niedawno odstawiałam i tez myślałam ze będzie ciężko… pytałam się w nocy czy chce piciu a on nic tylko płacz… ale taki ewidentnie na wymuszenie 🤣 aż w końcu mnie olśniło i pytam go czy zdrówko zrobi 🤗 to wziął bb zrobił ze mną zdrówko woda napił się wziął smoczka i poszedł spać 🤗 tak 3 noce i po karmieniu 😄😊
A ja tez sie zaszokowalam z odstawieniem w nocy, bo jedna noc byla ciezka, synek nie chcial ani wody ani soku ani w ogole niczego, ale kolejne juz zasypial normalnie i co najciekawsze, od tej pory spi lepiej niz z cycem i przesypia cale noce. No to byl szok dla mne🤣 ostatnia rzecz,ktorej sie spodziewalam.
 
A ja tez sie zaszokowalam z odstawieniem w nocy, bo jedna noc byla ciezka, synek nie chcial ani wody ani soku ani w ogole niczego, ale kolejne juz zasypial normalnie i co najciekawsze, od tej pory spi lepiej niz z cycem i przesypia cale noce. No to byl szok dla mne🤣 ostatnia rzecz,ktorej sie spodziewalam.
Naprawdę przesypia? Ja myślałam ze chociaż się wyspie jak odstawię a tu budzi się tak samo na przytulanie 🤣 mam synka który musi czuć moja bliskość… 😊
 
Hej ja karmie mojego roczniaka ciagle, gin tez mi mówiła ze muszę odstawić bo max do połowy coazy można karmić, trochę mnie zdziwiła tym ale ok.
Nie wiem jak odstawić od karmienia w nocy :( będzie ciezko
Hej. Ja karmię córkę już tylko na dobranoc i czasem po przebudzeniu. Zaczęłam od odstawienia jej w nocy. Jak się budziła to mówiłam ze cycuś musi teraz spać bo jest noc i poszło bezboleśnie. Jedna noc płaczu a drugą już przespała normalnie. Mi moja powiedziała ze odstawienie karmienia jest ważne na początku bo przy karmieniu wytwarza się oksytocyna która powoduje delikatne skurcze macicy 🤷🏼‍♀️ Chyba trzeba zacisnąć zęby i się odstawić :)
 
Cześć dziewczyny.
I ja się nieśmiało witam. Termin porodu wychodzi mi z owulacji na 22 stycznia, natomiast z aplikacji mi wylicza na dzień później.
W piątek testowałam Pinkiem czułym strumieniowym i wyszła blada kreska, wczoraj jakiś test no name z apteki i to samo. Też blada kreska. Więc myślę, że mogę u Was zagościć i mam nadzieję, że na dłużej. ☺️
Pozdrawiam Was wszystkie laski i trzymam mocno kciuki za nasze fasolki ❤️
 

Załączniki

  • f0e9bb54-849a-45c1-98b3-ff782f68a448.jpg
    f0e9bb54-849a-45c1-98b3-ff782f68a448.jpg
    107,3 KB · Wyświetleń: 81
Cześć dziewczyny.
I ja się nieśmiało witam. Termin porodu wychodzi mi z owulacji na 22 stycznia, natomiast z aplikacji mi wylicza na dzień później.
W piątek testowałam Pinkiem czułym strumieniowym i wyszła blada kreska, wczoraj jakiś test no name z apteki i to samo. Też blada kreska. Więc myślę, że mogę u Was zagościć i mam nadzieję, że na dłużej. ☺️
Pozdrawiam Was wszystkie laski i trzymam mocno kciuki za nasze fasolki ❤️
Jak na Pink to całkiem prawilna kreska.

C4952A34-FAFC-49A1-B988-C0EAF93BB812.jpeg
Beta 26 XD
 
reklama
I ja się nieśmiało witam. Termin porodu wychodzi mi z owulacji na 22 stycznia, natomiast z aplikacji mi wylicza na dzień później.
W piątek testowałam Pinkiem czułym strumieniowym i wyszła blada kreska, wczoraj jakiś test no name z apteki i to samo. Też blada kreska. Więc myślę, że mogę u Was zagościć i mam nadzieję, że na dłużej. ☺️
Pozdrawiam Was wszystkie laski i trzymam mocno kciuki za nasze fasolki ❤️
Gratulacje! Ja dokładnie tak samo. W piątek taka blada kreska na pinku - także ten piątek 13ego,na przekór przesądom, okazał się szczęśliwy dla nas💕
 
Do góry