reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny a jakiej firmy miałyście lub planujecie kupić detektor? Bo z ciekawości zajrzałam w internety i oszalałam ile tego jest...


Jumper JPD-100E
Angel Sounds
Baby Sound.

Jeden z tych trzech. Wiem, że sporo osób chwali sobie ten Angel sounds, ale nie ma ekranu na sprzęcie.
 
reklama
Ja będę rozjaśniać pod koniec czerwca będzie wtedy 11+ ileś 😊 także liczę na to ze będzie oki chcoaz coraz częściej slysze ze teraz można w ciąży ze za inne specyfiki niż kiedyś
Ja także będę rozjaśniać koniec Czerwca,okropny jest teraz odrost i włosy mi się przetłuszczają.
 
A to działa coś jak USG? W sensie, że trzeba mieć jakiś żel czy coś? Ciekawe czy przy moim tłuszczyku też by dało radę 😛
Tak, trzeba mieć żel do usg.
Od którego tygodnia dałaś rade wyłapać bicie serduszka? Zastanawiam się czy ten detektor nas uspokoi czy przysporzy dodatkowych nerwów..
Jeśli łożysko było na tylnej ścianie to od 12tc, jeśli na przedniej to później.
 
reklama
Dziewczyny jak się czujecie ogólnie? Doszło więcej objawow? Obaw? Ja sobie wmawiam,że im dalej tym szansa na strate maleje. Ot pesumizm z optymizmem. Choć wiem ze prawdziwy hardcore to będzie jak dzidzi się urodzi, na co czekam.. 😁

Dobrze by było w konci zeobic listy wizyt, jest nas sporo.. może jest któraś z nas chętna? Ja bym się podjęła, sle z moją czestotlowdcia korzystania z internetu wiem ze zamule i nie będę na bieżąco uzupełniać 🤫😂
 
Do góry